Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eminimki bazı arkadaşlarınız diyordur ya bu adam bi sac ekim merkezinden paramı alıyor emin olun kimseden 5 kurus almıyorum ama insanların dolandırılmasınıda istemiyorum he şöylede bi laf var bugün allah icin ne yaptın ne demek istediğimi anlatabiliyormuyum bu bana yeter hersey para değildir bu şekilde düşünmenizi istemem sadece birebir alım ve ekimlerinize doktor girsin işinin ehli olsun araştırın dolantırıcıda olmasın tabi hic şikayeti yoksa ekimde başarılıysa resimlerde de bunu kanıtlıyorsa ve 6 ay sonraki ekim yaptırdığı hastaları ile görüsün sonucta para veriyorsunuz ve saclarınıza cok iyi bakın:) 13. sayfada yine bir yer okudum birinin yaşadıkları bakın verdim sayfayı açın iyi okuyun görüşmek üzere arkadaşlar...

Yorum # 625 onur kılıç 05-08-2011 2:08 pm

selam.ben ankara marmara saç ekim merkezine saç ekimi yaptırdım.benim ensemdeki saçları toplayan doktor(gerçi doktor oldugu şüpheli) bana verilen narkozun etkisiyle beni duymuyor sanaraktan hemsireye aynen çunları dedi ‘üst taraftan pek toplayamadım çer çöp onları at’ dedi.içim nasıl cız etti benim için bir kökün bile önemi varken o … bunları söyleyebildi.4 bin kök alacaklardı güya ben uayndıgımda 3 bin kök aldık dedi. o an bişey de diyemuyosunuz arkadaşlar inanın bana çünkü adamın elinin altındasınız. aman arkadaşlar 1 greft e bile saygısı olan doktora ekim yaptırın. yemin ederim bu yazdıklarım karalama deil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkuen -- 20 Ağustos 2011; 12:10:59 >
  • bugün bir arkadaşımın yardımıyla resim yükleme sitesine resimlerimi kaydettim . bağlantı adreslerini veriyom.

saç ekimi öncesi tarihi 15- 03 2011

http://img818.imageshack.us/img818/3011/16373859.jpg

5 ay sonra . 19.08 20011

http://img808.imageshack.us/img808/4087/92243165.jpg
    http://img62.imageshack.us/img62/8831/74911614.jpg
    http://img600.imageshack.us/img600/3086/25057963.jpg
    http://img825.imageshack.us/img825/296/40388593.jpg

3000 ekildi 2 gün sürdü. Ekim yerim Antalya Aspendos Hastanesi Dr.. Hakan Doğanay

sakiiin teşekkürler mesajını az önce gördüm, ama halletim , resim boyutları oldukça yüksekti emaille de yollasam galiba sorun olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marikuen -- 20 Ağustos 2011; 12:18:32 >
  • Arkadaşlar Ankara da yaptırıp da memnun olan var mı başka? HLC iyi diyolar. Bir de 2 arkadaş BÇP (dr. Behzat Çağlayan) ın iyi olduğunu söylüyor. Başka tavsiye edebileceğiniz veya uzak dur dediğiniz yer var mı? gidip görüşeceğim artık. Orada ekim yaptıranları da görmem gerek tabi.
    iyi günler.
  • HLC den baska bir yere gitmenizi onermem.

Istanbulda bir cok ekim merkezi var fakat cogu iyi ekim yapmiyor ve parayi aldiktan sonra ilgisiz kaliyor bir cogu. Tabi iyi olan yerlerde vardir ama ben bulamadim acikcasi.

Ankarada HLC ekim merkezi iyi ve cok bilgililer tavsiye ederim.

Bende orda ekim yaptirdim fakat resim boyutu buyuk oldugu icin yukluyemiyorum.

Sikayetim yok ama sol sakak tarafimda yamukluk var. Bunu arkadaslar fark etti ve bunuda sakliyamam.

Resim isteyenler olursa mail adreslerini ozelime yazsinlar ben mail olarak yollarim fotolarimi.

Ozelden cevap veremiyorum cunku yurt disindan oldugum icin kod istiyor.
  • HLC kliniğe ait ekim sonrası 6 ay - 1 yıl doğru düzgün foto göremedim arkadaşlar. yabancı forumlarada bakıyorum.. öreneğin m. keser ve koray erdoğanın yüzlerce fotosunu görebiliyorum.. ama HLC ye ait toplasan 10 tane fotoğraf yok adam gibi. bu kadar çok ektiren olmasına rağmen, çok başarılılar diyebileceğm foto yok ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HÜKÜMDAR34 -- 20 Ağustos 2011; 17:30:22 >
  • @ hukumdar34 katılıyorum sana .malesef 6aylık 1 senelik sonuc resimleri pek yok hlc nin.koray erdoganın ve dr keserin cok var.bunun sebebi hastalar isi bitince donup tekrar sirf foto cektirmek icin gelmiyor diye dusunuyorum.cunku sebebi kotu ekim ya da sacların cıkmaması olsa artık 2011 senesinde internet ekmek su gibi yaygınken bu sahısların sikaytleri illa ki duyulurdu internet ortamında.bi insan binlerce euro vericek ve sacları cıkmıcak ya da kotu cıkıcak inan ilk yapıcagı is internette basbas bagırmak olucaktır bu durumu.daha henuz tek bir sikayet okumadım hlc ile ilgili.

hlc nin 2 avantajı var bu isi hakkına uygun (greftlerin alım hassasiyeti kanal acma teknigi ve tek tek ekme teknigi) yapıyorlar.diger bu sekilde yapan saydıgınız doktorlar kadar fahiş fiyatlı deiller

ve de ensede donor alanı kısıtlı hastalar icin sakal ve gogusten ekim yapabildikleri icin diger doktorlardan bikac adım one cıkabiliyorlar

o bahsettiginiz fenerbahce logosu onunde resmi olan kisi ile anlasmıslardır o yuzden onu gosteriyolardır diye tahmin ediyorum.simdi elini vicdanına koy.hangi hasta isi bittikten sonra sacları cıktıktan sonra gonullu olarak her gormek isteyen hasta oldugu zaman kalkıp klinige gider?sen yaparmısın bunu?ben sahsen asla ve asla yapmam.isim gucum var bu tur seylerle mi ugrasıcam.millet forumda bile ekimden sonra ortadan kayboluyo foruma girmek aklına gelmiyo.mesela ben dr koray erdoganın bi hastasına yabancı forumlarda resimleri eklesin ve insanlara anlatıp musteri ceksin diye iyi yabancı dili olan türk bir arkadaşa bedava sac ektigini bizzat biliyorum.ve onun sayesinde de yurtdısından pek cok hasta buldu cunku cocuk ugrastı girdi konustu soruları cevapladı email adresini verdi.şimdi bu arkadas hem binlerce euro odeyecek hem de gonullu olarak doktorun yeni hasta bulması icin babasının hayrına ona yardımcı mı olucaktı ?

bir de şu var ekim aşamalarını tekniğini sorgulamayıp sadece resimi baz alıcak olsak estetica esteworld medhair gibi estetik merkezlerinin kullandıkları reklam amaclı 1 sene sonrasi resimlerini görünce o mekanların kapılarının onunde yatmamız lazımdı ilk fırsatta yaptırmak icin.hele transmed firmasinin gonderdigi oncesi sonrası resimleri var hiç bisey bilmesen firma ile ilgili sadece resimlere bakıp arabanı satıp parasını adamların onune koyarsın o derece :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 20 Ağustos 2011; 14:51:26 >
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 10 Mart 2012; 16:25:43 >
  • @ californiadream katılıyorum sana yalnız sadece kuralına uygun yapılıyo olması sonuçların çok iyi olacağı anlamına gelmez diye düşünüyorum. çünkü saç ekim işi el becerisi ve yetenek isteyen bi iş tıpkı resim yapmak gibi, ki bu saydığımız 3 yerde birebir aynı teknikleri kullanmıyolar. kory erdoğan kanalı farklı bi yönetmle açıyo,m. keser farklı. bildiğim kadarıyla hlc ekimde adrenalin kullanmıyor.. diğer iki yer sık ekim olsun diye şişirip kanal açıyorlar vs. bunun gibi bi çok detay var..
  • benim kendi ekimim ile ilgili yorumu 6. aydan sonra yapıcam.. haklı olduğun yönler olabilir saygı duyarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HÜKÜMDAR34 -- 20 Ağustos 2011; 17:36:35 >
  • Banada dr.hakan hocanın ekimi yapmacık geliyor. ACABA bütün ekimlermi böyle biz anlamıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: californiadream

quote:

Orijinalden alıntı: marikuen

bugün bir arkadaşımın yardımıyla resim yükleme sitesine resimlerimi kaydettim . bağlantı adreslerini veriyom.

saç ekimi öncesi tarihi 15- 03 2011

http://img818.imageshack.us/img818/3011/16373859.jpg

5 ay sonra . 19.08 20011

http://img808.imageshack.us/img808/4087/92243165.jpg
    http://img62.imageshack.us/img62/8831/74911614.jpg
    http://img600.imageshack.us/img600/3086/25057963.jpg
    http://img825.imageshack.us/img825/296/40388593.jpg

3000 ekildi 2 gün sürdü. Ekim yerim Antalya Aspendos Hastanesi Dr.. Hakan Doğanay

sakiiin teşekkürler mesajını az önce gördüm, ama halletim , resim boyutları oldukça yüksekti emaille de yollasam galiba sorun olurdu

bu hakan doganayın sanırım gordugum 5inci ekimi.ve artık eminim ki ben bu doktorun ekimini basarılı bulmuyorum.bu kendi zevkim ve gorusum begenen de olabilir saygı duyarım.bu

doktor fabrikasyon is yapmayan ve her asamasını kendi eliyle yapan bir doktor ama tum gordugum sonuclarda aynı yapay goruntu var.saclar sanki sentetik naylon saçmış gibi cok

yapmacık duruyor.ve de koklerinin arası cok ayrık.

cok acık ve net soluyorum hakan bey arasa ve 1 kurus para almadan 5 bin greft ekicem dese bu resimdeki gibi saclara sahip olmak istemiyorum derim ve tesekkur eder

reddederim.bilmiyorum benim gibi dusunen baska kimse var mı yoksa bu doktorun ekimlerini begenmeyen sadece benmiyim?

-Ben saç köklerinde iz olmaması nedeniyle ekimi teknik olarak başarılı buldum,( benim arkadaşın saç diplerinde 1 yıl sonra bile siyah nokta var)
    -2. si 5. ay yorum yapmak için Erken daha fazla saç çıkacaktır.
    - Saçtaki yapay görünüm bence saç çizgisinin iyi ayarlanmamasından kaynaklanmış.
    - Bu fotoları cesurca paylaşan arkadaşa teşekkürler.
    - Bende artık hakan d. ye saç ektirmem.
    -Ben estede ektirdim ama şunu söyliyeyim ön kısma saç ektirecek olsaydım , kesinlikle HLC veya aynı metodla ekim yapan birine ektirdim, Ben tepe kısmına ekim yaptırdıgım için en çok greft teklif eden yere ektirdim. Arkadaşımın saçı kadar olsun tepe kısmı bana yeter.

BİR YIL DOLMADAN ELEŞTİRİ YAPTIĞIMIZ İÇİN HAKSIZ ELEŞTİRİ YAPMIŞ OLABİLİRİZ. Ben 3-6-12. ay fotolarımı paylaşacagım söz.
  • californiadream e katılıyorum cunki sac seyrek olmus bende bu yuzden ekim yaptırdım arkadaslar on taraf seyrekdi yani arka saclarla uyumlu olması burda biraz uyum eksik uyum göremedim he ekim eskisine bakarak bin kat güzel olmus buna bi lafım yok sonucta hastanın tercihleride onemli belkide hasta kök sayısını bu kadar istedi 3000 de kararlastırdı buda bi gercek 5 ay olmus cıkan köklerde olacak ama bundan sonra cok fazla bir sıklık olmayacak tahminim bence ekim yapan yerlerin yani doktorların bunu gözetmesi şart uyum arka sac sık onu seyrek oldumu sanki yine dökülüyormus hissi veriyor karsıya iste bu olmamalı uyum sart diyorum ekim yaptırcak hastada bunu illaki sormalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: davulcum

Selamlar;
    Cevre Hastanesi (Fatos Can ve Ekibi) hakkinda olumlu veya olumsuz tecrübe ve bilgisi olan arkadaslar varmi?
    ben oraya Sac nakli yaptirmayi düsünür gibiyim ama tam karar vermedim, cünki burasi ile bu forumda su ana kadar bilgiye ulasamadim

Arkadaşım daha yeni Çevre Hastanesinde ektirdim. Gayet memnun kaldım ilgilerinden. Şu anda 4 5 gün oldu .Çok iyi derecede ilgilendiler .İstanbul dışından gelıyorsan sana özel oda veriyorlar , operasyon sonrası gerekli ilaclar , pansuman, şampuan vs vs .Gayet memnunum tavsiye eder misin dersen cevabım düsünmeden evet ins yardımcı olabilmisimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkuen

californiadream e katılıyorum cunki sac seyrek olmus bende bu yuzden ekim yaptırdım arkadaslar on taraf seyrekdi yani arka saclarla uyumlu olması burda biraz uyum eksik uyum göremedim he ekim eskisine bakarak bin kat güzel olmus buna bi lafım yok sonucta hastanın tercihleride onemli belkide hasta kök sayısını bu kadar istedi 3000 de kararlastırdı buda bi gercek 5 ay olmus cıkan köklerde olacak ama bundan sonra cok fazla bir sıklık olmayacak tahminim bence ekim yapan yerlerin yani doktorların bunu gözetmesi şart uyum arka sac sık onu seyrek oldumu sanki yine dökülüyormus hissi veriyor karsıya iste bu olmamalı uyum sart diyorum ekim yaptırcak hastada bunu illaki sormalı

cok net acıkladın gercekten sagol tamam bunuda dikkat edeceğim
  • önemli değil yeterki yanlış yönlenmeyin ve herseyi sorun sunu bilin para veriyorsunuz bedava kimseye bisey yaptırmıyorsunuz isteklerinizi soylicekseniz yok deniyorsa oraya yaptırmıyacaksınız zaten bu sizi ilerde memnun etmiyecek o yuzden sabırlı olun derim elinizdeki gücün biriktirdiğiniz 3 5 kurusuda sağa sola bosuna harcamayın biriktirin cebinizde dursun zararı varmı gecen resmimi koydum ve yine 10 gün sonra resim koyucam yorum sizin suana kadar bir şedding dökülme olmadı bu yuzden yayınlıyacagım. insallah önümüzdeki haftada da olmaz hükümdar34 ekliyorum seni ve sunuda soyleyim tercihlerin cok dogru en azından garantilemiş olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkuen -- 20 Ağustos 2011; 15:56:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esbir

quote:

Selamlar;
    Cevre Hastanesi (Fatos Can ve Ekibi) hakkinda olumlu veya olumsuz tecrübe ve bilgisi olan arkadaslar varmi?
    ben oraya Sac nakli yaptirmayi düsünür gibiyim ama tam karar vermedim, cünki burasi ile bu forumda su ana kadar bilgiye ulasamadim

Arkadaşım daha yeni Çevre Hastanesinde ektirdim. Gayet memnun kaldım ilgilerinden. Şu anda 4 5 gün oldu .Çok iyi derecede ilgilendiler .İstanbul dışından gelıyorsan sana özel oda veriyorlar , operasyon sonrası gerekli ilaclar , pansuman, şampuan vs vs .Gayet memnunum tavsiye eder misin dersen cevabım düsünmeden evet ins yardımcı olabilmisimdir.

Tesekürler Kardes, sana kac graft ektiler ve operasyon kac saat sürdü?ayrica ekim yapan ekip kac kisi idi.Birde ekim yapan ekibin icinde Fatos Hanim varmi, yani Fatos Hanimda ise el atiyormu?
  • HERKESE SLM
  • sevgili arkadaşlarım,

saç ekimimin üzerinden 29 gün geçmiş bulunmakta,
    şuanki izlenimlerime göre çok memmun olduğumu söyleyebilirim.
    aşağıda farklı dönemlere ait resimler var.
    bir süre tatil yaptım, bu yüzden resim yükleyemedim.
    aslında insan mutlu olunca inanın foruma girmek istemiyor. hatta aklıma bile gelmiyor inanın.
    çoğu zaman aynaya baktığımda kendi kendime -ben hiçbir zaman kel olmadım diyorum.
    kel olduğunuz gerçeğini bile kabul edemiyorsunuz. saçlarınız süper duruyor.
    umarım bundan sonra hep böyle olur.:))

bu arada 1 ayım doluyor. yaklaşık olarak 10 gündür şok dökülmeyi hızlı bir şekilde yaşıyorum.
    son fotoda saçlarımın yarıya yakınını kaybetmiş durumdayım.
    şu halim bile güzel inanın:)

A380 arkadaşımız da pazartesi ekimini hlc de tamamlıyor. o da hlc kalitesi ile tanıştı. :))

ekim süresince kaşınma, iz, kızarıklık, kabuklanma..vs. hiç bir şey yaşamadım. gayet doğaldı. hiç kimse anlamıyordu ekim olduğunu.

kalın sağlıcakla

Ekim öncesi,
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Ekimin 9. günü

21. gün

30. gün
  • hakan doganay greftleri mikromotorla alıyor bir de ustune kalem gibi bi aletle ektigi icin greftleri o kalemin icine sokuyor sanırım greftler deforme oluyo bisey oluyor boyle sentetik gibi bir goruntuye sahip oluyo.baska bir acıklama akılma gelmiyo ektiren herkeste adeta bi imza gibi bu olay var cunku

zaten hakan doganayın youtube da bir ekim videosunu seyrettim kafayı adrenalin ile oyle bir şişirmiş ki ben boyle bi şişirme görmedim kafa ramazan davulu gibi olmuş
    ben o görüntüyü görünce nerdeyse sac ektirmekten vazgeciyordum herkes o sekilde yapıyor sanıyordum o zamanlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: esbir

quote:

Selamlar;

Tesekürler Kardes, sana kac graft ektiler ve operasyon kac saat sürdü?ayrica ekim yapan ekip kac kisi idi.Birde ekim yapan ekibin icinde Fatos Hanim varmi, yani Fatos Hanimda ise el atiyormu?

3380 greft ekildi yaklaşık olarak 6 saat sürdü .Ekimi 3 kişi yapıyor fatoş hanım girmiyor sadece kordinatör .
    Ciddi manada sunu farkettim ki ekim sonrası hastanede olmak büyük nimet .Herhangi bir sorunda hemen yardımcı oluyorlar .
    Özellikle ilk gün akıntı ve ufak kanamalar oluyor .Ekim yaptıracak arkadaslara tavsiyem mümkünse hastane de kalmaları.
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.