Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1652. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16501651165216531654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gothic10

quote:

Orijinalden alıntı: Alp Er Timur

quote:

quote:

https://m.youtube.com/watch?v=v2bQ47UvOnI

Arkadaşlar sac ektirecek olacaklar en az bir ay beklesin çünkü çok ilginç şeyler oluyor. Paranızı kaptirmayin kasap ekimcilere.

Bu adam ne yaptı şimdi ben anlamadım bir değişme mi oldu ?

Hayır hocam değişme olmadı. Bu adam sac cikarttigini iddia ettiği ilacı kendisine uyguladı. Sonuçlarını en az 1 aya alırız ve resimleri sitelerinden yayimliuorlar.

hocam şimdi bu adam saçına başka bir şeyler uygulayarak ya da göz yanıltması yaparak 1 ay sonra saç çıktı mantığıyla bizi yanıltmayacağı ne malum ne kadar güvenebiliriz ki yani adam gider toppik yapar ya da ne bileyim gür gösterecek bir takım bir şeyler yapar 1 ay sonra gelir saç çıktı diye bizi kandırır yanlış mıyım

Dogrusun hocam hatta peruk takar 1 ay sonra 30cm sacla gelir milleti dolandırır. O yüzden bunların oyununa gelmemek lazim. Vereceksin 5000tl yi ektireceksin 4000tel sac onunda yarısı ya çıkacak ya çıkmayacak ondan sonra cim adam gibi gezeceksin. Ohhh mis valla. Uyardigin iyi oldu hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar sac ektirecek olacaklar en az bir ay beklesin çünkü çok ilginç şeyler oluyor. Paranızı kaptirmayin kasap ekimcilere.

Hayır hocam değişme olmadı. Bu adam sac cikarttigini iddia ettiği ilacı kendisine uyguladı. Sonuçlarını en az 1 aya alırız ve resimleri sitelerinden yayimliuorlar.

hocam şimdi bu adam saçına başka bir şeyler uygulayarak ya da göz yanıltması yaparak 1 ay sonra saç çıktı mantığıyla bizi yanıltmayacağı ne malum ne kadar güvenebiliriz ki yani adam gider toppik yapar ya da ne bileyim gür gösterecek bir takım bir şeyler yapar 1 ay sonra gelir saç çıktı diye bizi kandırır yanlış mıyım

Dogrusun hocam hatta peruk takar 1 ay sonra 30cm sacla gelir milleti dolandırır. O yüzden bunların oyununa gelmemek lazim. Vereceksin 5000tl yi ektireceksin 4000tel sac onunda yarısı ya çıkacak ya çıkmayacak ondan sonra cim adam gibi gezeceksin. Ohhh mis valla. Uyardigin iyi oldu hocam.

sen geç dalganı her ihtimali düşünmek lazım.
  • Kardes en iyi yer türkiyede Koray Erdogan ve Muttalip keserdir ama bu iki kişi cok pahalı yani koray greft bası 2,5 euro muttalip greft bası 3,5 euro alıyor yani bunlara bakarak 3 kişi zekeriyadır oda greft bası 1 euro alıyor paran varsa koray ve muttalipten sasma derim ama normalse zekeriya kul iyidir yani

• Koray erdoğan 1800 grefti 2500 euroya yaparsa ona giderim yok yapmazsa zekeriya kul

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sen geç dalganı her ihtimali düşünmek lazım.

Dalga gecmiyorum efendim ne munasabet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muho7

Kardes en iyi yer türkiyede Koray Erdogan ve Muttalip keserdir ama bu iki kişi cok pahalı yani koray greft bası 2,5 euro muttalip greft bası 3,5 euro alıyor yani bunlara bakarak 3 kişi zekeriyadır oda greft bası 1 euro alıyor paran varsa koray ve muttalipten sasma derim ama normalse zekeriya kul iyidir yani

Otelci ile dansozden adam cikmaz. Para sayma makinesi ile git eger onlara gideceksen!

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion_34

Koray erdoğan 1800 grefti 2500 euroya yaparsa ona giderim yok yapmazsa zekeriya kul

Bekle cok yapar! 5-6 bin den asagisina kilini kipirdatmaz. Zengin isi onlar kocum. Sana gelmez! Git dogru durust pkastik cerraha dansoz pratisyenlere para kaptirma. Isi yine hemsireler seda, esra, hatice yapacak! Herif yine fellik fellik 'yetistirecek hemsire' ilani veriyor! Ilgilere duyrulur. Kul ondan bin kat iyi!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmettamer74 -- 30 Nisan 2015; 20:31:04 >
  • 1800 greft 6 bin euro olur mu yeni bi kafa mı takıyor bu adam

• quote:

1800 greft 6 bin euro olur mu yeni bi kafa mı takıyor bu adam

Tssk geciyor ;) bizimle Turk halkiyla! Dansoz pzvk

• 43500 TL 1800 greft. Heralde altın telli olucak saçlarım

• arkadaşlar sizden yardım istiyorum daha önce hic bir ekim merkeziyle görüşmedim forumlardan araştırma yapmaya çalışıyorum maksimum 6000 tl param var genel kafa seyrek 3500 greft civarı gibi internet araştırmalarımdan ,donör alanım çok iyi kalın telli ve kıvırcık sakaryada ikamet ediyorum önerilerinizi bekliyorum
  • ahmettamer74 A kullanıcısına yanıt
    Varmı bildigin iyi uygun bi yer oraya gidelim ben zekeriya hocayla anlastım ama oda cok ukala napacaz yani mecburuz

• yok mu aklı başında bir yer ne yapalım şimdi
  • quote:

43500 TL 1800 greft. Heralde altın telli olucak saçlarım

6bin euro 43bin yapmaz kardeş 18 bin yapar tekrar hesapla yanlış
  • arkadaşlar benimde saçlarım çok seyrek çok yoğun araştırmalarım sonucunda dr hakan doğanaya karar verdim zekeriya kulun ekimlerini gördünüzmü çok yapay duruto peruk gibi çok yapmacık ekim olduğu belli oluyor bu benim fikrim bu işin erbabı hakan doğanaydır benin şahsi fikrim dehşet ekimleri var daha önceki formlardan aratın saç ekimi kafadar2 yazın çıkar adamı yeni doğmuş gibi yapmış ve ektiği saçlar belli olmuyo kimse demesin sen onamı çalışıyon diye tanımam etmem ben istbuldayım adam antalyada bende ona olacam yani saygılar ALLAH hepimize gür saçlar versin mutlu olalım temennimiz budur saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: arap2

arkadaşlar benimde saçlarım çok seyrek çok yoğun araştırmalarım sonucunda dr hakan doğanaya karar verdim zekeriya kulun ekimlerini gördünüzmü çok yapay duruto peruk gibi çok yapmacık ekim olduğu belli oluyor bu benim fikrim bu işin erbabı hakan doğanaydır benin şahsi fikrim dehşet ekimleri var daha önceki formlardan aratın saç ekimi kafadar2 yazın çıkar adamı yeni doğmuş gibi yapmış ve ektiği saçlar belli olmuyo kimse demesin sen onamı çalışıyon diye tanımam etmem ben istbuldayım adam antalyada bende ona olacam yani saygılar ALLAH hepimize gür saçlar versin mutlu olalım temennimiz budur saygılar

Benimde sac seyrek fakat hakan doğanay ekmiyor diye biliyorum seyrek saça kul zaten seyrek saca ekim yapmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chris Murphy -- 1 Mayıs 2015; 18:00:44 >
  • Chris Murphy kullanıcısına yanıt
    her ikisininde seyrek saçlara ekimleri var ama ikisinlede görüşmedim ama var gir you tube gör sıfır kel olanı nasıl ekmiş gör hakan doğanay
  • quote:

Orijinalden alıntı: arap2

her ikisininde seyrek saçlara ekimleri var ama ikisinlede görüşmedim ama var gir you tube gör sıfır kel olanı nasıl ekmiş gör hakan doğanay

Dostum en önemli saç ekimi seyrek saç ekimidir seyrek saça ekim yapabileceğini hiç sanmıyorum.

• Sacin seyrekse peruk yaptiracaksin

• Arkadaşlar yakında ikinci deney görüntüsünü yayınlayacak folliceptin şirketi. Önümüzdeki bir ay boyunca sakin ola kimse ekim yaptirmasin paranız boşa gider sonra uzulursunuz

• 
Sayfa: önceki 16501651165216531654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.