Şimdi Ara

En kötü şoförler hangi ilde (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
2
Favori
18.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gördüğüm iller içerisinde kesinlikle ankara diyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birçok ile gittim ama Antalya ya giderken uyardilar !
    Bir anlam verememiştim.
    Gidince anlam kazandı:), yada şartlandirdikmi kendimizi bilemiyorum,oyle denk geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • heryerde denk gelebilecek birkaç öküz şöför için muhteşem genellemeler...

pardon! buradaki herkesin 1.90 ve muhteşem sürücüler olduğunu unutmuşum da
  • Ankara özellikle dikmen ve sincan etimesgut falan efsanedir.
  • Kenya yeşil yanmadan sarı da kornaya basanlara donor bıçağığla dalasım geliyo[simage][/simage]

• büyükşehirler arasında muhtemelen adana denilebilir. aslında eskiden beri 45 plaka manisa ünlüdür bu konuda ama nedense pek değinilmemiş.
  • öküz olan her yerde var il farki yok her yer ayni.

• kesinliklen ankarada.

oranın havasıda bir başka, deniz falan göremiyorlar ondanmıdır ama acayip agresif, sinirli ve bir o kadarda kural tanımazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roman İbrahimoviç

ankara trafiğinden adam çıkmaz alayı aynen şu şekil:

haa demek ki konya yolundaki boş alan bu işe yarıyormuş

ankara'nın şöförüleri kötü değil sadace piskopat

En kötü şoförler hangi ilde

• Şu ana kadarki tecrübeme dayalı olarak Konya.
    1 ay önce yine gittim,iki günde 150 km civarı yol yaptım,uçaktan indiğim 15 dakika içinde iki tane kaza gördüm,cumartesi sabahı sakin bir gün olmasına rağmen.
    Trafikte en çok korktuğum şey yayalara ve bisikletlilere çarpmaktır,geçtiğim her yeşil ışıkta önüme bir bisikletli fırlayacak diye ödüm kopardı.
  • Ankara - İzmir kıyaslaması yapacak olursak:

Ankara'ya ilk gidişinizde afallarsınız, ikinci gidişinizde alışırsınız, üçüncü gidişinizde benimsemiş olursunuz.
    Yani kimin ne yapacağını artık öğrenmiş olursunuz.

Ama İzmir...
    Ah İzmir... Entel geçinen köylüler diyarı İzmir'de neyle karşılaşacağınızı bilemezsiniz.

"Rahatlık" diye lanse edilen husus aslında sadece "bencillik"

200 metre ötede ücretsiz otopark vardır, kaldırıma park ederler.
    Hafta sonu ücretsiz otopark doludur, karşılıklı park edilen otoparkta ortaya bırakırlar.
    Yola dönüş ceplerini otopark olarak kullanırlar.
    Ve de en garibi YOLUN SOLUNA DAHİ PARK EDERLER...

Sorsan da modernlikten ölürler...

Böyle bir taşradır İzmir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Febr -- 27 Mart 2013; 23:10:04 >

• İstanbulda olduğunu düşünüyorum.
  • Adana'da dolmusta savrulmak cok kotu birsey :)

• Bugüne kadar gezdiğim yerlerde Ispartadan daha kötü trafiği olan bir yer görmedim.

Herkes Ankaraya yüklemniş ama; Ankaranın kendi içerisinde eleştirileceği çok şey olmasına karşın, gözünü seveyim Ankara'nın akdeniz trafiği ile karşılaştırılınca.
  • TRABZON diyorrrr
  • Onu bilememde en çok uzun far yakılan yer urfa sanırım.
    Ordaki şöförlerin çok azı o kısa uzun far kombinasyonunu kullanır. Herkesin uzunları daima açıktır kapatılamaz
  • Kocaeli/ izmit genel olarak gerçekten kötü.. Özellikle minibüs şöförleri resmen trafiğin içine ediyor.

Ek olarak 54 ve 81 plakalı araçlara dikkat.. Bir tane düzgün kullanan 54 veya 81 plakalı araç sürücüsü görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AoGVinsanity -- 27 Mart 2013; 23:29:38 >
  • İlk görev yerimde yolun ortasındaki şerit çizgilerini "Yolun Süsüdür" diye bilen şoförler tanıyorum. Ehliyetli hem de :)
  • 43 (kütahya) ve 11 (bilecik) gördüğümde sağa çeker ve çarpmadan geçip gitmesi için dua ederim
  • en iyi şöför istanbul'dadır. başka şehirden eş dost geldimi olum burada nasıl kullanıyorsun lan,ben 4 kere vurmultum şimdiye moduna giriyor.
    İstanbulda araba kullanmayı öğrenmiş burada kullanmış adam dünyanın her yerinde şöfördür.

Benim gördüğüm en kötü şöförler 59 plaka tekirdağ,genel olarak marmara bölgesi. Türkiye'yi çok gezmedim belki ondandır.
    Kocaeli tarafındakilerin ise kötü oldugu kanısına inanmıyorum,ben bir yanlışlarını görmedim en azından 34 plakaya.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.