Şimdi Ara

Elektrikli Golf 2014'te yollara çıkıyor, işte detaylar! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
22.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arabanın arkasında "Ben puştum." yazsın, Doğuş yine satar.
  • Golfe bi ton para verip elektrikle pille batarya ile ugrasacak kadar fakir degilim...
  • Yaklaşık 10 yıldır Alman menşeili dergilerde (Auto Show, Oto Haber vb) VW'nin üreteceği elektrikli arabaların konsept resimleri yayınlanagelir.

Japonlar hybrid araçları piyasaya süreli 12-13 yıl oldu.

Amerikalılar 2-3 yıldır ful elektrikli satıyorlar.

Birkaç yıldır büyük Alman markaları da hybrid modelleri nihayet piyasaya sürdüler.

Honda hidrojenle çalışan FC-X aracını (konsept değil, aracın kendisini) 2008 den beri kiralıyor. Araç şu an Japonya da ve de California da kiralama yoluyla tüketicilerin hizmetinde. Egsozdan su çıkıyor sadece

Buyrun izleyin :

VW nin elektrikli aracı piyasaya çıkıncaya kadar Japonlar otomobille aya gider herhalde :)

Haluk

Not: Videoyu eklemeye çalışıyorum hala :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haluk 23 -- 26 Aralık 2010; 19:15:32 >

• renault ülkemizde üretmeye başladı ve ilk alıcı başbakanımız
    aslında piyasaya ne kadar erken çıkarsa iyi olur bu benzin fiyatları üzüyor bizi
  • halen cevaplanmamış ama önemli olacak bir konu elektrik araçlarının yaygınlaşması için problem olabilecektir.

NEREDEN ŞARJ edeceğiz hangi ekipmanla.Yeni yaygınlaşmaya başlayan sistemelrde her üreticinin kenbdi sistemini benimsetmesi gibi bir koşul oluyor.Kablo bağlantıları ve çeşidi konusu TSE standartlarına bağlanmadan ürünü piyasaya sürmek çok hatalı olabilcektir. Bu çeşitlilik için örneklere bakalım

http://www.pluginamerica.org/accessories
  • bütçesi uygun olanlar+ (bayan) şehir içi için ideal olabilir.
  • egsoz yok motor sesi yok ne işe yarar vites varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucadris24

egsoz yok motor sesi yok ne işe yarar vites varmı

• arkadaslar katılıyorum doguş oto hybrid cart curt zaten 2 ay önce aldıgım pantolanun şimdi %500 indirim yaptıgını gördügüm dünyada artık bu araçlara ne isterlerse istesinler şaşırmamm
  • quote:

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

Şanzımanda b var o ne işe yarıyo acaba

O bayır'ın b'si. Arabanın güneş paneli bozulduğunda doğuş otonun yenisine bir c180 parası istediğini öğrenenler bu fonksiyonu kullanıyor.B'ye takıp uygun bir bayır arıyorsun, sonrasını yer çekimi hallediyor zaten
  • deepnote guzel yaklaışım araç 2013 te cıkacak diye duyumlarda var çeşitli yerlerde. 2014te de epey olgunlaşır diye dusnuyorum. 2 yıl içinde chevreolet ve nissanda dail olmak üzere birkaç marka elktrki araclarlar türkiyeye gelecek. rekabetten dolayı çok ucuk fiyatlar beklemyyorum. elktrkli ve tatmnkar donanımlı (comfrtline yeterli) bir glof için 60 65k yı gözden cıkarabilirm. şarj işi 1302 w lık bir prizden gercekleşecek. dolum istasyonlarına cokta ihtiyacımız olmasada aslında fena bir yatırımda sayılmaz bu arac cıksın 60 65k olsun ben gider alrım arkadas. emisyon yok benzin derdi yok daha ne.. varsın 150km gitsn .. sende kac kez uzun yol yapıyorz ki?

• Golf oyunu sandım bi alaka kurmaya çalıştım
  • 2025 den önce bu arabaları türkiye yollarında görmek imkansız bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alito

2025 den önce bu arabaları türkiye yollarında görmek imkansız bence.

abartmayalım Etiyopya değil burası
  • kac saatte sarj olur bide fiyatı belli oldumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem.05

türkiye de golf her zaman piyasa sahibi olmuştur bu aşikar... ama doğuş oto faktörü bunu en üst donanımlı passat fiyatına piyasaya sokar zaten onu alcağına dizel al en azından artan para cebine kalır yakıt paran olur....

+11000000000000
  • Elektrikli araclar Renault Fluence ile Türk tuketicisiyle buluşmuştu. Ve buyuk bir fiyasko oldu. Golf'ten de Turkıye için bişey beklemeyin. Avantajlı dahi olsa Türkiye'ye 2025'te ancak gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacTavish®

quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

Doğuş grubu bu aracı kaça satar bilemem ama klimasızından 58.000 lira olan aracın bu haline herhalde değer biçilemez.
    Elektrikli Golfe bakıyorsunuz beyefendi derlermi acaba..

100-200 bin € gibi bir fiyatla satılır ülkemizde.

o paraya porsche cayenne, bmw x6, audi q7 alınıyor. Biraz alçaktan salla

100 200 bin euro ya bunların hiçbirini alamazsın mayk

sizin koyde euro 50 kurus sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kaç saat veya dk da sarj oluyo
  • Japonlardan şaşmıyacaksın!

Subaru el sallatır :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.