Şimdi Ara

ELECTROLUKS EUC98TMT SÜPÜRGE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhabalar.Linkteki süpürgeden almayı düşünüyorum.Kullanan varsa yorum ve fikirlerini alabilirmiyim.Bunun dışında ne alabilirim acaba
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/electrolux-euc98tmt-ultra-captic-toz-torbasiz-elektrik-supurge-351879118

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justings -- 18 Temmuz 2018; 20:35:58 >

• Elektrolux servis konusunda iyi değil.
    Servis ihtiyacı olmayan ürün ise alınabilir.
    En son çağırdığımızda 33 gün sonra geldiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

Elektrolux servis konusunda iyi değil.
    Servis ihtiyacı olmayan ürün ise alınabilir.
    En son çağırdığımızda 33 gün sonra geldiler.
    Süpürge olduğu için sanırım arızalandığı zaman servise kendimize bırakacağız.O yüzden dediğiniz olayı pek dert etmiyorum.Ürün kullanım olarak nasıl acaba ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: justings

Süpürge olduğu için sanırım arızalandığı zaman servise kendimize bırakacağız.O yüzden dediğiniz olayı pek dert etmiyorum.Ürün kullanım olarak nasıl acaba ???

Mediamarkt Elektrolux yetkilisi ile süpürgeler hakkında bayağı konuştuk.
    O arkadaşın görüşü toz torbalı alınması.
    Bende Elektrolux, Miele, Siemens markalarından birinin toz torbalı olanlarından birini alacağım.
    Karar sizin.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Öncelikle bilgilendirme için çok teşekkür ederim.Bende ümraniye meydandaki media markt taki satış temsilcileriyle bayağı konuştum ve electroluks euc98tmt ve euc99tmt modelini öve öve bitiremedi.Şimdi sizde böyle diyince kafam karıştı.Galiba öncelikle torbalımı torbasızmı buna karar vermek gerekecek.Çok teşekkür ederim
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    Önerilerinizçok sağolun dikkate alacağım.Torbasız kesinlikle almayın dediniz.Biraz bu konuda bilgi paylaşırsanız sevinirim.Teşekkür ederim
  • justings J kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/130972735
  • ne demek torbasız almayın. asıl torbalı almayın servise torba parası mı vereceksiniz üstelik torba bitince mal gibi ortada kalırsın biz bunu çok yaşadık. boşver servisçilerin cebini düşünme. torbasız alın biz 99tmt modelini aldık çok memnunuz en iyi çekim gücüne sahip o kadar ki şikayetler çoğunlukla çok çekiyor diye geliyor. umarım hep böyle çeker. aradan uzun zaman geçmiş umarım soruyu soran kişi doğru tercih yapıp toz torbasız almıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.