Şimdi Ara

Elim Çok ağrıyor..(Kavga)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dersteyiz ve herkes serbest isteyen oyun oynıyo vs.
    bende kitap okuyorum ordan dediki hocam kitap okumuyo başkalarına laf atıyo bende onu azarladım aynı şekilde derste bana bakıyo alla alla dedim noluyo ters yerinden mi kalktı bu neyse 1 oldu 2 oldu 3 oldu laf atmaya başladı gine ben sinirlendim tabi bişi demiyom tenefüs oldu işte ipin ucu burda kopuyo öğretmen çıktı geldi üzerime yürümeye dedim çık git başımı belaya sokma bu benim hala üzerime yürümeye başlayında
    buna kafa attım burnuna sonrada burnunun altına yumruk attım (atmaz olaydım) çocuk yerde sürünüyo işte dedim kalk ayağı bi tane daha çakçam dedim (benim içimde bi korku) eve gittim nese ama çocuüu düşünüyom bişi oldumu acaba falan annesi babası telefon açtılar bende napçağımı şaşırdım çocuüğun burnu kırılmış sonra aniden bi ağrı elimde orta parmağım öle böle değilherelde çocuğun burnundan daha çok acıyodur
    ben şimdi çocuklamı uğraşıyım yoksa elimlemi ama çok ağrıyo ya orta parmağımı resmen kullanamıyom anneme babamada sölemek istemiyom

• ok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykutx

ok.

lütfen düzgün cevap ver ya ben bu konuyu yardım almak için açtım dalga geçmeniz için değil.
  • Tamam.
  • bi topic var yumruk atma tavsiyeleri fln diye onu mu okudun

şaka biyana burnu kırılmışsa iyi olmuş hak etmiş.1-2 kere uyarmışsın sonrada kaşıyanı kaşıycaksın mantığıyla

elin çok ağrıyosa buz koy git bi sağlık ocağına göster
  • quote:

Orjinalden alıntı: KinG_OkaN

Baştan anlatıyım olayı şimdi
    dersteyiz ve herkes serbest isteyen oyun oynıyo vs.
    bende kitap okuyorum ordan dediki hocam kitap okumuyo başkalarına laf atıyo bende onu azarladım aynı şekilde derste bana bakıyo alla alla dedim noluyo ters yerinden mi kalktı bu neyse 1 oldu 2 oldu 3 oldu laf atmaya başladı gine ben sinirlendim tabi bişi demiyom tenefüs oldu işte ipin ucu burda kopuyo öğretmen çıktı geldi üzerime yürümeye dedim çık git başımı belaya sokma bu benim hala üzerime yürümeye başlayında
    buna kafa attım burnuna sonrada burnunun altına yumruk attım (atmaz olaydım) çocuk yerde sürünüyo işte dedim kalk ayağı bi tane daha çakçam dedim (benim içimde bi korku) eve gittim nese ama çocuüu düşünüyom bişi oldumu acaba falan annesi babası telefon açtılar bende napçağımı şaşırdım çocuüğun burnu kırılmış sonra aniden bi ağrı elimde orta parmağım öle böle değilherelde çocuğun burnundan daha çok acıyodur
    ben şimdi çocuklamı uğraşıyım yoksa elimlemi ama çok ağrıyo ya orta parmağımı resmen kullanamıyom anneme babamada sölemek istemiyom

İyileşince geçer.

• ne bu ok tamam yorumları yaaa
    soru sordum ben orda:
    elimeme bakayım yoksa çocuğama dedim?
  • Geçince bişi kalmaz
  • Yumruğu atmasaydın iyiydi meşru müdafa derdik yumrukla müdafa sınırlarını aştın adam yaralamaktan yargılanır 6 ay ceza alırsın.O ceza da para cezasına çevrilir oldu bitti
  • Sen kendi eline bak çocuk kaşınmış sende iyi bi kaşıtmışsın fazla kafaya takma
  • Çocuk Şubeye Gideceksin(Kendimden Biliorm)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrsPR1EST

Çocuk Şubeye Gideceksin(Kendimden Biliorm)

Şikayetçi olursa aynen öyle olur,ben de zamanında lisedeki bi olaydan biliyorum

Çocuğun anne babası arayıp ne dedi,tutumları neydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyle007 -- 8 Ocak 2008; 15:07:43 >
  • Hastaneye git. Tomografi çektir. Mahkeme olayı olursa sınıftakileri şahit gösterirsin. Olmazsa annesini babasını ikna edip olayı kapatırsınız.
  • içimi kararttınız valla ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KinG_OkaN -- 8 Ocak 2008; 15:07:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

quote:

Normal işte sen benim çocuğumu nasıl dövmeye hak bulursun sen benim çocuğumun halini görüyomusun bu çocuğun sana ne zararı vardı bende olayı anlatamadan yüzüme kapattı şimdi çocuğu bidaha dövcem bak gaza getirmeyin beni piskopatım bak

tutum derken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KinG_OkaN -- 8 Ocak 2008; 15:11:31 >

• quote:

Orjinalden alıntı: KinG_OkaN

quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

quote:

Normal işte sen benim çocuğumu nasıl dövmeye hak bulursun sen benim çocuğumun halini görüyomusun bu çocuğun sana ne zararı vardı bende olayı anlatamadan yüzüme kapattı şimdi çocuğu bidaha dövcem bak gaza getirmeyin beni piskopatım bak

Git bari burnu şekil değiştirdiyse yerine oturt

Bence ara ailesini izah et olayı,yoksa başın ağrır çok

• VaLLa bana bulaşana bulaşmam..Uğraşamam boşuna kavga..Ama ileri giderse küfür vs burun değil ağız göz kaş (Ciddiyim) giderTabii ailemde aynı şekilde :D
  • yumruk atmayı bilmiyorsan parmağın kırılmış olabilir.

çocuğa gelirsek de iyi yapmışsın ama yumruğa gerek yoktu
  • esasında yumruk atmayı bilmiyorum ama tabi o an olan bişi geri alamayız
  • bu hikayeyi yazmak için ne kadar zaman harcadın?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.