Şimdi Ara

EKREM COŞKUN ET DÖNER 120GR 10 TL DENEMEYEN KALMASIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
15
Favori
181.882
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan 200 şubesi olduğunu belirtiyorlar.

kendi besi çiftliklerinin reklamını yapıyorlar

bir anda Ankarada Yıldızı parladı

istanbul ve bir çok yerde varmış.

10 gün önce fark ettim müdavimi oldum.

devamlı sıra var

kıymasız et döner

tadı çok güzel

fiyata göre bedava

Bilmeyenler için sadece Et Döner ve yanında soğan var
    self servis

250 gr tabakta 20 tl tavsiyemdir...

giden arkadaşlar yorum yaparsa daha sağlıklı olur , ezbere bu fiyata şu olur mu gibi yaklaşımlara gerek yok...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu demek oluyor ki bütün Türkiye , on yıllardır halk düşmanı esnaflar tarafından %300-%400 kârla toplu olarak milletce soyuldu.

Ben her zaman söylüyorum. Bu ülkede esnaflardan çok para kazanan bir meslek grubu yok. Lokantasida, kafeciside, tatlıcısıda %300 kârla çalışıyor. Bu milleti gram düşünen yok. Herkes parasına cebine bakıyor. Okumak para etmiyor bu ükede.

Bu söylediklerimi yurt dışına çıkan daha iyi anlar. Bir yurt dışında lokantalarin kafelerin esnafların kâr marjlarına bakın birde bizim terörist esnaflarınkine.

Ekrem Çoşkun'u tebrik ederim. Yıllardır bas bas bağırdığım bu esnaf terörizmini millete ayıktırdığı için saygilar sevgiler lakin bu salata olayına artık el atsinlar. Sadede soğan nedir.
    İşim gıda ambalajı üreticisiyim
    Her hafta onlarca pastane tatlıcı ve börekçi imalatına giriyorum
    Olanları görseniz bir daha dşarıdan poğaça tatlı pasta yemezsiniz.. o kadar net söylüyorum
    İşin en ilginç yanı da şu ; satış yeri milyon liralık lüx olan bir mekanın imalatı pislik ve böcek içindeyken, satış yeri kötü gözüken bir yerin imalatı kusursuz olabiliyor.
    Olay tamamen firma sahibinin tertip ve düzeni ile alakalı.. gıda ile uğraşan herfirmanın gıda üretim sertifikaları ıvır zıvırları var ancak önemli olan o evrakları aldıktan sonra temizliği devam ettirmek..

Bu arada hiçbiriniz belki bilmiyordur fakar alo 174 gıda hattı belki ülke de işleyen en ciddi kurum..48 saat içinde şikayet ettiğiniz kuruma sorgusuz sualsiz gidip denetleme yapıyolar ve ceza yemeden kurtulamıyor firma.

Bu da örneği;
    Yılbaşında aldığım pastanın içinden taş çıktı şikayet ettim ;2. Gün gittiler ve ceza yediler.

• Ekrem Çoşkun olmasın o :D
    Şaka bir yana bugün 250 Gr yedim gayette güzel. Sadece 20TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şubeniz
  • torkunun etlerini kullaniyo galiba

• 1. Günaydın
    2. Coşkun ekrem değil. Ekrem coşkun döner.
    3. Döner guzel ama hafif tuzlu.

• Aydın'da ilk açıldığı hafta neredeyse hergün gidip yedim. Gerçekten lezzetli.. ancak ilk haftadan sonra karışım oranını iyice bozdular. Etin arasında o kadar çok yağ çıkmaya başladı ki bir daha da uğramadım. Tavsiyem yeni açıldığı ilk hafta gitmeniz. Sonrası hayal kırıklığı..

• Bunların Antalya'da bir şubesi var köpek bağlasan durmaz, bir şubesi var porselen tabakta lüks sandalye masalarda yemek yeniyor. (Merak edenler için birisi Dokuma bir diğeri Lara şubesi, iyi olan Lara)

Elimde olsa aynı ya da yakın standardı yakalayamayan firmaların batmasını isterim. Böyle ayrımcı bir firmayı sevemem.

Fiyat olarak aynı, kalite anlamında daha iyi ve eşit standartlarda iş yapan Çiftlik Döner'i şiddetle tavsiye ederim. Ayrımcılık yapan her kim ise ne bu dünyada ne de diğer dünyada kul hakkından cezasını çekmesini isterim.
  • Yahu bu et döner fiyatlarını gördükçe tavuk dönercilere sövüyorum sabah akşam, 60, 70 gram tavuk dönere utanmadan 7, 8 lira istiyorlar. Aylık 15,20bin kar gözlerini doyurmuyor sanırım.

• Amasya'da askeriyeden çıktıktan sonra şansa girdim buraya. Gazlı içecek satmıyorlar ve ekmek arası dönere sadece soğan koyuyorlar. Lezzeti inanılmaz güzel. Hele o fiyata o kadar eti görünce gözüme inanamamıştım. İstanbul'da açılsa her gün yerdim. Burada 12 TL'ye o kadar eti bırak tavuk döner koymazlar ekmeğe.
    edit: istanbul'da da varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 12 Temmuz 2019; 23:31:31 >
  • İlk defa Adana içinde bir fırsat gördüm bizim buradada varmış şubeleri tavuk döner yerine et döner tercih edilir bu fiyata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth Draqe

Bunların Antalya'da bir şubesi var köpek bağlasan durmaz, bir şubesi var porselen tabakta lüks sandalye masalarda yemek yeniyor. (Merak edenler için birisi Dokuma bir diğeri Lara şubesi, iyi olan Lara)

Elimde olsa aynı ya da yakın standardı yakalayamayan firmaların batmasını isterim. Böyle ayrımcı bir firmayı sevemem.

Fiyat olarak aynı, kalite anlamında daha iyi ve eşit standartlarda iş yapan Çiftlik Döner'i şiddetle tavsiye ederim. Ayrımcılık yapan her kim ise ne bu dünyada ne de diğer dünyada kul hakkından cezasını çekmesini isterim.
    Yorum biraz alakasız olmuş. İki şubenin konsepti farklı. Nasıl aynı kalite bekliyorsunuz anlamadım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • root16 kullanıcısına yanıt
    Hayır konsept aynı. Farklı olan nokta neresi?
  • Morgoth Draqe kullanıcısına yanıt
    Dokumadaki şube "EXPRESS" , Lara'daki şube "A Lâ Carte" olarak geçiyor. Dolasıyla konsept farklı olduğu gibi emin olmamakla birlikte fiyatlar da farklı. Yani Aynı marka da olsa 2 şubenin arasındaki kalite farkı gayet normal. Sundukları hizmetler farklı.
  • Torku ile bir bağlantıları var Konya merkezli firma dönerlerinde kıyma yok onu biliyorum , 250 gr 20 lira kg fiyatı ise 80 lira. 250 gr alıyorum Ramazan'da falan pilav üstü yapınca iki kişiye rahat rahat yetiyordu ve lezzetliydi. Yağ oranı fazla sadece ondan kazanıyorlar diye düşünüyorum, bu gramajla satıyorlarken tavuk dürüm falan yiyesi gelmiyor insanın.

• Akşam Ankara Bahçeli 7.cad tesadüfen gördüm çok sıra vardı. Eğer bir bit yeniği yoksa çok uygun fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitesinde yeni açılacak şubeler listesinde kavacık var bana yakın
    Heyecanla bekliyorum
    Bayramoğlu döner iliğimizi sömürdü yeter ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • root16 kullanıcısına yanıt
    Haklıymışsınız. Fakat bu durum düşüncelerimi sadece yumuşattı bir tık.

Yarı yarıya fiyat farkı var.

Söylediğimin arkasındayım. Dokuma şubesi çok kötü durumda. Kendi adıma söyleyebilirim ki Ekrem Coşkun Antalya'da açtıkları ilk şubeler ile benim devamlı uğrak yerim olmuştu. Fakat ben dokuma şubesine 2 kez gittikten sonra bir daha gitmeme kararı aldım. Çünkü müşteriye saygısızlıktır bu. Tıkış tepiş, gerçekten kötü masalarda ve kirli zeminde yemek yiyorsunuz. Üstünüz ise bildiğiniz branda. Yan alanlar da aynı şekilde. Katlanır cam yapılsa zaten küçücük alan ne kadar masraf tutar. Yağmurlu günlerde falan girilmez mekan.

Demek istediğim her mekanı üst segment yapmasınlar fakat insan yemek yiyor. Saygısızlıktır bu. Ha giden var mı? Var. Türkiye'de insanlar kendilerine saygısızlık yapıldığında taraf alsalardı pek çok şey farklı olurdu.

Çiftlik Dönere beni ve çevremi Antalya Dokuma Ekrem Coşkun şubesi düşürdü. Geliş geçiş dikkat ettiğimde de sağolsunlar yanlış bir düşünce içerisinde olmadığımı kanıtlıyorlar.

• Döneri çok yağlı ve pek güzel değil. Zaten lezzetli olsa bu fiyatlarla kapısında kuyruk olur

• konyada yedim bende ette yag var hatta fazlasiyla var ama donerde yag yoktu olamaz zaten ?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.