Şimdi Ara

Ekran kartı hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ekran kartını sipariş etmiş bulunmaktayım. Param buna yetti. Kart hakkında görüş ve önerilerinizi almak istiyorum. Oyunları hangi kalitede oynayabilirim ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu ekran kartı ile hiç bir oyunu açamazsın, çünkü ekran kartı yok. Her halde yazmayı unuttun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmldrs

Bu ekran kartı ile hiç bir oyunu açamazsın, çünkü ekran kartı yok. Her halde yazmayı unuttun.
  • quote:

Bu ekran kartı ile hiç bir oyunu açamazsın, çünkü ekran kartı yok. Her halde yazmayı unuttun.

• quote:

Orijinalden alıntı: seksenyedi.87

quote:

Alıntıları Göster
    Hocam hakkaten nedir ekran kartı? Ayrıca ne önemi var almışsın artık hayırlı olsun, almadan sorsan yardım ederdik bu saatten sonra moral bozarız biz

• quote:

Orijinalden alıntı: __Tyler Durden__

Hocam hakkaten nedir ekran kartı? Ayrıca ne önemi var almışsın artık hayırlı olsun, almadan sorsan yardım ederdik bu saatten sonra moral bozarız biz

Alıntıları Göster
    Ben başlığa ekran kartının HD6850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11 olduğunu yazdığımdan çok eminim. Ama anlam veremediğim bir şekilde başlık değiştirilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: ZornDesLammes

Ben başlığa ekran kartının HD6850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11 olduğunu yazdığımdan çok eminim. Ama anlam veremediğim bir şekilde başlık değiştirilmiş

Alıntıları Göster
    ekran kartın iyi bi kart ama ne kadar a aldın f/p olarak iki bilgiyide vermen lazım. bu kartla bir çok oyunu full ayarda oynarsın 2 sene sıkıntısız götürür seni.sonrasınada gidersin ama düşüşler başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: seksenyedi.87

ekran kartın iyi bi kart ama ne kadar a aldın f/p olarak iki bilgiyide vermen lazım. bu kartla bir çok oyunu full ayarda oynarsın 2 sene sıkıntısız götürür seni.sonrasınada gidersin ama düşüşler başlar.

Alıntıları Göster
    280 lira falandı sanıyorum
  • quote:

ilk mesajına bakarsan "bu mesaj yönetici tarafından değiştirildi" yazıyor. muhtemelen başlık çok uzun idi. Aslında bazı kişiler soruyu başlığa yazıp mesaja yazmıyor, böylesi bir durumda da bu tür gereksiz şeyler oluşuyor. Kartın iyi ve fiyatı da normal, güle güle kullan
  • quote:

quote:

ilk mesajına bakarsan "bu mesaj yönetici tarafından değiştirildi" yazıyor. muhtemelen başlık çok uzun idi. Aslında bazı kişiler soruyu başlığa yazıp mesaja yazmıyor, böylesi bir durumda da bu tür gereksiz şeyler oluşuyor. Kartın iyi ve fiyatı da normal, güle güle kullan

Alıntıları Göster
    Evet sonradan gördüm Teşekkürler

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Hazır arkadaşa bilgi vermişken banada verirmsiniz...

Ati Radeon Hd 5450 512 MB Ne kadar işimi görür oyun performansı nasıl olur yanı need for speed felan gibi oyunlarda cyrsis gibi?

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    vatanda %25 indirimde 240 ve 260 arası değişiyor fiyatı. almadan önce yazsaydın uygun fiyatınıda bulurdun burada ama almışsın hayırlı uğurlu olsun iyi oyunlarda kullan.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit0can

Ati Radeon Hd 5450 512 MB Ne kadar işimi görür oyun performansı nasıl olur yanı need for speed felan gibi oyunlarda cyrsis gibi?

Kötü bir kart değil ancak battlefield 3 gibi oyunları full özellikte oynayabileceğini sanmıyorum. Yinede canını sıkma en azından normalde oynarsın
  • quote:

quote:

Kötü bir kart değil ancak battlefield 3 gibi oyunları full özellikte oynayabileceğini sanmıyorum. Yinede canını sıkma en azından normalde oynarsın

Alıntıları Göster
    O zaman seni sevdim kardeşim saol:))))

• quote:

O zaman seni sevdim kardeşim saol:))))

Alıntıları Göster
    yigit0can elindeyse bişey diyemem ama almadıysan sakın alma 5450 yi..30-40tl de daha koy en düşük 5570-6570 gibi bir kart almaya çalış..

bf3 ü falan normalde değil düşükte bile oynatmaz diğer oyunlardada akıcılık sağlaması garanti değil..bilmeden yazıyorsunuz,milletin parası boşa gidiyor sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usb2.0 -- 1 Nisan 2012; 12:45:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: usb2.0

yigit0can elindeyse bişey diyemem ama almadıysan sakın alma 5450 yi..30-40tl de daha koy en düşük 5570-6570 gibi bir kart almaya çalış..

bf3 ü falan normalde değil düşükte bile oynatmaz diğer oyunlardada akıcılık sağlaması garanti değil..bilmeden yazıyorsunuz,milletin parası boşa gidiyor sonra

Alıntıları Göster
    OC ile çözünürlüğü biraz düşürerek 9400 gt ile bile oynamıştım bf3 ü..
  • quote:

OC ile çözünürlüğü biraz düşürerek 9400 gt ile bile oynamıştım bf3 ü..

Alıntıları Göster
    kart arkadaşın elindeyse oc yapar grafik ayarlar vb şansını dener ama elinde değilse o kart işini görür deyip yönlendirmek yanlıştır
  • quote:

kart arkadaşın elindeyse oc yapar grafik ayarlar vb şansını dener ama elinde değilse o kart işini görür deyip yönlendirmek yanlıştır

Alıntıları Göster
    Güze kardeim kart elimde kendi programında oc yapabiliyorum, fakat garanti servis dışı kalma olasılığı var mıdır? ne yapatım ayrıca benim 150-200 tl bütçem var bana kart önerirmisin ayrıca

Sistemin

pentium D 3.0 Ghz
    4 Gb drr3 ram
    Sıfır Msı g41-p20 anakart

ekran kartını yükseltirsem güzel bir oyun makinesi görevi görürmü yoksa başka hangi donanımları değişmeliyim, ayrıca psu düşük onu tabikide değişecem:)

• quote:

Güze kardeim kart elimde kendi programında oc yapabiliyorum, fakat garanti servis dışı kalma olasılığı var mıdır? ne yapatım ayrıca benim 150-200 tl bütçem var bana kart önerirmisin ayrıca

Sistemin

pentium D 3.0 Ghz
    4 Gb drr3 ram
    Sıfır Msı g41-p20 anakart

ekran kartını yükseltirsem güzel bir oyun makinesi görevi görürmü yoksa başka hangi donanımları değişmeliyim, ayrıca psu düşük onu tabikide değişecem:)

Alıntıları Göster
    pentium D 3ghz dediğin işlemcinin modeli nedir?

• quote:

pentium D 3ghz dediğin işlemcinin modeli nedir?

Alıntıları Göster
    bilmiyorum:S birazdan bakayım yazıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit0can -- 1 Nisan 2012; 13:54:27 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.