Şimdi Ara

Elektrik-Elektrik Eloktronik-Elektronik Mühendislikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi arkadaşlar böyle 3 tip mühendislik var..bunların birbirlerinden farkları nelerdir..birbirlerine göre avantajları,dezavantajları nedir..bir de hangisini okursak özel sektörde daha geniş bi iş sahasında çalışabiliriz?

• Daha geçen gün eğitim ve sınavlar bölümünden böyle bir konu vardı,

Mesaj atalan genellikle elektrik müh. iş sahasının daha geniş olduğunu söylüyorlardı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cefucsa

Daha geçen gün eğitim ve sınavlar bölümünden böyle bir konu vardı,

Mesaj atalan genellikle elektrik müh. iş sahasının daha geniş olduğunu söylüyorlardı...

hmm tamam bakıyorım..
  • Türkiye de Elektrik

Yurtdışında ise Elektronik

• Çalışmayı bilirsen iş her yerde
  • hepsi birbirinden güzel hepsi birbirinden cıvıl cıvıl bölümler.kız yok ama
  • hiçbiri akıllı adam işi değil,biraz kafadan kırık olman lazım,gerçi kırık değilsen de girince kırıyorsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çikolatalı Leblebi

şimdi arkadaşlar böyle 3 tip mühendislik var..bunların birbirlerinden farkları nelerdir..birbirlerine göre avantajları,dezavantajları nedir..bir de hangisini okursak özel sektörde daha geniş bi iş sahasında çalışabiliriz?

avantaj dezavantaj meselesi yok, sadece tercih ve ilgiyle ilgili. türkiye tüm bu saydığın mühendisler iyi şartlarda işler bulabiliyor. tabi bu alana ilgine de bağlı. ben elektrik elektronik mühendisiyim ama muhtemelen satış mühendsiliği yapacağım

ama bu bölümlerde okumak zordur, gerçekten zor, laf olsun diye söylemiyorum. bazen çok sabır gerektiriyor. yani ilgin yoksa asla tercih etmemelisin. yoksa zehir olur üniversite hayatın.

• Ben elektrik mühendisliği okuyorum. İsteyerek girdim gayet mutluyum. Fakat uyarıyım bölüm gerçekten zor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.