Şimdi Ara

Ekran kartı ve PSU uyumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben GTX 650 ekran kartı almayı dusunuyorum fakat benim PSUm yeterlimidir acaba bu kart için ? Yoksa 600W almalımıyım ? Birde alacağım ekran kartını biraz araştırdım oyunlarda gayet iyi bir performansa sahip oldugu yazılmış çoğu yerde. Sizlerinde fikrini almak isterim. Ben çok oyun oyayan birisiyim ve yeni çıkan oyunları sorun yaşamadan güzel bir fpsde oynamak amacı ile yeniliyorum kartı. Varsa onerilerinizi bekliyorum. butce ekran kartı için 260 lira ortalama. Şimdiden teşekkür ederim.
     Ekran kartı ve PSU uyumu

Şu anki sistemim şudur:

ATI AMD Radeon HD 6510 Series
    6gb ram
    Intel Core i5-3450 CPU @ 3.10GHz 3.10GHz
    Windows 7 Ultimate 64Bit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panatomax -- 21 Aralık 2014; 20:22:45 >

• panatomax kullanıcısına yanıt
    kesinlikle 600 watt veya üzeri bir psu almalısınız.. alacağınız marka da önemli tabiki.. platinum veya gold serisi 80 plus bir model almanızı öneririm..
  • 65w tdp degerli bir kart... 400w ve uzeri psu iyi olacaktir.
    77w islemci + 65 ekran karti + 50w anakart desek... aslinda 300 de yeter ama sistemde 1 disk yerine 3 disk kullanirsaniz tek ram yerine 4 ram kullanirsaniz 400w min olmak uzere psu almaniz iyi olabilir.
  • arkadaşım oyun meraklısıysan ileriye dönük psu al 750 wat larıda düşün

ileridede yükseltme yaparsın 750 wat 80 plaslar uygun fiyatları şu an

eğer ekran kartı alacaksan bende sıfırdan farksız gtx650 ti 2 GB ddr5 modeli var satıyorum

250 tl dir fiyatı kutusu herşeyi mevcut

http://forum.donanimhaber.com/m_100732920/f_//tm.htm#100732920
  • Öncelikle cevaplar için çok teşekkür ederim. Ben bu bilgisayarı idarelik tutuyorum o yuzden mumkun olduğunca minimumda tutmaya calısıyorum harcıyıcagım parayı. O yuzden sizlerden bir fikir istedim. Cevaplardan anladığım üzere 400w yeterli olacak gibi gorunuyor.

kara6655 kardeşim sanada çok teşekkür ederim. Fakat vatandan almayı dusunuyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/zotac-gtx650-synergy-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti.html#genel-bakis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panatomax -- 22 Aralık 2014; 16:13:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.