Şimdi Ara

!!! En Kaliteli Ücretsiz Anti-Virus Yazılımları !!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
4
Favori
159.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BrooklynZU yardımın için teşekkür ederim verdiğin 2 programda birkaç tane virüs buldu ama tamamen temizlenmedi. ''W32.Myzor.FK@yf is a virus that infects files with .exe extensions...'' böle uyarılar geliyor.
    şimdi ne yapmalıyım bir antivirüs programı satın alsam halleder mi yoksa format mı atayım??not: bilgisayar 1 ay önce aldım 2 yıl garantili
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

Avast mi ? NOD32 mi ??

NOD32 derim
  • @aguerroo

Şu sitede şöyle bir çözüm var resimli anlatmış adamlar. Bir dene bakalım olmazsa bakarız yine bi çaresine

http://doctus.org/dikkat-spyaxe-spywarestrike-spysheriff-vb-t589.html?t=589

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 5 Şubat 2008; 13:34:04 >
  • avast en kötüsü diyebilirim.hiç yüklemeyin daha iyi durduk yere kasmasın pc yi.O derece kötü..
  • BrooklynZU son önerdiğin siteye baktım kafam karıştı zor görünüyor. superantispyware indirdim tarama yaptım 4 trojen 114 adware 2 malware buldu şimdi sistem uyarısı değişti daha önce spyware/trojen iken malware threats oldu... a back door trojen yazıyor ayrıntısında
    ooofff çıkamadım bu işin içinden
  • HiJackThis i deneyin ozaman bir de.Forumda resimli anlatım var.Belki işinize yarayabilir.
  • hijakthis raporu çıkardım göndermeyi bilmiyorum
    adobe reader kullanmayı bilmiyorum ki! kayıt olmaya çalıştım başaramadım. kaç gündür bıktırdı beni delirdim balkondan aşağı atıverecem bu PC yi sonunda
  • Başka yapabileceğim birşey yok.Ozaman size göre en kolayı format.Onu yapamam bunu yapamam diyorsunuz.Benim de daha fazla yapabileceğim birşey yok malesef.Kolay gelsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aguerroo

hijakthis raporu çıkardım göndermeyi bilmiyorum
    adobe reader kullanmayı bilmiyorum ki! kayıt olmaya çalıştım başaramadım. kaç gündür bıktırdı beni delirdim balkondan aşağı atıverecem bu PC yi sonunda

hijacThis raporunu yani not sayfasınki bilgileri kopyala ve aşağıdaki linkin "Copy your HijackThis log into the space below:" yazan yerin altındaki boşluğa yapıştır.

Ve aşağıdaki "Submit" ikonuna tıkla.

çıkan sonuçta zararlılar kırmızı renktedir.

Kırmızı renktekileri Hijack This de bul ve onları işaretle

sonrada HijackThis 'deki "Fix checked" tuşuna bas.

Böylece tehlike oluşturabilecek programlar kapanır. Silmek istediğin program burada kapandıktan sonra taratıp silebilirsin.

http://www.help2go.com/component/detective/ bu linki beğenmezsen aşağıdaki linkte işini görebilir.

http://www.hijackthis.de/

• Ben "Computer Associates International Inc." şirketinin ürünü olan "eTrust EZ Antivirus" programını kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum. Zamanında parasını ödeyerek almıştım, çünkü bilgisayarımı virüsler basmıştı ve hiçbir Freeware program temizleyemiyordu. Bu programı aldığım gün bilgisayarımı taratmıştım, tam tamına "753" tane virüs bulmuştu ve hepsini temizlemişti. Halen bu programı kullanıyorum. Gerçekten güzel. Tavsiye ederim.

İyi çalışmalar
  • @wondercrafter
    Moralinizi bozmak gibi olmasın ama o program eskisi kadar güzel değil.Eskiden çok çok büyük yerlerde kullanılan bir programdı ancak son zamanlarda ciddi bir düşüş içinde.Ben size her ihtimale karşı manuel tarama yapmanız için. Avira Antivir veya Bitdefender Free yi önereceğim.On-Demand(pasif olarak) kurarsanız Ez in kaçırdıklarını yakalayacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

@wondercrafter
    Moralinizi bozmak gibi olmasın ama o program eskisi kadar güzel değil.Eskiden çok çok büyük yerlerde kullanılan bir programdı ancak son zamanlarda ciddi bir düşüş içinde.Ben size her ihtimale karşı manuel tarama yapmanız için. Avira Antivir veya Bitdefender Free yi önereceğim.On-Demand(pasif olarak) kurarsanız Ez in kaçırdıklarını yakalayacaktır.

brooklynzu
    yazılarınızı okudum.gerçekten çok faydalı forum.forumda söylenenleri yaparak bir bilgisayar kurtardım.hepinize çok teşekkur.
  • @dr112
    Yardımcı olabiliyorsak ne mutlu.
  • Arkadaşlar bende Nod 32 2.51 kullanıyorumm..
    Sorunsuz bir şekilde çalışıyordu fakat son zamanlarda "server'a bağlanamıyor" diye bir uyarı veriyor..
    Sanırım güncellemelerle ilgili bir durum bu..
    İnternet kapalı iken bu uyarıyı veriyor.. Bağlantı yokken güncelleöe yapmama gibi bir seçenek varmı acaba..
    Bilgisi olan varsa, yardım ederse teşekkür ederim..
    Saygılarımla..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

@wondercrafter

Doğru söylüyorsunuz.. İyi çalışmalar

Ama ben programımı seviyorum

•  !!! En Kaliteli Ücretsiz Anti-Virus Yazılımları !!!

anti virüs seçiminde belki yardımcı olur resim nod 32
  • @wondercrafter
    Zaten programı kaldırın demedim para vermişsiniz sonuçta.Ama ben ne olur ne olmaz yanına free olanlardan ve özellikle yukarıda dediklerimin birini kurmanızı tavsiye ettim.Değiştirin demedim yani.Tabi size kalmış.Gün gelir.EZ virüs kaçırdı neyle silerim derseniz yukarıdakilerden birini önerirdim.Şimdiden söylüyorum bunu

Birde lütfen başlığı bölmeden devam edip ücretsiz yazılımlara yönelelim.Nod32,kaspersky gibi önerileri ilgili başlıklarda paylaşalım.Bu başlık ta kasper,nod32 olayına dönmesin.Anlamı kalmıyor çünkü bu başlıklardan sürü ile var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 8 Şubat 2008; 22:07:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: beuchat

!!! En Kaliteli Ücretsiz Anti-Virus Yazılımları !!!

anti virüs seçiminde belki yardımcı olur resim nod 32

evet en çok sinir olduğum özellikte bu
    birçok dosyayı şüpheyle açıyorum nod32yi silersem sadece bu sebepten silerim zaten,yokmu bunun herhangi bir çözümü

• avira antivir freelerin en iyisi bütün testlerde ücretli ürünler kadar başarılı çıkıyor hatta dahada iyi.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.