Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (491. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevgili tikalante arkadaş sen soramıydı shora mıydı neydi bir merkezin mağduruydun sanırım. bizlere sen bundan bahset durumun nasıl mesela şuan ne yaptın gibi şeylerden. bırak bence şu şöylemi bu böylemiyi. paranoyak mı oldunuz banamı öyle geldi bilmiyorum. yada başka bir durum mu söz konusu acaba.
    quote:

Orijinalden alıntı: tikalante

Bakıyorum da konu Hakan Doğanay olunca bazı sert çocuklar bile pamuk gibi yumuşuyor bu forumda ne hikmetse :)

bu msjın yok nickli arkadaşa sanırım da kendisi hakan doğanay a ekim bile yaptırmadı. başka biryere kötü bir ekim yaptırdı bildigim kadarıyla.yada çok begenmedigi bir ekim. o iş biraz muamma şuanlık. neyse şöyle izah edeyim sana kimin hakkında ne yazacağız sanamı soracağız? fikirlerimizi söyledikmi suçmu ? banada gizli profil filan demişsin : )
    forma üye oldugunda bazı maddeleri onaylaman gerekiyor. yani evet dediginde kayıtsız şartsız kabul ediyorsun bunları hiç okudunmu bilmiyorum ama üye olduğuna göre mecburen kabul etmişsin hepsini. ''madde 13) Forumda açıklayacağınız kişisel bilgilerinizin diğer forum kullanıcıları tarafından kötüye kullanılabileceğini bilmeniz gerekmekte ve ona göre dikkatli davranmanız gerekmektedir. Bu gibi davranışlardan dolayı forumumuz sorumlu tutulamaz tüm sorumluluk konuyla ilgili üyelerdedir''
    sanırım okumamışsın okusaydın zaten sormazdın. profilini gizleme diye bir seçenek varsa buda hakkındır ve form kurallarında da zaten açık açık uyarılıyorsun. bende bunu kullanmışım. bu formda milyon insan var isteyen form kurallarınca istedigini yapar kimsenin haddine degildir sormak. kötü birşey görürsem eleştiririm iyi bir şey görürsemde överim. kimse babamın oğlu değil umrumda olmaz yani. o yüzden rahat ol. olmazsan da umrumda degilsin o farklı mevzu : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king... -- 20 Haziran 2012; 3:24:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: setr

@matadoraa, bende gidicem görüşmeye umut fakirin ekmeği işte :) bakalim ne diyecek, daha düşük az açık alanlı bir ekimle iş yapmak gibi bir imkanı var ve onu tercih ediyorsa diyecek birşey yok, nihayetinde ticari bir iş, ama benim cephemden de hem ciddi maliyetli hemde estetik kaygısı içeren bir işlem "ehh işte" veya "ah ben ne yaptım" dedirtebilecek ihtimaller olmamalı..

transmed, zekeriya kul, alp aslan ilede görüştüm bir sene içinde ama donör alanın sınırları sebebiyle hiç kimse dikensiz gül bahçeside vaadetmedi (hiç biride iddiasız da değildi :) nasıl oluyorsa)

aynen umut fakirin ekmeği :) herkes için maliyet ve estetik çok önemli haklısın ama bikere olsun iyi olsun sonuçta para kazanılır ama o ruh sağlığın bozuldumu geri gelmiyo mağlesef :( kesinlikle yaptırdınmı eh işte yada ben ne yaptım diyeceğin bi iş çıkacaksa hiç bulaşmayacan ama birazda kısmet senlede alakalı bi durum gibi hayırlısı demek lazım saydığın yerlerden çok hakan hoca daha mantıklı geliyo kimse ekmem demiyo ama ekersemde şu olur demiyo sonuçta bir nevi ticaret bu katılıyorum sana :)
  • quote:

Bakıyorum da konu Hakan Doğanay olunca bazı sert çocuklar bile pamuk gibi yumuşuyor bu forumda ne hikmetse :)

yaw işini iyi yapan biri varsa neden övmeyelim..hakan doğanay ın reklamcılarını kaç defa eleştirdik adam sihirbaz değil diye.. kötü sonçları da var iyi sonuçları da var..mikromotor kullanması dezavantaj diye.. ama ne olursa olsun adam işini iyi yapmaya çalışıyor.. başından sonuna kadar kendisi ekimin başında sadece alımı hemşirelere yaptırıyor kendi ekiyor..kullandığı yöntem türkiye de bir tek onda var bildiğim kadaryla choi iğnesi..zahmetli ve meşakkatli.. adam özenli davranınca 1 günde değil 3 güne yayınca hassas çalışınca tabi ki daha iyi sonuçlar çıkması mümkün..eğer güzel bi şey varsa övmek lazım tabi.. ben mesela o adamda ekim yaptırsaydım şimdi yaşadığım sıkıntıları yaşamıcaktım adam iyi işler çıkarıyor pratisyen ama helal olsun..şunu da söyleyelim ki reklamcı falan demesinler:) ne olursa olsun herkeste olduğu kadar hata payı onda da var ve sihirbaz değil tamamen kel bir adam hakan doğanay a gidip hadi beni sırma saç yap diyemez böyle bişey yok.. işin riski de var ..
  • yok12 yine ucurulmus. sanırım 4 ya da 5inci kez uyeligi silindi.bakalım bu defa hangi nickle geri gelicek :)
  • Ankara'da Op.Dr. Mehmet Nebil BOZDOĞAN varmış. bununla ilgili bilgisi olan varmı arkadaşlar ....
  • quote:

Birde ona ektirip resim neden koymuyorsun dediğinde özelden ağza alınmayacak küfürler eden müritleri var bu adamın .
  • arkadaşlar Allahınızı seviyorsanız saç ekipte saçsızlık olayını tam olarak halledebilen var mı ? Ben görmedim açıkcası. Şahsen kendim protez saç kullanıyorum ve kimsede bunun farkında değil. kişinin kendi saçı gibi kesin çözüm uygun fiyat. isteyene gittiğim yeri önerebilirim çünkü bu işte gerçekten iyiler...
  • hey69, ekim öncesi fotoğraflarını ekleyebilirmisin?
    sakaldan alım hakkında bilgi verebilirmisin?
    Sakal bölgesinde uyuşukluk kaç günde geçti ve normal haline ne zaman geldi?
  • arkadaslar bana biri sac ekim merkezleriyle ilgili bir forum sitesi atmıstı ve doktorları arastırmak icin site atmıstı o mesajlar silindi lütfen mesajı atan arkadas tekrar gonderebilir mi ? Ankarada sac ektircem ve saglam biir yer arıyorum bu iş bu hafta biticek yardımcı olursanız cok sevinirim.
  • merhaba arkadaşlar,

açıkcası forumun 15-20 sayfasını okuyunca umudum kırıldı diyebılırım fakat genede paylaşmak ıstedım. Kafamın durumu bu, bu durumdan ne cıkar ne cıkmaz? Yorumlarınızı beklıyorum.

en iyi saç ekim merkezi neresidir

en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

hey69, ekim öncesi fotoğraflarını ekleyebilirmisin?
    sakaldan alım hakkında bilgi verebilirmisin?
    Sakal bölgesinde uyuşukluk kaç günde geçti ve normal haline ne zaman geldi?

forumda fotograflarim var , ararsan bulursun ;)

sakaldan alim biraz zahmetli geciyor. Biraz fazla zaman aliyor greftleri almak icin
    sakal bogaz cilt de hassas oldugu icin , igneler baya da aciyor...
    uyusukluk enseden daha hizli geciyor.. 4 gun sonrasina tras oldum, ensemden daha hizli iyilesti diyebilirim
  • hey69 öncellikle geçmiş olsun.
    doktor ekimden sonra ne öğnerdi. kaç gün hastanede kaldın.
    saç ekim işlemini baştan sona kadar kendi mi yapıyor?
    birde dönor alanın fotoğrafınlarınıda ekleyebilirmsiin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisular

arkadaşlar Allahınızı seviyorsanız saç ekipte saçsızlık olayını tam olarak halledebilen var mı ? Ben görmedim açıkcası. Şahsen kendim protez saç kullanıyorum ve kimsede bunun farkında değil. kişinin kendi saçı gibi kesin çözüm uygun fiyat. isteyene gittiğim yeri önerebilirim çünkü bu işte gerçekten iyiler...

Halledebilen bir sürü kişi var forumda da geriye doğru biraz okursan bulabilirsin, suresiz kesin bir cözüm isteyenlerin tercihi bu, protez de bur cozum ama menun olani da olmayanida cok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: king...

sevgili tikalante arkadaş sen soramıydı shora mıydı neydi bir merkezin mağduruydun sanırım. bizlere sen bundan bahset durumun nasıl mesela şuan ne yaptın gibi şeylerden. bırak bence şu şöylemi bu böylemiyi. paranoyak mı oldunuz banamı öyle geldi bilmiyorum. yada başka bir durum mu söz konusu acaba.
    quote:

bu msjın yok nickli arkadaşa sanırım da kendisi hakan doğanay a ekim bile yaptırmadı. başka biryere kötü bir ekim yaptırdı bildigim kadarıyla.yada çok begenmedigi bir ekim. o iş biraz muamma şuanlık. neyse şöyle izah edeyim sana kimin hakkında ne yazacağız sanamı soracağız? fikirlerimizi söyledikmi suçmu ? banada gizli profil filan demişsin : )
    forma üye oldugunda bazı maddeleri onaylaman gerekiyor. yani evet dediginde kayıtsız şartsız kabul ediyorsun bunları hiç okudunmu bilmiyorum ama üye olduğuna göre mecburen kabul etmişsin hepsini. ''madde 13) Forumda açıklayacağınız kişisel bilgilerinizin diğer forum kullanıcıları tarafından kötüye kullanılabileceğini bilmeniz gerekmekte ve ona göre dikkatli davranmanız gerekmektedir. Bu gibi davranışlardan dolayı forumumuz sorumlu tutulamaz tüm sorumluluk konuyla ilgili üyelerdedir''
    sanırım okumamışsın okusaydın zaten sormazdın. profilini gizleme diye bir seçenek varsa buda hakkındır ve form kurallarında da zaten açık açık uyarılıyorsun. bende bunu kullanmışım. bu formda milyon insan var isteyen form kurallarınca istedigini yapar kimsenin haddine degildir sormak. kötü birşey görürsem eleştiririm iyi bir şey görürsemde överim. kimse babamın oğlu değil umrumda olmaz yani. o yüzden rahat ol. olmazsan da umrumda degilsin o farklı mevzu : )

Shora mağduru muydum :D Hayatımda öyle bir yerin adını bile duymadım!
    Kütüğünü değil sadece geçmiş mesajlarını niye sakladığını sordum. sıkıntı yok, anladım ben seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: mıstıkv

quote:

Birde ona ektirip resim neden koymuyorsun dediğinde özelden ağza alınmayacak küfürler eden müritleri var bu adamın .

Bunlar yüzünden ben ekimden vazgeçtim arkadaş. Sabah akşam çok açık alana ekim olmaz yapan doktor da sahtekardır deyip, konu doktor Hakan olunca benim iki katım kel adamlara senin saçlar güzel olur diye mesaj yazıyorlar. Dayanamadım artık yazdım! Özür dilerim herkesten konuyu dağıttıysam.
  • quote:

pardon ben karıştırmışım nickleri
    quote:

Orijinalden alıntı: tibitermo

ben de shora mağduruyum.

nickli arkadaşı sen sanmıştım. neyse farketmez. sen ektirdin mi ? yada ektirecekmisin ? az biraz bunlarla ilgili bahset boşver o şunu demiş bu bunu demiş olayını geçelim artık. o zaman bazı arkadaşlardan hiç farkımız kalmaz. teknik bilgi paylaşımı yapalım hiçbirşey yapamıyorsak. bazı arkadaşlar sagolsunlar diger sitelerde bile araştırma yapıp bizlere sunuyorlar. bizlerde katkıda bulunmak istiyorsak . birbirimizle didişmek , suçlamak yerine aynını yapsak zaten sorun kalmazdı diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: king...

quote:

pardon ben karıştırmışım nickleri
    quote:

Orijinalden alıntı: tibitermo

ben de shora mağduruyum.

nickli arkadaşı sen sanmıştım. neyse farketmez. sen ektirdin mi ? yada ektirecekmisin ? az biraz bunlarla ilgili bahset boşver o şunu demiş bu bunu demiş olayını geçelim artık. o zaman bazı arkadaşlardan hiç farkımız kalmaz. teknik bilgi paylaşımı yapalım hiçbirşey yapamıyorsak. bazı arkadaşlar sagolsunlar diger sitelerde bile araştırma yapıp bizlere sunuyorlar. bizlerde katkıda bulunmak istiyorsak . birbirimizle didişmek , suçlamak yerine aynını yapsak zaten sorun kalmazdı diye düşünüyorum.

O şunu demiş bu bunu demişi artık boş verdim zaten. Profilim mesajlarım açık, gizlim saklım yok. Kimseyle didişmek gibi bir niyetimde de yok. Eskiden çok sıkı takip ederdim burayı, artık pek girmiyorum. Ama her girdiğimde de aynı şeylerle karşılaşınca isyan ettim, o da sana denk geldi. Şahsını hedef alan bir tepki değil bu. Öyle anlaşıldıysa ve gerçekten yazdığın gibiysen kusura bakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tikalante -- 21 Haziran 2012; 0:40:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmett_

hey69 öncellikle geçmiş olsun.
    doktor ekimden sonra ne öğnerdi. kaç gün hastanede kaldın.
    saç ekim işlemini baştan sona kadar kendi mi yapıyor?
    birde dönor alanın fotoğrafınlarınıda ekleyebilirmsiin.

Evet , ekiminin hepsini kendisi yapiyor. 4 gece kaldim hastanede. Yani son ekim gününden sonraki gün ayrildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci saç ekimini yaptıralı 6 buçuk ay oldu.5. ay ile 6.ay arasında epey fark etti saçların çıkışı.demekki kişiden kişiye değişiyor..bu aralar yeni resimler yüklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmmpower

merhaba arkadaşlar,

açıkcası forumun 15-20 sayfasını okuyunca umudum kırıldı diyebılırım fakat genede paylaşmak ıstedım. Kafamın durumu bu, bu durumdan ne cıkar ne cıkmaz? Yorumlarınızı beklıyorum.

saçların çok açık ve resimlerden göründüğü kadarıyla zayıf.
    en az 3500-4000 kök lazım. 4000 kök bile ekilse tam kapanacağını sanmam.

bence biraz daha bekle. saç nakli diyorlar bir kaç seneye kadar. o senin için daha iyi çözüm olur.
    çok eziyet çekersin şu an yaptırırsan ve çok masraflı olur. bence kesinlikle yaptırma
  • 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.