Şimdi Ara

En korkunç oyun? (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
6
Favori
9.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki

En korkunç oyun?

(En Son Oy Tarihi: 6.3.2017)
Giriş
    Bence Amnesia,DOOM3 ve tabiki FEAR denen illet :)
    Amnesia,bulmaca bazlı sanki ama hele tek başına gece oynayınca...
    Çok iyi hatırlarım, bir gece gizlice pc açıp Fear oynuyorum (fearın kaçıncı bölümü hatırlamıyorum ama daha yeni başlamıştım) bi adamı kovalarken binanın tepesine çıktığımızda bi duvarın arkasından adam kafama vurmuştu,ben ''Anayıordanşurdanasdasd'' diye bağırmıştım,sonra babam içeri girdi ve ben =
    Doom 3 ve Fear tam yanında biriyle oynanacak oyunlar,arkadaşınla küfür kombaları yapmak falan hoş oluyor

• arkadaslar ben crysis'e korkunc digen gordum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam L4D ne alaka
  • quote:

Orijinalden alıntı: macpo333

En korkunç oyun?

Arkadaşla altımıza ettiydik bunu görünce

hehehehe çok komik
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFaith

quote:

Orijinalden alıntı: macpo333

En korkunç oyun?

Arkadaşla altımıza ettiydik bunu görünce

hehehehe çok komik

Katılım zamanı: 26 Mart 2012;

• Dead Spacenin üstüne oyun tanımam. Pandorum filminin oyunu . indirmekten vazgeçmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyJeRvu38

Dead Spacenin üstüne oyun tanımam. Pandorum filminin oyunu . indirmekten vazgeçmiştim.

Dead Spacede güzel ama kamera açısı FPS stayla olmayınca yaratıkları görmek falan kolay bence (ama oyun korkunç :D )
    Pandorum oyununu bi açıklasan?Belki indiririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

quote:

Dead Spacenin üstüne oyun tanımam. Pandorum filminin oyunu . indirmekten vazgeçmiştim.

Dead Spacede güzel ama kamera açısı FPS stayla olmayınca yaratıkları görmek falan kolay bence (ama oyun korkunç :D )

pandorum bir film . uzayda geçiyor oyundaki yaratıklarda filmdeki yaratıklarla resmen aynı onun için söyledim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

quote:

pandorum bir film . uzayda geçiyor oyundaki yaratıklarda filmdeki yaratıklarla resmen aynı onun için söyledim

Haa :D bende Pandorumu indirmekten vazgeçtin sandım

• jericho

• Dead space
    Amnesia
    Metro 2033
    Nosferatu
  • Korku oyunlariyla cok fazla aram yok ama oynadiklarim arasinda en fazla Dead Space'te tirstim o da yaratiklardan dolayi cok fazla strese girdim :D
  • painkiller nerde birader ?

• Kütüphane bölümüyle Metro2033 diyorum.

• Amnesia
    F.E.A.R
  • silent hill forever!
  • silent hill veya penumbra
  • amnesia varken digerlerinin bahsi bile gecmez.birde criminal origins de korktutucu

• Amnesia diyeceğim.
    Ama Dead Space de mükkemmel bir oyundur, survival-horror türünün en iyi örneklerinde başlar oynar.
    F.E.A.R da da korku var ama amnesia nın ''çaresizlik'' duygusu ağır basıyor.
    METRO korkmuşluğum var metro da falan geziyorsun ama biraz Macera-Aksiyon gibi ama benim oynadığım çok beğendiğim bir oyun ve 2 oyunu ''last night'' bekliyorum.
    Bu oylamada benimde oynamadığı baya oyun var nerdeyse yarısı, biraz araştırayım bari, yorumlar falan.
  • Pek korku oyunu oynamıyorum ama Amnesia yı oynamıştım kulaklık, sadece monitör ışı olan bir oda ve yüksek ses tadından yenmez çok eğlenceli oluyordu.

Özellikle böyle bir anda karşına çıkıncı derin ve sesli bir Hasss***** çekmemek elde değil.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.