Şimdi Ara

Elim Çok ağrıyor..(Kavga) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ObscuRe77

bu hikayeyi yazmak için ne kadar zaman harcadın?
    neden sordun ne düşünüyosun?
  • Sonunu düşünen kahraman olamaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KinG_OkaN

quote:

Orjinalden alıntı: ObscuRe77

bu hikayeyi yazmak için ne kadar zaman harcadın?
    neden sordun ne düşünüyosun?

yazdıklarının sadece hikaye olduğunu düşünüyorum,gerçekle alakası yok.
  • dostum işte kontrolsüz güç budur ve işi çözmek yerine daha berbat eder ve hem sana hem karşındakine zarar verir. ben olsam(ki cesaret edemez bana) tek vuruşla 2 saat yerinden kalkamaz. ama ne onda bir kırık olur(acı çekilmeyecek şekilde olur ama) ne de bende bir acı. önemli olan gücünü iyi kullanmak

olan olmuş boşver. "s.kilmiş g.tün davası olmaz" hiç bir şey olmamış gibi devam et okulda
  • Eline sağlık diliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilhdmr

dostum işte kontrolsüz güç budur ve işi çözmek yerine daha berbat eder ve hem sana hem karşındakine zarar verir. ben olsam(ki cesaret edemez bana) tek vuruşla 2 saat yerinden kalkamaz. ama ne onda bir kırık olur(acı çekilmeyecek şekilde olur ama) ne de bende bir acı. önemli olan gücünü iyi kullanmak

Çok korktuk bırrrrrrrrrrr....

• Sadece elinin acıdığı konusunda yardım almak istiyorsan diğer olayları neden anlattın.
  • senin uzerine yurmus o kasınmıs resmen haklısn bu konuda..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eler0ssE

Sonunu düşünen kahraman olamaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: NuTeRX

Sadece elinin acıdığı konusunda yardım almak istiyorsan diğer olayları neden anlattın.

+kilon kaçsa o kadar haklısın
  • ailene anlat nasıl olduysa bişeyde yapamazlar o çocuğun ailesine de anlatırsın ama suçluymuş gibi değil baya baya haketti indirdim tarzında bu tür şeylerin içinde kalması daha kötü
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrsPR1EST

Çocuk Şubeye Gideceksin(Kendimden Biliorm)

oo orası çok güzel ya bizim arkadaş gitti oraya tel vs vs herşey serbest bu içerde foto filan çekmiş güzel baya otel odasından farkı yoktu oranın..

Ayrıca sende aileni kat olaya en azından onun ailesi üstüne geldimi seni savuncak biri olsun bide şahit vs vs çok önemli.
  • O nasıl yumrukki orta parmağın ağrıyo feyk bi hikaye olmus :d yoqsa yumruk atim derken çocuğumu pandikliyodun
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaMNN

O nasıl yumrukki orta parmağın ağrıyo feyk bi hikaye olmus :d yoqsa yumruk atim derken çocuğumu pandikliyodun
    ya bilmiyorum sonradan bi ağrı bastırdı neyse sağolun açtım çocuğun ailesine telefon anlattım bir bir inandıklarını sanmıyorum ama yarın ola hayır ola
    artık çocukla halletcez konuyu öle karakolluk olay değil ya bildiğiniz okul kavgası şikayetçi olması imkansız ya(herelde)

itiraf ediyorum bu arada çocukda boş değilmiş ha vurduğu yerler ağrıyo

• quote:

Orjinalden alıntı: antiyoba

quote:

Orjinalden alıntı: ilhdmr

dostum işte kontrolsüz güç budur ve işi çözmek yerine daha berbat eder ve hem sana hem karşındakine zarar verir. ben olsam(ki cesaret edemez bana) tek vuruşla 2 saat yerinden kalkamaz. ama ne onda bir kırık olur(acı çekilmeyecek şekilde olur ama) ne de bende bir acı. önemli olan gücünü iyi kullanmak

Çok korktuk bırrrrrrrrrrr....

ne alaka[sm\=alala.gif]

• akıllı olun

adam olun

böyle şeyler olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.