Şimdi Ara

Kendi horlama sesimi duydum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öyle söylüyorlardı ama inanmıyordum. Ta ki bugün kendi horlama sesimi duyana kadar.
    Sabah erken uyandığım için uyku bastırdı akşama doğru biraz kestireyim dedim. Yattım yatağa uyumak üzereyim. Ben uyumak üzere olduğumu sanıyormuşum, meğer uyumuşum. Kendi horlama sesime uyandım

Acil önlem almalıyım. Horlama tedavisi gören oldu mu daha önce?

• Türümün tek örneğiyim sanırım
  • fazla yorulma .

bide uyurken insan beyninde her zaman tetikte ve uyanık olan bir merkez vardır ..

müzik veya radyo dinleyerek uyursan bu merkez daha fazla tetikte olur ve çok rahat davranmazsın ve horlamazsın.böyle yapınca sabah kalkma sorunuda yaşamıyor insan zinde olarak fırlıyor ayağa ( kendimden biliyorum)
  • Sabah kalkmalarda hiç sorun yok. Hep zinde kalkarım. Tek sorun horlamam. Öğretmenim ben. Yorulmamam imkansız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mogi

fazla yorulma .

bide uyurken insan beyninde her zaman tetikte ve uyanık olan bir merkez vardır ..

müzik veya radyo dinleyerek uyursan bu merkez daha fazla tetikte olur ve çok rahat davranmazsın ve horlamazsın.böyle yapınca sabah kalkma sorunuda yaşamıyor insan zinde olarak fırlıyor ayağa ( kendimden biliyorum)

sesli ortamda uyurken vücut ve beyin sürekli tepki vereceğinden dolayı sabah yorgun bir biçimde uyanırsın o yüzden sessiz ve ışıksız bir ortamda uyumak en idealidir ama sende farklı bir etki yapıyor anlaşılan

• Bende duyuyorum. Özellikle otobüs yolculuklarında uyumakla uyumamak arasında gidip geliyorum. İşte tam o anda duyabiliyorum.
  • kulaklıkla müzik açık tüm gece uyuma . çok uykun geldiğinde müziği kapat ve dal bende böyle yapıyorum zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexter48

Bende duyuyorum. Özellikle otobüs yolculuklarında uyumakla uyumamak arasında gidip geliyorum. İşte tam o anda duyabiliyorum.

İnan bu mesajı gördüğüme çok sevindim yalnız değilmişim demek ki.
  • horlama kalbe zararlıdır tedavisi gerekir
  • Eşimden tekme yiyorum bu yüzden
  • Evlilik düşündüğüm kız arkadaşım horlama sesine katlanamadığını söylüyor. Tedavi şart.
  • başlığı görünce çok sevindim ben türümün tek örneğiyim diye üzülüyordum ama tek deşilmişim
  • Kendi horultusunu duyanlar diye bir topluluk kuralım o zaman
  • hocam bişey merak ettim göbeklimisin , ben öyleyimde genelde herkes ona bağlıyor horlamamı
  • başlık değiştirilsin. kendi horlamasını duyanlar kulübü
  • Olur arada öyle
  • Ya kiloluyum ama öyle çok aşırı göbek yok. Yok denmeyecek kadar var 180cm 90kg
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyinin kötüsü

Ya kiloluyum ama öyle çok aşırı göbek yok. Yok denmeyecek kadar var 180cm 90kg

mehmet ali erbil in reklamını yaptığı hor-kes ten alın bitane
    burna sokup yatınca horlamayı kesiomuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.