Şimdi Ara

En Etkileyici Erkek Parfümü (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
117
Favori
327.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yaz-ilkbahar için 212 MEN,Davidoff Coolwater ve +1 parfüm daha düşünüyorum ne önerirsiniz ? Burberry Classic ? vb. ?
  • daha armani code'u beğenmeyen kız görmedim. 2-3 senedirde aynı parfümü kullanıyorum çok memnunum bi ara rochas kullandım ama herkesde olan bi parfümü kullanmayı sevmiyorum. code rochas kadar yaygın bi parfüm değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tevez

daha armani code'u beğenmeyen kız görmedim. 2-3 senedirde aynı parfümü kullanıyorum çok memnunum bi ara rochas kullandım ama herkesde olan bi parfümü kullanmayı sevmiyorum. code rochas kadar yaygın bi parfüm değil :)

armani code'un kalıcılığından memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: babeboi

quote:

Orijinalden alıntı: tevez

daha armani code'u beğenmeyen kız görmedim. 2-3 senedirde aynı parfümü kullanıyorum çok memnunum bi ara rochas kullandım ama herkesde olan bi parfümü kullanmayı sevmiyorum. code rochas kadar yaygın bi parfüm değil :)

armani code'un kalıcılığından memnun musunuz?

memnunum. sıktıgımda kıyafetlerimde en az 3 gün kalıyor. ayrıca kalıcı bir parfüm arıyorsanız hugo boss energise öneririm. buda bayanları etkilemekte oldukça başarılı bi parfümdür ve 1 haftadan önce kıyafetten gitmez. artık giymeyi bıraktıgım montumun yakası hala bu parfüm kokuyor. yaklaşık 1.5aydır giymiyorum :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

En Etkileyici Erkek Parfümü

Bu dördünden birini alın derim

Güzel öneri
  • Sansiro E15 al neyinize yetmiyo :D
  • hermes Voyage siparis vermistim tedarik sorunu oldugundan baska bir parfum almayi dusunuyorum biraz arastirdim Chanel Blue De Chanel Pour Homme bu takildi gozume.hermes voyage kullanan arkadaslar bi el atin
  • Aldığımız arabaya sinen bir koku vardı. Her arabaya bineni mest ediyordu. Merak edip eski sahibini arayıp sormuştum. Vakko V DE Vakko EDT olduğunu öğrendim. O günden beri kullanıyorum. Harika bir koku, çokta kalıcı. Hatta sıktıktan bir süre sonra oturuyor kokusu ve uzun süre kalıyor. Ayrıca Armani, Diesel, One Million gibi kalabalık bir caddede gezerken çok rahat duyabileceğiniz bir koku değil. kesinlikle tavsiye ederim
  • fazla zamanım olmadığı için bütün sayfaları inceleyemedim kısaca kış için önereceğiniz fazla bilinmeyen parfüm önerileriniz nelerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SOAnrchy

fazla zamanım olmadığı için bütün sayfaları inceleyemedim kısaca kış için önereceğiniz fazla bilinmeyen parfüm önerileriniz nelerdir

Orjinal mı alacaksin yoksa doldurma mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu 212 nin hangisini tavsiye edersiniz? 212 sexy man mi 212 man mı birde sanırım 212 VIP var.Önerileriniz ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakia_

quote:

Orijinalden alıntı: SOAnrchy

fazla zamanım olmadığı için bütün sayfaları inceleyemedim kısaca kış için önereceğiniz fazla bilinmeyen parfüm önerileriniz nelerdir

Orjinal mı alacaksin yoksa doldurma mı?

ikiside olabilir ikisindende ne önerirsin
  • Fuel for Life kullanan yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • One million bitirdim ve armani code'a geçtim kesinlikle verdiğim paraya acıyorum.Fiyat ve kalite olarak armani daha iyiyken kızlar hiç beğenmedi.En yakın zamanda one milliona geçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SejanRuby

Aldığımız arabaya sinen bir koku vardı. Her arabaya bineni mest ediyordu. Merak edip eski sahibini arayıp sormuştum. Vakko V DE Vakko EDT olduğunu öğrendim. O günden beri kullanıyorum. Harika bir koku, çokta kalıcı. Hatta sıktıktan bir süre sonra oturuyor kokusu ve uzun süre kalıyor. Ayrıca Armani, Diesel, One Million gibi kalabalık bir caddede gezerken çok rahat duyabileceğiniz bir koku değil. kesinlikle tavsiye ederim

Hocam şu V De Vakko mavimsi bir şişede değil mi ? Amcam kullanıyordu bir aralar güzel koku
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm1995***

One million bitirdim ve armani code'a geçtim kesinlikle verdiğim paraya acıyorum.Fiyat ve kalite olarak armani daha iyiyken kızlar hiç beğenmedi.En yakın zamanda one milliona geçeceğim.

212 VIP Men veya Azzaro Twin deneyebilirsin zevkine göre.One million her 5 kişiden 3'ünde var.Kızların da beğeneceği parfümlerdir.
  • arkadaşlar bide şu açık parfümcülerden hangileri iyidir? ixora dan almıştım en son hiç memnun kalmadm .. d&p den hiç denemdm parfümlerinin kalıcılığı,orjinale yakınlığı felan nasıldır??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdxx -- 11 Şubat 2012; 20:30:59 >
  • Jill Sunder Sun Man alın açık olarak DP öneriyorum ... KIzların üstünüze atlamasını beklemeye geçin ;)
  • V de Vakko , Terre D'Hermes ve Black Orchid çoğu kişinin bilmediği güzel kokular olarak lanse ediliyor ama daha hiçbirini koklayamadım.

DP'de Armani Code denedim berbat bence.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.