Şimdi Ara

ekran parlaklığı kendi kendine azalıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
2.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

otomatik parkalklık kapalı.

aynı oda içinde, ışık kapalıyken nadir de olsa arada bir dalgalanma oluyor ekran parlaklığında. soketlerde bi sıkıntı olabilir.

11 ağustos için randevum var, nasıl bi yol izlenir?

• Aynı sorunu bende yaşıyorum. Cihaz iphone 6.

Cihaz ısındığı için yapabilir diyeceksiniz bazılarınız ama telefon buz gibiyken bile oluyor. Ekranı açıyorum ayarlara giriyorum veya menü ye giriyorum hemen kendini fark ettiriyor. Hatta bu yorumu yazarken oldu. Telefon buz gibi 18 derecede 2 saattir çalışan klimalı bir odada yazıyorum. Yani kısaca ısındığı için yapmıyor bunu. Defalarca restore ettim yazılımsal değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night_Noise -- 8 Ağustos 2016; 2:35:14 >
  • Parlaklık sensöründe sorun vardır o zaman garantiye yollamadan önce restore yapıpta bi daha bakın devam ediyorsa verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedManetics

Parlaklık sensöründe sorun vardır o zaman garantiye yollamadan önce restore yapıpta bi daha bakın devam ediyorsa verin

Benim oto parlaklık kapalı. Konuyu açan arkadaşta kapalı olduğunu belirtmiş. Sensörden olurmu bilmiyorum, kapalı sonuçta.
  • Night_Noise kullanıcısına yanıt
    "Kapalı" olduğunu algılamayla alakalı bir derdi vardır belki. Kameranın ahizenin olduğu kısmı komple elle kapatıp güç tuşuna basın, ekran çok düşük ışıkta açılıyo ve elinizi çektiğiniz zaman parlaklık artıyosa oto parlaklık çalışıyo demektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.