Şimdi Ara

elektronik yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uzun uğraşlar sonucu anakartımdaki arızayı buldum kendimi öptürmeden yaptirabileceğim delikanlı bir elektronikçi yada anakart tamircisi lazım gecenin bu saatinde sağa sola baktım ama amacım arıza buldurmak değil lehim yaptirmak bendeki havya ile olmayacağı için denemeyeceğim bile

• sıfır hata veya k3 bilgisayar ı arayıp bir sorun
  • Ben çok pis lehim yaparım
    Anakart lehimlerinin çoğuna normal havyalarla lehim yapılamaz
    havalı havya iş görür.
    En basitinden iyi bir cep telefonu tamircisine götür yaparlar
  • istanbul avrupa yakasındaysan iyi bir bilgisayarcının adres ve telefon verebilirim. Adam chip değiştirmekten tut (özel makinesiyle tabi ) , kondansatör , vga ve usb değiştirdi gözümün önünde . Bu sadece gördüklerim.

Not: Zamanında stajer olarak çalıştım orda.
  • acil pm lerinizi bekliyorum olay kendi netbookum miniminnacık bi adet yol yanık açılmıyor fakat açma düğmesine basınca açılıomuş gibi led yanıp sönüyor pili şarj ettiiği için bu anakartın sağlam olduğuna kendimce kanaat getirdim 8 ayaklı 560 yada tersten okuduğumu düşünürsek o95 (o 95) entegrenin etrafında çevrili olan beyaz yol patlamış resim eklemeyi bulabilrsem atacağım şu işsiz zamanımda uygun şekilde yaptırabilirsem tadından yenmez ilk götürdüğüm yer anlamamıştı şarj aletinii de orda unutmuştum

elektronik yardımı

elektronik yardımı

İstanbul Avrupa yakasındayım yakınınız yada samimyetiniz öncelik olsa ? pm bekliyorum

elektronik yardımı

elektronik yardımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K_U_Z_E_Y -- 18 Ekim 2011; 14:08:46 >

• Yol tek taraftan mı patlamış? bunu yaptırabileceğin çok fazla yer yok zaten. Kadıköy de sıfırhata var. oraya bir sor telefonla. orası uygun fiyat vermezse k3bilgisayarı ara bir sor. k3 uygun fiyat verir. her türlü anakart tamiri 25 tl diyorlardı. yol düzeltiyorlarsa 25 tl ye yaparlar diye düşünüyorum.

http://www.ikincielonline.com/

bu da adamların sitesi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.