Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1469. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14671468146914701471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mednano

1 yıllık sonuçlar istanbul estetica aysegul sevinc
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Hocam ayşegül sevinç den bahsetme hiç bu forumdakilere valla topa tutarlar seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumtanesi2005

internetten ayşegül sevincinhttp://www.istanbulestetica.com/ burada oldugunu buldum vandaki yapan kişi doktor diyemeyeceğim çünkü en fazla 3000 bilemedein 3200 alırım dedi başkada çıkmaz dedi yarın söylediğin dr la görüşeceğim kesin ist gitmem gerekiyor fotolarla olacak iş değil yüz yüze görüşüp analiz etmeleri gerekiyor

Aman arkadaşlar bakın bu ayşegül, emine saykı, özlem, sercan, serkan,yeliz estecart-curt isimlerine dikkat edin. "saç ekememe"den zengin olanlar fulya teras-aşçıoğlu plaza ve bilimum hastaneleri doldurmuşlar. zaten bu tipler artık Türkler uyandı diye "arap hastaları" kazıklıyorlar. Instagrama girin görün. Arabalarıyla filan fotoğraf çektirip karı kız peşinde koşan uyanıklar! Aman o tiplerden uzak dur kardeşim.
  • selenga_68 S kullanıcısına yanıt
    Aabi sitelerine bak anlarsın zaten karı hediyeler, inidirimler, kampanyalar herşeyi veriyor, bi dönüp vermediği kalmış :)) bir arkadaşıma esenlerde ekmişler 1 tane bile saç çıkmadı kadının ekimnden. zaten forumlarda ekemediğini çöpe attığını söylüyorlardı.
  • mednano M kullanıcısına yanıt
    başka foto var mı ?
  • yucelkaracalar kullanıcısına yanıt
    saçlar on numara maşallah.. daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum..
  • böyle kasaplara mahal vermeme adına bu forum gerçekten çok faydalı..çünkü saç ekimi önemli yanlış ekim sonucunda kişinin hayatı değişir..

bu arada bu esenler avicenna sonuçlarına bakıyorum harikalar yaratmış (töbe estf. :) zekeriya kul gibiler maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacduskunu

Aabi sitelerine bak anlarsın zaten karı hediyeler, inidirimler, kampanyalar herşeyi veriyor, bi dönüp vermediği kalmış :)) bir arkadaşıma esenlerde ekmişler 1 tane bile saç çıkmadı kadının ekimnden. zaten forumlarda ekemediğini çöpe attığını söylüyorlardı.

Hocam faceden takip ediyorum karı görgüsüzün önde gideni milleti kesip biçip kazandığı paralarla gününü gün ediyor nerde akşam orda sabah yiyip içip eğleniyor tatillerde barlarda deli gibi eğleniyor dediğin gibi instgramda boy boy görgüsüzce fotoğraflar bizim gariban milletimizde asgari ücretle çalışsın saç ektirsin böyle dolandırıcılara çarptıkları paralar zehir zıkkım olsun kursaklarında kalsın inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: azntrl

saçlar on numara maşallah.. daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum..

Eyvallah hocam sağol darısı herkesin başına.
  • mednano M kullanıcısına yanıt
    3500 grafit ile Ataturk havalimaninin 7 numarali inis pisti buyukligunde sadece airbus 380 lerin inis yapdigi bir alani kadar nerdeyse buyuk olan bir aciklik kapatmak imkansiz, bu forumda bu tip reklamlara inanacak kimse yok, bence patronuna soyle baska kapiya gitsin, bu tur aysegul sevinc gibi Ucuz reklamlara ugrasan yerlerden uzak durun arkadaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alekistevej -- 24 Eylül 2014; 16:26:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yfdmrkrn

quote:

Orijinalden alıntı: Memet49

quote:

Orijinalden alıntı: yfdmrkrn

13 ekim tarihinde Dr. İlker Yörük ve Dr. Fatih Öktem'e ekimi yaptırıyorum.Hemşire sağlık memuru çoluk çocuk yok.Fatih bey plastik cerrah.Kalemi eline alacak bütün işlemleri bu iki doktor yapacak.Benim saçlarım hastalıktan dolayı döküldü o yüzden ekimi cerrahın yapması şarttı benim için.Bir günde 1700 greftten fazla ekim yapmıyor kendileri.Bana da 1700 greftin yeteceğini söylediler.Hayırlı olur inşallah

Benim ameliyatımda alımı ve delikleri bizzat Fatih bey yaptı ekimi diğer doktor İlker beyle yaptılar birde sağlık memurları vardı o kökleri diziyor sanırım, tüm operasyon boyunca iki doktorda sürekli yanımdaydı , bunun dışında delikler çizgi gibiydi diye hatırlıyorum, ameliyattan 1 ay sonra minoxidil önerdiler , prp için ayda bir yaptırsan iyi olur ancak sende şart değil dediler, sonuç olarak ben şuan çok memnunun minoxidil 6 ay kullanabilirsin denmişti ben 1 ay kullandım kaşıntı yapınca kestim, Dr Fatih Öktem ve Dr İlker yörük ne söyledilerse onu yerine getirdiler sonuçta kafa karıştırmaya gerek yok doktor adamlar bile bile yanlış teknik uygulayacak değil herhalde? Bence bu iş birazda güven işi ben güvendim memnunum ama bir başkası kalmayabilir bunuda bilemem bu foruma bakarak ilkinde istanbulda bir hata yaptım ve iki çocuğun eline bırakıldım neyseki ikincide üşenmedim tek tek doktor ekim yapan yer aradım ve tüm ekimi kendilerinin yapacaklarını teyit ettikleri için ikna oldum şuandada memnunum

Bu mesajda bahsedilenler: @Mr.dreamboy

Katkın için teşekkür ediyorum sayın abim. Ben şunun için karar verdimBütün doktorlara Liken Planus hastalığından dolayı saç kaybım oldu ekim yaptırmak istiyorum dedim hepsi önce tarihi söyledi sonra ücretini.Bende hepsinin üstünü çizdim.Çünkü liken ciddi bir hastalık ve deri ekime uygun mu değil mi hastalık süreci tekrarlama aralıklarının iyi bilinmesi gerekiyor.Ve ekimi doktorun yapması şart benim için.

1yılı geçti :)) hatırladığım kadarıyla 1800 greft yani 4000 saç kökü flaşlı çekince bazı orta alanda açıklık kalmış gibi duruyor ama normalde daha iyi görünüyor, bu arada birazda mevcut saçlarım dökülüyor olabilir!
    Forumda benimkinden çok daha küçük alanlara 3500 greft denmiş? Bence ya greftin ne olduğunu bilmeyenler var Yada bende 1800 greft mucizeye yol açmış çünkü ben saydım...
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

• quote:

Orijinalden alıntı: alekistevej

3500 grafit ile Ataturk havalimaninin 7 numarali inis pisti buyukligunde sadece airbus 380 lerin inis yapdigi bir alani kadar nerdeyse buyuk olan bir aciklik kapatmak imkansiz, bu forumda bu tip reklamlara inanacak kimse yok, bence patronuna soyle baska kapiya gitsin, bu tur aysegul sevinc gibi Ucuz reklamlara ugrasan yerlerden uzak durun arkadaslar.

Yanliz bu arkadaş mednano ilk gün 3300 ikinci gün 3500 yani toplam 6800 gref ekilmis dedigine

göre ilk defa 6800 grefi de duydum.

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnPreston

Hayırlı olsun.

Erkan'a bende ektirdim.
    Memnun kalacaksın.

Fotoğraf paylaşabilir misin?

• quote:

Nedense aysegul hanımı kötüleyen aynı kişiler.bende onun biictiklerinden biriyim ole ye yukarda fotograflarim ben almanyadan geldim ekim yaptırdım 1 yil oldu sonuç ortada.size burdan cevap yazmasını bilir heralde gerek duymuyo demekki.ben çok memnunum ve burdan akrabaları dahil bir çok arkadasimi yolladım çok şükür sorun olmadı.ekim sonuçlarını görmek isteyen varsa facebookta bakabilir orda gayet güzel iyiyi de kötüyide paylaşıyor. Herkesin gönlüne göre olsun fotograflarim ortada cevap yazmicam kimseye.almanyadan geldiğim için vakit yoktu iki gün de yapıldı ilk gün yarısı alinki ekildi 3300 greft ikinci gün diğer yarısı 3.500 greft ekildi.

dilekolay tam 6800 greft,bin değil iki bin değil tam 6800 greft,ne kadarı bedavaydı acaba:))
    aslında buna şaşırmadım bu kadın arada çıldırıp böyle şeyler yapıyor,bir keresinde noter çağırmış,tabiki noter kabul etmemiş gelmeyi,güya rekor kıracakmış:))
    o değilde bir adamın iki günde dönerden yedi bin civarı greft alındıktan sonra orda halen saç kalırmı merak ettim doğrusu,bir defa yedi bin aldın hadi o dönerdede aynı tepede ekilenlerde olduğu gibi şok dökülme meydana gelir,greft alınan bölgenin hemen bitişiğindeki saçta bu işten zarar görmekte çoğu zaman yani bu konudada bir yalan bir dolap dönmüş ama buna neden gerek duyuluyor onu anlayabilmiş değilim....

www.sacekimisonuclari.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 29 Mart 2018; 20:9:37 >
  •  en iyi saç ekim merkezi neresidir

Koray erdoğan-3000 graft

İlk hafta resimler.Yarından itibaren,kabuk dökmeye başlayacağım.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

Nedense aysegul hanımı kötüleyen aynı kişiler.bende onun biictiklerinden biriyim ole ye yukarda fotograflarim ben almanyadan geldim ekim yaptırdım 1 yil oldu sonuç ortada.size burdan cevap yazmasını bilir heralde gerek duymuyo demekki.ben çok memnunum ve burdan akrabaları dahil bir çok arkadasimi yolladım çok şükür sorun olmadı.ekim sonuçlarını görmek isteyen varsa facebookta bakabilir orda gayet güzel iyiyi de kötüyide paylaşıyor. Herkesin gönlüne göre olsun fotograflarim ortada cevap yazmicam kimseye.almanyadan geldiğim için vakit yoktu iki gün de yapıldı ilk gün yarısı alinki ekildi 3300 greft ikinci gün diğer yarısı 3.500 greft ekildi.

dilekolay tam 6800 greft,bin değil iki bin değil tam 6800 greft,ne kadarı bedavaydı acaba:))
    aslında buna şaşırmadım bu kadın arada çıldırıp böyle şeyler yapıyor,bir keresinde noter çağırmış,tabiki noter kabul etmemiş gelmeyi,güya rekor kıracakmış:))
    o değilde bir adamın iki günde dönerden yedi bin civarı greft alındıktan sonra orda halen saç kalırmı merak ettim doğrusu,bir defa yedi bin aldın hadi o dönerdede aynı tepede ekilenlerde olduğu gibi şok dökülme meydana gelir,greft alınan bölgenin hemen bitişiğindeki saçta bu işten zarar görmekte çoğu zaman yani bu konudada bir yalan bir dolap dönmüş ama buna neden gerek duyuluyor onu anlayabilmiş değilim....

Çok haklısın reciproc

Böyle ucuz reklam yapıp sözde bizim kafamızı karıstıracaklar.

Bu ara ben demirsoy,serdaroğlu,kul arasında gelip gidiyorum biraz daha bu formu takip etmeye karar verdim,

Siz gibi bu işten anlayan kişilerin fikirlerinden yararlanmaya devam edeceğim.

• murat__124 M kullanıcısına yanıt
    serdaroglunu ele bence,çok nekroz vakkasını gördük birde donor bölgeyi çok tahrip ediyor,sürülmüş tarla gibi oluyor.Erkan demirsoy veya kul dersen;ikiside motor kullanıyor ama bence erkan demirsoy.Erkan hocada kanal konusunda çok iyidir;ona kıyasla kul,igneli slitle kanal açar,birde seyreklik sıkıntı olabiliyor onda.
  • Sizin gibilere arkadaş bile denmez ben ekim yaptırdım ve sonucu paylaştım o kadar konusuyosunuz sizlerde yükleyin fotoğraf bizde görelim ben canlı kanlı insanım ismim mednano Almaya da yaşıyorum ve ekim sonucu bu.ne rahatsız ediyor sizleri reklamcı siz olmayasiniz ben gidin orda ekim yaptırın demiyorum.paylaştım ve sonuç ortada konuşmalarınıza dikkat edin ağzından çıkanı kulağın iz duysun.anne olan bir bayana bole konuşan orosbu çocuğunun ta kendisidir.reklamcı serefsizler.işinize sonuç battı galiba bi yerlerine.

• Selenga'ya ilk defa bi konuda hak veriyorum..evet bazi ekimciler çok para kaldırdı..kimsenin yemesinde içmesinde gözümüz yok..Ayşegül ve diger saydiklariniz evet instagram ve facede lüks bir hayat yaşadıklarını açıkça gosteriyolar,aslinda bu bizi pek baglamaz şahsen ben rahatsiz olmuyorum o paylaşımlarından fakat onlara ektiripte mağdur olan kişilerin o paylaşımlardan rahatsız oldugunu cok iyi biliyorum..Örnek vermek gerekirse bizim teknikeri hatirlarsiniz kendisi Ayşegül mağduruydu..bi gün bununla skypte canlı görüşme yapiyorduk kameralarimiz açıktı. ..o esnada buna aysegulun faceden paylastigi üstü açık arabasının resmini gönderdim..bizim tekniker resmi görünce tıpkı kuzey korenin lideri kim jong'un ölümüne aglayan kore halkı gibi agzi yüzü değişti ağlamaklı oldu..sakin ol dostum birak allahindan bulsun diyerek teselli etmeye calissamda adam o aksam faceden Müslüm gursesin damar şarkılarını paylaşıp durdu..kendisi icin zor bi durumdu tabi..saniyorum aysegul ve digerleri su aralar ortaligi sakin gördü ve tekrardan reklam atağına kalktilar..benim biraz sağlık sorunlarim var pek ilgilenemiyorum forumla..bu kutsal görevi selenga ejder rehinekimcisine veriyorum..evlatlar bu vatan size emanet..bu arada alekistenin ucak pisti lafına baya güldüm...

selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnPreston

Hayırlı olsun.

Erkan'a bende ektirdim.
    Memnun kalacaksın.

Rica etsek resimler paylasabilirmisin..tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: ejder2

quote:

Orijinalden alıntı: Erbay-

quote:

Orijinalden alıntı: alekistevej

Erbay gel sana poseidon klinikde sac ektirelim, bobmarley gibi olursun gel bak Beni dinle, benim ekimde 75 gun doldu sakajlara ve tepeye ektirmisdim yuzde yirmi lik bir cikis oldu simdiden, yeni ekim yapan arkadaslara tavsiyem biotin icerikli b vitamini alin.

Dostum o dedigin klinik Lyngbydemi yoksa helleruptami..temiz iş yapiyolar fakat doktorların hiç biri danimarkaca bilmiyor ingilizce iletişim kuruyolar gerçi klinik sahibi danimarkali..hindistanli doktor oluyorlar genelde..kaç para bayıldın sen? Ve öncesi sonrası bi kaç resim yayinlasana..

Der er også en klinik i Lyngby området hvor han tager 25 tusind kroner for 2500-3000greft..der er også gode rygter om ham..

Erkan demirsoyu yabana atma..korayin ekimlerinden hiç bir farkı yok..tek fark mikro kullaniyor olmasi..

Motoru hafife almayın;eğer uzun kök yapısına sahibiysen,motor bir kısmını telef edebilir hatta 3/1 ini bile edebilir.Kısa kökte çok problem olmaz

Bu dedigine katılmiyorum Tülay...bana göre manuelin tek iyi tarafi donor bölgenin kansız ve çabuk iyileşmesi

• 
Sayfa: önceki 14671468146914701471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.