Şimdi Ara

En kötü şoförler hangi ilde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
2
Favori
18.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce en kötü şoförler ülkemizin hangi ilinde

• quote:

Orijinalden alıntı: cilloo

İzmir İstanbul Konya Ankara Mersin Adana şöförlerini iyi bilirim. Kesinlikle en kötüsü Adana en iyisi bence İzmir insanlar baya baya sinyal kullanıyor ve sinyali öylesine yakmıyorlar yakınca yol veriliyor.Tek sorun yabancıysanız ve yol vermezseniz kaza ihtimali çok yüksek çünkü çok dikkat etmiyorlar nasılsa yol verir diye:D

Alıntıları Göster
    en çok taksi, minibüs ve kadın şoför hangi ildeyse orada...
  • Toplumları, toplulukları veya grupları itham altında bırakacak genellemeler sağlıklı değildir.

Şoförlük bulunduğun ilin havasına suyuna göre değişiyor mu ? Yapmayın Allah aşkına.
  • Öküz heryerde.
    Lakin Antalyada kimsemi kırmızı ışıkta durmaz.ben bole bişey gormedim daha önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: vet147

Öküz heryerde.
    Lakin Antalyada kimsemi kırmızı ışıkta durmaz.ben bole bişey gormedim daha önce
    Türkiye'nin çoğu yerinde trafiğe çıkmış birisi olarak büyük şehirler içinde kesinlikle cevabım ANKARA
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_K_B

Türkiye'nin çoğu yerinde trafiğe çıkmış birisi olarak büyük şehirler içinde kesinlikle cevabım ANKARA

+999...

Ankara'dakiler bir başka... Sürücüler rezalet, agresif, kavgacı...

İki yıldır buradayım yaka silktim artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox913

quote:

Orijinalden alıntı: M_K_B

+999...

Ankara'dakiler bir başka... Sürücüler rezalet, agresif, kavgacı...

İki yıldır buradayım yaka silktim artık...

Alıntıları Göster
    İzmir sadece 4lü flaşörlerini yakabilme yeteneklerine güvenip yolun ortasında güvenle bekleyebileceklerini düşünen nadir insanlar burada yaşıyor.

• Kocaelinin şöförlerinin büyük kısmı kötü kullanıyor. 34 plakalı araçlardan da nefret ediyorlar uyuz uyuz hareketler yapıyorlar,sinyal veren çok nadir,halk otobüslerinde durak kavramı yok yolun ortasında birden durup duraga yanaşmadan yolcu indiriyorlar trafik kilit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

Kocaelinin şöförlerinin büyük kısmı kötü kullanıyor. 34 plakalı araçlardan da nefret ediyorlar uyuz uyuz hareketler yapıyorlar,sinyal veren çok nadir,halk otobüslerinde durak kavramı yok yolun ortasında birden durup duraga yanaşmadan yolcu indiriyorlar trafik kilit.
    Yozgat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirDream

Yozgat.

Alıntıları Göster
    Ankara
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseaz

Ankara

Alıntıları Göster
    izmir
  • quote:

Kocaelinin şöförlerinin büyük kısmı kötü kullanıyor. 34 plakalı araçlardan da nefret ediyorlar uyuz uyuz hareketler yapıyorlar,sinyal veren çok nadir,halk otobüslerinde durak kavramı yok yolun ortasında birden durup duraga yanaşmadan yolcu indiriyorlar trafik kilit.
    ısparta
  • quote:

Ankara

Alıntıları Göster
    Kalıbımı basarm Sinop
  • quote:

Ankara

Alıntıları Göster
    Her şehirde bildiğin öküzü de vardır, çok iyi süreni de iyi süreni de acemisi de vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcn

Her şehirde bildiğin öküzü de vardır, çok iyi süreni de iyi süreni de acemisi de vardır.

Alıntıları Göster
    İzmir İstanbul Konya Ankara Mersin Adana şöförlerini iyi bilirim. Kesinlikle en kötüsü Adana en iyisi bence İzmir insanlar baya baya sinyal kullanıyor ve sinyali öylesine yakmıyorlar yakınca yol veriliyor.Tek sorun yabancıysanız ve yol vermezseniz kaza ihtimali çok yüksek çünkü çok dikkat etmiyorlar nasılsa yol verir diye:D
  • Anadolu insani rahat hakli olarak.

Trafik yok,isik az,karmasa yok.
  • quote:

Alıntıları Göster
    en çok taksi, minibüs ve kadın şoför hangi ildeyse orada...
  • quote:

Alıntıları Göster
    Tartışmasız İstanbul
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Tartışmasız İstanbul

Alıntıları Göster
    En kötü ankara ve konya.
    Konyada sürekli tetikte kullanıyorum.
    Çünkü her an öndekinin ne yapacağını kestirmek zorundasınız. trafikte çok fazla yaşlı amca var.
    Ankara'da ise insanlar trafiğe değilde ringe çıkıyorlar sanki her an kendinizi silahlı bıçaklı bir kavganın içinde bulabilirsiniz. Sincan taraflarında ise normal trafik kuralları işlemiyor kim önce davranırsa o geçer kuralları var ve herkes bu kurala uyuyor
    Kocaeli ve İstanbul şöförleri bence diğer illere göre daha iyi şöförler.
    Kocaelin'de minibüs ve otobüs şöförleri trafiği katlediyor.

• Ankara

Geçenlerde iş için gelmiştim. Taksiye bindik taksiyle 7-8 dk mesafe yol gittik 4 tane kaza atlattı . . .
  • quote:

+1
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.