Şimdi Ara

EKRAN KARTI SORUNU!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN MİNECRAFT,UNDER FİRE VSVSVS YANİ 3D Mİ NE OLAN OYUNLARI OYNAMAK ISTEDIĞIMDE OYUN PENCERESİ SİYAH OLUYOR VE "unity web player requires dx9 level graphics card.make sure you have graphics card drivers installed" diye BİR YAZI ÇIKIYOR ÇEVİRİDEN BAKTIM "birlik web player " DX9 seviye grafik grafik kartı sürücüleri yüklü olduğundan emin card.make gerektirir" demekmiş.İNTERNETTENDE GÜNLERCE ARAŞTIRDIM DRİVERS GÜNCELLEME GEREKİYORMUŞ.SORUN direcTXx9 OLDUĞUNDAN KAYNAKLANIYORMUŞ FAKAT BENIM direcXTx11 HİÇBİŞEY ANLAMADIM ALLAH İÇİN PC'DEN ANLAYAN BİRİ VARSA YARDIM ETSİN.HA BİDE YUTUBDAN AZ ÖNCE Bİ VİDYO İZLEDİM EKRAN KARTIMIN VGA OLDUĞUNU ÖĞRENDİM.
    FAKAT ÇALIŞTIR>DXDİAG EKRAN SEÇENEGİNE GİRDİĞİMDE YONGA TÜRÜ ATI ÇIKIYOR.NETTEN BAKTIM ATI DIYE BIR EKRAN KARTI DA VARMIŞ.BEYİN YANDI BENDE YARDIM EDİN LÜTFEEEN :((
     EKRAN KARTI SORUNU!

• kezotella K kullanıcısına yanıt
    şunu indir çalıştır sağ üst taraftaki forograf makinasına tıkla resmini al buraya linkle, kartın ne oldunu anlaşılsın sürücü bulunur, bu arada kurduğun oyunların kurulduğu yerde redist adında 1 dosya olur genelde, o dosya içinden directx vcdist v.s. gibi ne varsa kurarsın, systeminde kurulu bütün oyunların klasörlerine girip bak redist, 1 inde illaki çıkar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.