Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (575. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.218
Cevap
603
Favori
6.458.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞALAR OP.DR.ÇAĞATAY SEZGİN BEYE SAC EKIM YAPAN VARMI YADA ONUN HAKKINDA BILGISI OLAN VAR MI? ARKADAŞLARR
  • quote:

Orijinalden alıntı: scarface005

quote:

Orijinalden alıntı: Ardad83

ha bu arada dersenki nereden biliyorsun hepsinin kafana ekildigini butun islem boyunca yapilanlari aynadan izleme sansim oldu onun icin yaptiklari islem gozumden kacmadi

arda83 öncelikle ekimin hayırlı olsun sonu iyi olur inşallah.bende dr.resul yaman beyde ekim yaptırdım 19 gün oldu greft konusunda bende aşağı yukarı saymıştım.o cam petrilerden 21 tane vardı.2 tanesini saydım ona göre hesap yaptım.zaten güvenilir bir yer sahtekarlık olmaz doğru karar vermişsin ben şimdi sabırla bekliyorum şok dökülme yavaş yavaş başladı ama az dökülme var yani günde 2 veya 3 tane.sanırım hepsi dökülmeyecek hocanın oksijen tedavisi var o saçları koruyor şok dökülme az oluyor saygılar.

Iyi dileklerinden oturu cok tesekkur ettim scarface005 kardes insallah sende diledigin guzel saclara kavusursun bence buradan bir kez daha Dr. Resul hocaya guzel calismalarindan oturu tesekkur etmemiz gerektigini dusunuyorum, saygilar...
  • arkadaslar BEN ADANADAN SeKa acaba op.dr.çagatay sezgıne sac ekım yaptıran var mı yada onun hakkında bılgısı olan varmı ? bır seylar yazın beklıyoruuum
  • arkadaşlar bende tam 5 ay önce sıklaştırma için ön başımın ön kısmına ekim yaptırdım iki seansta ekim yapılmıştı sağ ve sol olmak üzere iki eşit parçaya ayrılarak eşit miktarda iki tarafa bir gün arayla ekim yapıldı 5. ayda sağ tarafımda belirgin bir şekilde saçlarımın çıktığı belli oluyor ama sol tarafta o kadar saç çıkmadı gibi geliyor bana daha seyrek gibi henüz 5. aydayım kaygılanmak için henüz erken mi her iki tarafta saç uzamasının aynı olması gerekmıyor muydu kafam karışık tam bir karar vermek için daha ne kadar süre gerekiyor tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
  • sizlere bir soru sormak istiyorum genellikle saç dökülmesi dayıdan gelir derler sizde durum nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evceosu -- 9 Aralık 2012; 23:23:42 >
  • Bir kök çıktığında en fazla 5-6 saat yaşar deniyor,ancak bu kökler özel kutulara konuyormuş acaba bu özel kutularda daha fazla yaşayamıyor mu?Yoksa özel kutular içindeki yaşama süresi mi 5-6 saat?
  • ankarada tavsiye

serdar görkemoğlu hakkında bilgisi olan var mı ?

tek istedigim sıklık ve dogallık gecen hafta gittim görüştüm 2500-3000 civarı dedi

resim eklemiştim foruma ama bulamadım kimbilir hangi sayfada kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakabo_06

ankarada tavsiye

serdar görkemoğlu hakkında bilgisi olan var mı ?

tek istedigim sıklık ve dogallık gecen hafta gittim görüştüm 2500-3000 civarı dedi

resim eklemiştim foruma ama bulamadım kimbilir hangi sayfada kaldı

kardesım bendekı dokulme ile sende kıne çok benzıyor fotona baktım ben serdar görkem e yaptırdım 2500 greft ekıldı.. serdar hoca köklerı alıyor manuel olarak bu buyuk avantaj.. kanalları açma ekım ıslermlerını hemsireler yapıyor ama hemsıreler çok tecrubelı ellerı çok hızlı ben dun yaptırdım agrı sızı falan hıç bişey yok ekımde çok rahat geçtı bıras ılerlesın foto atacam zaten
  • arkadaslar ben buraya yazıyorumda sonra bulamıyorum forumda bana yardımcı olur musunuz BÜGÜN SAC EKTIRMEK ICIN GORUSMEYE GIDECEM CAGATAY SEZGIN BEYE ACABA BILGISI OLAN VARSA BENjavascript:void(opener.AddText('[sm\=argue.gif]'));self.focus();I BILGILILENDIRE BILIR MI?javascript:void(opener.AddText('[sm\=argue.gif]'));self.focus();
  • Fue tekniğinin avantajları nelerdir?
    Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ergin Er, saç ekimi hakkında bilgi veriyor…

http://www.acunn.com/saglik/video/fue-tekniginin-avantajlari-nelerdir/448

arkadaşlar bana saç dökülmelerini önleyecek bir şampuan önerebilirmisiniz
  • Arkadaslar,
    Ankara'da Serdar gökrem'de ekip yaptırdım. Fotoları paylaştım ve paylaşacağım. Şimdilik bekliyorum. 3000 greft denildi, bana. Ben emin değilim bundan. Bekleyip göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aradaslar bn yarin sac ektirecegim yildiz da bogazici tip merkezinde doktor Veli bey yapacak amleiyatimi
    daha once burda yaptiran varmi nasi gecti memnunmusunz
    bi de genel bi kac sorum olucak 3000 tane ekilecek benim kafama
    ekmeden once saclar kaziniyormu yoksaaa cok kisa bir sekilde mi kesiliyor
    saclarimin 3 numara kesmisim gibi gorunmesi kac gunumu alir
    kabuklar kac gun sonra tamamen ortadan yok oluyor
    bir de spor ben duzenli spor yapiorum da ne kadar ara vermem gerekiyor spora

simdiden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan1979

Fue tekniğinin avantajları nelerdir?
    Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ergin Er, saç ekimi hakkında bilgi veriyor…

http://www.acunn.com/saglik/video/fue-tekniginin-avantajlari-nelerdir/448

arkadaşlar bana saç dökülmelerini önleyecek bir şampuan önerebilirmisiniz

Dostum ben Revita kullaniyorum ve saclarimi guclendirdigini soyleyebilirim ek olarak minoxidil kullanmaya basladim ve saclarim kalinlasti. Bircok sampuan sac diplerinin kurumasina sebep olur ama Revita saclarimi kurutmuyor. Turkiyede satiliyormu %100 emin degilim ama buyuk ihtimalle vardir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem212121

quote:

Arkadaslar,
    Ankara'da Serdar gökrem'de ekip yaptırdım. Fotoları paylaştım ve paylaşacağım. Şimdilik bekliyorum. 3000 greft denildi, bana. Ben emin değilim bundan. Bekleyip göreceğiz.

http://i1336.photobucket.com/albums/o655/cem212121/D02FA8AB-3100-4D26-8416-5DEDF5C1B952-369-0000002712763BA4_zpsf539a3e4.jpg

kanalları serdar hocamı hemsırelermı açtı
  • Türkiyede saç ekimi yapılan yerlerde sedasyon yönetimi kullanılmıyor mu?
    Ben forumda da o kadar sayfa okudum hiç rastlamadım.

Benim gibi iğne, kan fobisi olanlara o 8..10 saat kabir azabı gibi heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: zfemx

arkadaşlar bende tam 5 ay önce sıklaştırma için ön başımın ön kısmına ekim yaptırdım iki seansta ekim yapılmıştı sağ ve sol olmak üzere iki eşit parçaya ayrılarak eşit miktarda iki tarafa bir gün arayla ekim yapıldı 5. ayda sağ tarafımda belirgin bir şekilde saçlarımın çıktığı belli oluyor ama sol tarafta o kadar saç çıkmadı gibi geliyor bana daha seyrek gibi henüz 5. aydayım kaygılanmak için henüz erken mi her iki tarafta saç uzamasının aynı olması gerekmıyor muydu kafam karışık tam bir karar vermek için daha ne kadar süre gerekiyor tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

bende aynı sorun oldu şok dökülme sırasında sağ şakığımın %90 döküldü so şaağımın iise %80 döküldü 3 aydan sonra saçlarım çıkmaya başdağınd aise sağ tarfım sola göre geç toparlandı gerinden geldi bende 10 ayda baktım sağ tarafım sola göre seyrek kaldı bende tekrardan sol tarfıma ekiem gttim 10, aydan sonra
  • izmirde en iyi fue yöntemini kullanan yer neresi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scarface005

quote:

Orijinalden alıntı: taner_81

arkadaslar işyerinden 20 gün izin alıp ektirmek istiyorum.20 gun sonra işyerine döndüğümde saclarım ne kadar uzamıs olur.etrafımdakılerın bana bakmasınıistemiyorum da

arkadaşım 20 gün sonra saçların 3 numara vurulmuş gibi olur en güzel zaman yani korkma işine rahatlıkla gidebilirsin.bazı arkadaşlar 3 ve 4.ncü gününde gidiyor.

scarface005 ilgin için teşekkürler.Foruma katkıları olan tüm arkadaşlardan Allah razı olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wfatih87

quote:

quote:

Arkadaslar,

http://i1336.photobucket.com/albums/o655/cem212121/D02FA8AB-3100-4D26-8416-5DEDF5C1B952-369-0000002712763BA4_zpsf539a3e4.jpg

kanalları serdar hocamı hemsırelermı açtı

Serdar hoca'dan taraf bende bir sıkıntı yok. Saatlerce oturdu, Manuel daldı kafaya sabırla... Ama aynı duyguyu hemşireleri vermedi... Sonucu tam görmeden kesin birsey demiyecegim. Bazı izlenimlerim oldu. Hele bi zamanı gelsin. Ya bu sıkıntımızı giderdikleri icin teşekkür ederiz. Yada tersi olur! 33-34 gun oldu bende, bugün. Alımı Serdar hoca yapıyor, ekimi de kanalları da iki hemşire var. Onlar yapıyor...

Geçmiş olsun...

Ekim sonrası çekilmiş bir fotodan ekilen greft sayısını sayabildiniz mi?
  • Arkadaşlar bilgili arkadaşlara bazı sorularım var:
    1-Saç ekimi sonrası yüz ve gözlerde şişmenin sebebi nedir acaba?
    1-Prp yönteminde alınan kan işlemden geçirilip 30 dakika içinde mi kafamıza şırınga edilmeli mi yoksa örneğin 40 dakika sonra kafaya şırınga edilse sorun olur mu? Bazı saç harici hastalıklarda Kandan PRP elde edilmesi yaklaşık 30 dakika, uygulama işlemi de 30 dakika civarında(http://www.beslenmedestegi.com/hastaliklar/prp-tedavisi)bilgisi var ama saç ile ilgili prp'lerde çoğu sitede tüm işlemler 30 dakika içinde yapılmalı bilgisi var.(Acaba bu 30 dakika kanın alınmasından itibaren mi başlıyor,yoksa kanın laboratuarda işlemden geçip ayrılmasından sonraki 30 daklika içinde mi?
    3-diyelim ki örneğin cuma günü prp yapıldı,2 gün sonra yani pazartesi günü prp yapılması yararlı mıdır yoksa bu kadar kısa sürede prp yapılmasının hiç bir yararı yok mudur?Yada bu 2 gün sonra yapılan prp faydadan çok zararlı mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.