Şimdi Ara

!!! En Kaliteli Ücretsiz Anti-Virus Yazılımları !!! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
4
Favori
159.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgiler için teşekkürler. Bu arada benim masaüstü gitti yerine netbook geldi. Baya bir toz duman oldu ortalık anlayacağınız. Bakalım bunda da mcafee var neler yaşatacak göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nadir_en

Güzel çalışma... sağolasın rietveld...

AntiVir sistemi en kasmayan anti-virüs programlarından biridir... tavsiye ederim bu arada...

Antivirin türkçe desteği varmıydı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAli05

quote:

Orijinalden alıntı: nadir_en

Güzel çalışma... sağolasın rietveld...

AntiVir sistemi en kasmayan anti-virüs programlarından biridir... tavsiye ederim bu arada...

Antivirin türkçe desteği varmıydı acaba

Avira Antivir'in Türkçe destegi yok malesef. Türkçe destekli ücretsiz antivirüs icin Avast 5 i tavsiye ederim.
  • COMODO is. kullanıyorum hem beleş hemde antivirüs ve güvenlik duvarı iç içe ve kasma yapmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzo86

COMODO is. kullanıyorum hem beleş hemde antivirüs ve güvenlik duvarı iç içe ve kasma yapmıyor

türkçe mi bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: callottemre

quote:

Orijinalden alıntı: muzo86

COMODO is. kullanıyorum hem beleş hemde antivirüs ve güvenlik duvarı iç içe ve kasma yapmıyor

türkçe mi bu?

türkçe değil keşke birde türkçe olsa tadından yenmez
  • Bir arkadas eset kullanıyordu, dedimki beleş avira bile ücretli noddan daha iyidir.denedik ;sonuç :ücretsiz avira esetin kurulu oldugu makinede 4 tane trojan yakaladı
  • Avira AntiVir Personal
  • güzel konu teşekkürler..
  • Bir arkadaşımın ihtiyacı doğrultusunda buldum, ücretsiz olmasına rağmen iyi çalııyor: Lisans anahtarı 1 gün sonra geliyor...

CA Antivirus Plus & Internet Security 7 FREE 90 Days Serial Key

A Antivirus Product Description :
    CA AV Plus offers professional-grade anti-virus and anti-spyware protection to home and home office users. The comprehensive solution offers integrated virus and spyware combating capabilities, guarding your PC from worms, Trojans, and other malware that can slow down or even damage your PC

CA Internet Security Product Description :
    CA Internet Security Suite Plus provides easy-to-use, comprehensive protection against viruses, spyware, spam, inappropriate content, lost files, and data corruption – all without the hassles and complexities found in other security suites.

90 day FREE trial of CA Internet Security Suite Plus version 7

https://home3.ca.com/SubscriptCenter/MicrosoftTrialReg.aspx?cid=20301&pid=71TR&lang=en-US

90 day FREE trial of CA Anti-Virus Plus version 7

https://home3.ca.com/SubscriptCenter/MicrosoftTrialReg.aspx?cid=20301&pid=5CTR&lang=en-US

• Avast indiriyorum,teşekkürler.Yanlız bir ricam olacak:Avast 11mb yazmasına rağmen şu an iniyor 44 mb düzeltirseniz sevinirim
  • ücretli avast yada avirayı beleş noda değişmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: seylem

Bir arkadas eset kullanıyordu, dedimki beleş avira bile ücretli noddan daha iyidir.denedik ;sonuç :ücretsiz avira esetin kurulu oldugu makinede 4 tane trojan yakaladı

Hadi canım.Bende ücretsiz avira'yı sildim Vipre yükledim onlarca malware ve trojan buldum buna ne diyeceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapry

quote:

Orijinalden alıntı: seylem

Bir arkadas eset kullanıyordu, dedimki beleş avira bile ücretli noddan daha iyidir.denedik ;sonuç :ücretsiz avira esetin kurulu oldugu makinede 4 tane trojan yakaladı

Hadi canım.Bende ücretsiz avira'yı sildim Vipre yükledim onlarca malware ve trojan buldum buna ne diyeceksin

Olabilir kardes ben sana hadi canım demiyorum ve de avira dünyanın en iyisi demiyorum eset ten daha iyi dedim
  • En iyi ücretsiz antivirus hangisidir, tavsiye alabilir miyim.

http://best-free-antivirus.tk/

bu karşılaştırma tablosu doğrumudur sizce, konu hakkında tecrübelerinizi aktarır mısınız?
  • arkadaşlar ucretsız avast vıruslerı sılme yapıyormu ayrıca avg yeterınce iyi bir antivirüsmü ücretsizler arasında hangisini tavsiye edersiniz
  • Diğerlerinden farklı olarak, İnternet koruması da bulunduğu, hızlı olduğu, ve virüs bulma oranı ile AVAST home yı tavsiye ederim. Avirada internet koruması yok yani internet sitelerini dolaşırken denetlemiyor sadece hdd yi tarıyor.
  • Teşekkürler.
  • Kesinlikle Comodo Sistemi asla kasmiyor Comodo Frewall ise su an dunyada en iyi ve en guclu frewall"a sahip ;)
  • 7 yıldır kullandığım tek bedava antivirüs programı:

A.V.A.S.T

teşekkürler avast....
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.