Şimdi Ara

Elektro gitar alıcam yardım edin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bütçem kısıtlı. Elektro gitar alıcam. Blues dinlerim genelde. Pink Floyd favorimdir. 500 lira civarında güzel bir elektro gitar önerir misiniz?

• up
  • Epiphone les paul special 2
    Epiphone sg special
    Squier bullet strat ( bi fikrim yok bununla ilgili)

Epiphone un dedigim modellerini çaldım gayet iyi fiyatı için ve her türü çalabileceğin gitarlar aşagı yukarı. Tabi giriş seviyesi bu gitarlar, les paul sg karakteri falan bekleme ama istediğin şey için ve bütçen için ideal diye düşünüyorum.aradaki farka geçelim.

Les paul ün tonu biraz daha dolu daha güzel(arkadaşın gitarında problem vardı belkide acemiydim bayagı denedigimde.)
    Ama eşek ölüsü gibi ağır.

Sg nin daha cırtlak bi tonu var kişiden kişiye tercih sebebi bile olabilir.
    Kill switchi var.
    Les paul e göre farkedilir derecede hafif.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende baktım sıfır squier strat alabilirim fiyati uygun ama 2. El bir squier telecaster daha çok istiyorum sanırım ama bütçemi zorluyor telecaster

• quote:

Orijinalden alıntı: CakeMonster

Hocam bende baktım sıfır squier strat alabilirim fiyati uygun ama 2. El bir squier telecaster daha çok istiyorum sanırım ama bütçemi zorluyor telecaster

bullet strat var bende. fiyatına göre gayet iyi + hafif
  • strat + amfi ne kadara patlar?
  • UP

• Arkadaşlar yarın elektro gitar almaya çıkıcam. Kafamdaki modeller Squier Telecaster Sx Telecaster Cort g254 ve ibanez grgr121ex. sizce hangisi daha mantıklı bir seçim olur. Gitara yeni başlıycam ve genellikle blues rock ve alternatif rock dinliyorum
  • Bende baya bi araştırdım blues için uygun fiyatlı gitar olayını ve aklıma jay turser jt-301 yattı. Eğer stratocaster düşünüyosan.

Edit: Ha bir de aklıma gelmişken stagg ses50m var da biraz daha pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Awakened Alone -- 18 Ocak 2015; 20:27:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.