Şimdi Ara

Ekran kartı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim sistemim Pentium(R) Dual-Core CPU T4400 @ 2.20GHz
    3 GB RAM
    Microsoft Windows 7 Ultimate Edition (build 7600), 32-bit
    Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family (128 mb paylaşımsız 1.1 gb paylaşımlı) ekran kartı
    fakat hiç bir oyunu kaldırmıyor yada desteklemiyor bilmiyorum düşünebileceğiniz her oyunu kaldırmıyor her şey yetiyor ama heralde ekran kartım hiçbir oyunu desteklemiyor diye düşünüyorum lütfen yardım edin
    buda kaldırıyor mu diye baktığımda her zaman aldığım hatahttp://img421.yukle.tc/image.php?id=2644Adsiz.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can619 -- 4 Temmuz 2012; 21:28:45 >

• Sorununuzun cevabı gayet kolay. Artık ekran kartınız ömrünün sonuna gelmiş ve güncelliği kalmamış. Değiştirmekten başka çareniz yok.
  • Eğer laptopınızın MXM slotu varsa harici kart takılabilir ama buda pahalıya patlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum t4400 işlemci bir laptop işlemcisi, senin makine de laptop sanırım. Ne işlemci özelliklerin ne de dahili ekran kartın oyunların çalışması için gereken minimum gereksinimleri desteklemiyor. Aldığın hatanın da Türkçesi bu. Eğer oyun oynamak istiyorsan, o bilgisayara alacağın ekran kartı yerine, bütçeyi biraz daha geniş tutup bir masaüstü almak. Elindeki laptop'a bir ekran kartı alarak verdiğin paranın karşılığını (oyunlar açılsa bile) yine alamayacaksın.

Maalesef..
  • haklısnız sağolun :D en iyisi yeni bilgisayar
  • quote:

Orijinalden alıntı: can619

haklısnız sağolun :D en iyisi yeni bilgisayar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.