Şimdi Ara

En korkunç oyun? (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
6
Favori
9.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki

En korkunç oyun?

(En Son Oy Tarihi: 6.3.2017)
Giriş
  • Amnesia'nın gameplaylerine baktım.Nasıl korktuğunuzu anlamadım?!?Saçma sapan bir yaratık çıkıyor oynayan adam çığlık çığlığa bağırıyor ne alaka?Biri bana anlatsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeen

Amnesia'nın gameplaylerine baktım.Nasıl korktuğunuzu anlamadım?

Amnesia anlatılmaz yaşanır
    Gerçekten,arkadaş bu ne lan falan diyodu,gece 2 de açtık oyunu,korkudan odadan kaçtı
  • quote:

Amnesia'nın gameplaylerine baktım.Nasıl korktuğunuzu anlamadım?!?Saçma sapan bir yaratık çıkıyor oynayan adam çığlık çığlığa bağırıyor ne alaka?Biri bana anlatsın

ya abicim, gidin oynayın şu oyunu, gameplaylere bakıp durmayın. o atmosferi hissttiniz mi korkunç değil diyorsunuz. gece oyna bakalım, kulaklıkla son ses, ondan sonra gel yorumunu yap. saçma sapan konuşmayın şuraya gelip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YARALI KÜRT -- 29 Haziran 2012; 19:45:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

quote:

Gerçekten,arkadaş bu ne lan falan diyodu,gece 2 de açtık oyunu,korkudan odadan kaçtı

Yok öyle değil çıkan çizgi filmden fırlamış görünümlü yaratıktan değil de bağıran oyuncudan tırstım bir an için.O derece yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Balıkesirin Çılgın Eşeği

quote:

Amnesia'nın gameplaylerine baktım.Nasıl korktuğunuzu anlamadım?!?Saçma sapan bir yaratık çıkıyor oynayan adam çığlık çığlığa bağırıyor ne alaka?Biri bana anlatsın

ya abicim, gidin oynayın şu oyunu, gameplaylere bakıp durmayın. o atmosferi hissttiniz mi korkunç değil diyorsunuz. gece oyna bakalım, kulaklıkla son ses, ondan sonra gel yorumunu yap. saçma sapan konuşmayın şuraya gelip.

Arkadaş sinirli

• quote:

Orijinalden alıntı: eblkn

Benimde oyum amnesia'ya. Fakat metro 2033'ün dahi olduğu o listede comdemned nasıl olmaz.

Comdemned Criminal Origins nasıl bir korku oyunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Balıkesirin Çılgın Eşeği

quote:

+1

oynamadan kesinlikle o atmosfere giremezsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

quote:

Yok öyle değil çıkan çizgi filmden fırlamış görünümlü yaratıktan değil de bağıran oyuncudan tırstım bir an için.O derece yani.

Saçma sapan konuşacağına gitte oyna.

• Amnesia ve Resident Evil
  • İlk oynadığım F.E.A.R 2'de samarra'ya benzeyen o korkunç kız ekrana bi atlamıştı 3 arkadaş sandalyelerden uçmuştuk o kadar tırsardım ama şuan hiç korkutucu gelmiyor ve F.E.A.R 3 ile birlikte tam bir fps oyununa dönüştüğü ondan dolayı Amnesia diyorum
  • gece 2 gibi left4dead 1 i oynayıp irkildiğimi bilirim bence o da eklenmeli çünkü oyunun %80i karanlık yerlerde zombilerin üstüne atlamasıyla geçiyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amnesia oynamadım nasıl bilmiyorum ama bence iik sırada silent hill var atmosfer bunaltıcı nerden ne cıkacagı belli degil ikinci sırada suffering tir adamımız belli bi korkudan sonra yaratıga donusuyodu o zaman kotkmuyodum sadece :) birde severek oynadıgım clive barker jericho var konu biraz daha paranormal olmasından dolayı ve ekip halinde oldugundan korkmazdım. birde phantasmagoria yı oynamıstım 98 de falan o da guzeldi bayadır oyun oynamıyorum burdaki onerilerin hepsini deneyecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ya arkadaş bi insan gameplay videosuna bakarak korkar mı aklın alıyo mu senin bende izledim bende hiç korkmadım ama oynamaya başlayınca harbiden korkmaya başladım. sende oyunu al yükle oyna bitir sonra gel buraya yorum yap anladın mı
  • Dead Space 2 oynarken tırsmıştım
  • Ben F.E.A.R oynarken korkmuyorum SİMS 3 'ü gece oynarken korkuyorum hemde korkulcak bişeyde yok nedense artık
  • Vauv amma da tepki gelmiş.Çok uzatmayacağım ama oyunun korkunç bir yanını da göremedim.
  • amnesia dead space ve silen hill
  • Playstation 1 de Silen Hill'i oynamistim. Boyle bir yanlizlik duygusu olamaz. Hele hastane bolumu
  • listeye şöyle bir baktımda , resident evil hariç hiçbirini oynamaya yememiş bunu anladım
  • Sadece oyunun videosun izleyip o oyun hakkında yorum yapmak süper gercekten gameplay a göre yorum mu yapılır yahu heleki korku oyunu türünde amnesia korkunç değil diyen vatandaslar oyundan anlamıyorsunuz ! amnesia türünün en iyi oyunudur.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.