Şimdi Ara

ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam öncelikle bnm sorum şu bnm ekran çözünürlüğüm 1280 1024 en yuksek su an 9800 gt kullanıorum son ayarlarda ama kartımı deıstrmeyı dusunuorum gtx 275 amp almak ıstıyorum ama yıne aynı gruntuyumü alcam yoksa gtx 275 ın 1280 1024 kalıtesı daha mı ii bosuna deıstrmıyım simdiden tesekkurler

• daha acık yaziim gtx 275=1280 1024 le 9800gtamp 1280 1024 aynı gruntuyumu verrr yoksa gtx 275 daha mı ii gruntu verr1280 1024 çözünürlükte acil yardım
  • ikiside aynı görüntüyü verir ama örnek olarak; biri 30 fps ile verirken diğeri 60 fps ile verir.
  • birinde daha az aa ve af açarsın daha az fps alırsın diğeri daha gerçekçi görüntü verir
  • o zaman deıstrmemın bı anlamı yoq o zaman ekranı deıstrcez
  • kahriman kardes o zaman gtx daha kalıteli gruntu verrse onu alcam o yuzddeen sordum bana daha gercekcı gruntu lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ****u

kahriman kardes o zaman gtx daha kalıteli gruntu verrse onu alcam o yuzddeen sordum bana daha gercekcı gruntu lazım

Mesela ikisindede very high kaliteye alıp en yüksek çözünürlüğe getirirsin ama 9800GT o ayrlarda oyunu akıcı oynatmaya yetmeyebilir , düşürmek zorunda kalırsınız.Ama GTX275 de daha yüksek kalite ayarlarında takılmadan akıcı bir şekilde oynarsınız.
  • işlemcin ne model ?

eğer işlemcin yavaş bir modelse darboğaz yapabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 8 Haziran 2009; 0:47:02 >
  • tesekkur ederim arkadaslar saolun yardımlarınız için
  • Q9650 İNTEL ANAKART GB EP45DS3R
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.