Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1472. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratnaimacinan

o kadar kasap diyosun yani :)

Pedere söyledim bizim kurbanı ayşegül sevinçle ilhan kesicek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istanbul estetica
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

• quote:

Orijinalden alıntı: okanıl23

bir soru daha uzun süre proscar kullanıp yan etki görmeyen varmı.

ben varım. yaklaşık 4-5 yıldır kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: roninn36

ben proscarı buraktım. Kilo aldırıcı seninde burakmanı tavsiye ederim kandaki kolestrolu yükseltti ve kilo aldırdı. Ama spor yaptığım için ve buna spora yani vücudum müsait olduğu için o tür bir değişşim olmadı. Kişiden kişiye değişiyor sanırım.
    @_OxoskvA_

Hay ağzına sağlık hocam. Aynen ben yemeğe meraklı birisiyim ama normal yiyip spor yaptığımda çok rahat kilo verebilen bi insandım. Geçen yıl 1 yıl boyunca az yemek yiyip dambıllarla çalışmama rağmen bi türlü kilo veremedim. Proscara bağlamakla hata yapmıyormuşum demek ki.
  • Arkadaslar esteliv Mithat hanbabayı tanıyan varmı yada Ekim yaptıran. Kendisi ile tanışıklıgımız ve sohbetimiz olmuştu. Yaza doğru ekim yaptırmayı düşünüyorum. Varsa yönlendirecek sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: baboker

quote:

Baboker dedikleri gibi sende de kilo alımına yol açtı mı proscar kullanımı yoksa bu arkadaşlar kiloları için suçlu mu arıyorlar?😄

• quote:

Orijinalden alıntı: murat__124

quote:

quote:

Baboker dedikleri gibi sende de kilo alımına yol açtı mı proscar kullanımı yoksa bu arkadaşlar kiloları için suçlu mu arıyorlar?😄

Hocam meme de yapıyor belli zamandan sonra, her bünyede aynı reaksiyonu göstermez belki ama ben 1 yıl kullandım bıraktım. Belirti görürseniz siz de bırakırsınız.
  • S.a beyler birşey sorcam ama düzgün cvp verin lütfen bir buçuk ay oldu ekim yapilali ayıptır söylemesi alkol kullanmak ot içmek tabiki aşırı derecede olmamak kaydıyla sizce bir zararı olurmu Doktora sormaya cekindim size sorim dedim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • okanıl23 O kullanıcısına yanıt
    En güzeli ekim olan yere gitme şansın varsa git ve orda onlar yıkasın 8. Günde kabukların dökülmesi lazım artık

• Herkese merhaba,
    26 Eylül cuma günü Dr. İlhan Serdaroğlu'yla saç ekim randevuma gittim. Saç ekimim gerçekleşti. Operasyon saat 11:00 de başladı saat 17:30 da bitti toplam 2900 greft ekim yapıldı. Aslında operasyon daha erken başlaması gerekiyordu. Fakat hoca randevuya geç kaldı. Yurt dışında saç ekim seminerine katılmış uçak rötar yapınca geç kalmış. Açıklama yapıp ve gayet mütevazı bir şekilde özür diledi bende sıkıntı yok dedim. Saçlarımı hemşire hanım 1 numaraya traş etti. Greftleri İlhan bey kendisi topladı kanal açma ve ekim işini iki yardımcısı gerçekleştirdi. Gayet güleryüzü ve ilgililer. Öğlen yemek molası verip sonra devam ettik. 2 gün sonra Pazartesi saat 10:30 da ilk yıkmaya gidecem. Bana Haarex losyon ve şampuan önerdiler. İlaçlarla beraber 187 tl tutuyor. Yıkama işlemini bu şampuanla yapıcam. Sprey losyonu 3 hafta sonra kullanmaya başlicam. İlaçlar ödem önleyici, antibiyotik, ağrı kesici ve kaşıntı önleyici. İlk günden ilaçları kullanmaya başladım herhangi bir ağrı sızı yok şuanda. Zaten operasyon bittikten sonra kalçadan bir ağrı kesici iğne yaptılar. Verilen hizmetten ve hoş karşılanmadan çok memnunum. Sadece iğneden çok korkan bir insanım lokal anestezi sırasında çok tedirgin oldum sağolsun İlhan bey acele etmeden beni sakinleştirerek iğneleri yaptı zaten uyuşturma işleminden sonra gerisi kolay oluyor. Operasyon biraz uzun sürdüğü için insan sıkılıyor bir yandan tv izleyerek bir yandan muhabbet ederek üstesinden geldik. Şuan hiçbir sıkıntım yok çok şükür. Şimdilik ilk gün ve ikinci günkü fotolarımı ekliyorum. Dönem dönem fotoğraf eklemeye devam edicem. Ben ekim işlemi için karar vermekte çok zorlanmıştım. Cesaretimi toplamak uzun yıllarımı aldı. Kararsız kalan başka arkadaşlara bir nebze yardımım olursa sevinirim. Eğer düşünüyorsanız vakit kaybetmeyin bir daha hayata gelmeyeceksiniz.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

• ben istanbul hair centerda ektirdim adamlar 6100 dedi 1 tane dökülmez dendi ama yarısı anca çıktı
  • bugun yaklaşık 90 gün oldu. sürece dair resimler

ekim öncesi

en iyi saç ekim merkezi neresidir

ekimden hemen sonraki gün

14. gün. şok dökülme başlamadan

63. gün

ve 90. gün resimleri

flashsız

şuan saç diplerinde bir sürü küçük saç var. uzayan saçların bir kısmı da çok zayıf hatta kimisi sarı, sanırım zamanla onlar da kalınlaşacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz01 -- 27 Eylül 2014; 17:58:20 >
  • quote:

quote:

quote:

kilo artışına yol açmaz. bakma sen saçma sapan bahanelere. libidoyu azaltabilir, memede büyüme yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badburn24

Herkese merhaba,
    26 Eylül cuma günü Dr. İlhan Serdaroğlu'yla saç ekim randevuma gittim. Saç ekimim gerçekleşti. Operasyon saat 11:00 de başladı saat 17:30 da bitti toplam 2900 greft ekim yapıldı. Aslında operasyon daha erken başlaması gerekiyordu. Fakat hoca randevuya geç kaldı. Yurt dışında saç ekim seminerine katılmış uçak rötar yapınca geç kalmış. Açıklama yapıp ve gayet mütevazı bir şekilde özür diledi bende sıkıntı yok dedim. Saçlarımı hemşire hanım 1 numaraya traş etti. Greftleri İlhan bey kendisi topladı kanal açma ve ekim işini iki yardımcısı gerçekleştirdi. Gayet güleryüzü ve ilgililer. Öğlen yemek molası verip sonra devam ettik. 2 gün sonra Pazartesi saat 10:30 da ilk yıkmaya gidecem. Bana Haarex losyon ve şampuan önerdiler. İlaçlarla beraber 187 tl tutuyor. Yıkama işlemini bu şampuanla yapıcam. Sprey losyonu 3 hafta sonra kullanmaya başlicam. İlaçlar ödem önleyici, antibiyotik, ağrı kesici ve kaşıntı önleyici. İlk günden ilaçları kullanmaya başladım herhangi bir ağrı sızı yok şuanda. Zaten operasyon bittikten sonra kalçadan bir ağrı kesici iğne yaptılar. Verilen hizmetten ve hoş karşılanmadan çok memnunum. Sadece iğneden çok korkan bir insanım lokal anestezi sırasında çok tedirgin oldum sağolsun İlhan bey acele etmeden beni sakinleştirerek iğneleri yaptı zaten uyuşturma işleminden sonra gerisi kolay oluyor. Operasyon biraz uzun sürdüğü için insan sıkılıyor bir yandan tv izleyerek bir yandan muhabbet ederek üstesinden geldik. Şuan hiçbir sıkıntım yok çok şükür. Şimdilik ilk gün ve ikinci günkü fotolarımı ekliyorum. Dönem dönem fotoğraf eklemeye devam edicem. Ben ekim işlemi için karar vermekte çok zorlanmıştım. Cesaretimi toplamak uzun yıllarımı aldı. Kararsız kalan başka arkadaşlara bir nebze yardımım olursa sevinirim. Eğer düşünüyorsanız vakit kaybetmeyin bir daha hayata gelmeyeceksiniz.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

değerli kardeşim harrex losyonu klinikten mi aldın doktoruna neden demedin hocam neden fda onaylı etkinliği kanıtlanmış ilaç statüsünde iki laç varken (minoxidil ve finasteride) neden bana bunları önerdiniz ve eyer bunalrı klinikten aldıysan doktor çok büyük bir etik yanlışlık yapmıstır . hastalrına minoksidil veya finasteride dışı ilaç öneren prp ve mezoterapinin androgenetik alopesiyi durdugunu söyleyen bütün doktorlar AHLAKSIZdır CIKARCIDIr! MİOX VE FİNAS dışıKULLANMAYIN! UYANIN ARTIK ya
  • ve hiç yan etki olmadı mı faydası oldumu gözle görecek kadar
  • yav arkadaşlar bu saçları ektirdik iyi güzel yarın 9. gün ben minoxa başlimi başlamimi kaç gündür araştırıyorum şimdi bu ekilen saçlarada sıkıcam ya bunu ilerde kullanmayı bırakırsam ekilen saçalrda dökülürmü ben 2. ekime akdar 4-5 yıl sonra minox kullanabilirim ama bırakınca ekilenide dökermi bilen varmıı
  • Hocam sen doktorsun sanırım, bilimsel açıklaman var ki bizim ortak görüşümüze saçma sapan diyebildin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kilo artışına yol açmaz. bakma sen saçma sapan bahanelere. libidoyu azaltabilir, memede büyüme yapabilir.

Hocam yağ kas oranını bozabilirmi? Sanırım dht dönüşmeyen testo östrojene dönüşeblyrmus?

• quote:

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

Hocam sen doktorsun sanırım, bilimsel açıklaman var ki bizim ortak görüşümüze saçma sapan diyebildin.

doktor değlim ama seninki gibi saçma bir yan etkiyi hiçbir yerde duymadım. bu ilacın kilo aldırıcı yan etkisi yoktur. kafanızdan element uydurmayın. ishal olursun onun da suçu proscardadır değil mi?
  • quote:

ve hiç yan etki olmadı mı faydası oldumu gözle görecek kadar

olmadı. yan etkilerden öyle bir korkmuşsunuz ki sanki her kullananda mutlaka olacak. açın prospektüsü okuyun. yüzde kaç görülme oranı varmış.

matematikten anlıyorsanız korkmamanız gerektiğini görürsünüz.
  • 
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.