Şimdi Ara

EDIFIER S730 2+1 300 WATT SPEAKER (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
6.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba. bende bu sistemi 1.5 yıldır kullanıyorum. z5500de kullandım creative s750de. salondada lg hta 1200 var. ayrıca küçüklü büyüklü çok farklı multi sistemler denedim test ettim kendimce. müzisyenliğim dolayısı ilede büyük kabin ve sistemlerlede haşırneşir oldum. yaşım 32. hayatımda bu derece komplike ve tatmin edici bir sistem daha duymadım. osunu busunu tek tek anlatıp kafa şişirmeye gerek görmüyorum. iyi müzik dinlemek isteyen herkesin bilgisayarındaki tek tercih şuan için bu ürün. fakat ben arkadaşlar gibi optik bağlamıyorum. onuda denedim. farklı marka kablolarla. ama anlatılan gibi tatmin edici gelmiyor bana. sesi iki ayrı kanalla analog aktarınca daha doyurucu ve açık bir sonuç alıyorum ben. üstelik optikde sesde azbir gecikmede oluyor. sayfanın başlarındabir arkadaşımız uydular için pek hoş şeyler söylememiş. saygı duymakla birlikte kendisine katılmıyorum. uyduları yapması gerekeni yapıyor. büyüleyicimi bence evet. sub kabininde hava tahliye portu kullanılmaması doyuruculuğu ve netliği arttırıyor. kumandasının küçüklüğü ve kontrol panelinin oyuncak gibi duruşunu saymazsak manzeme olarakda iyi. birde hem optik hem qoax bağlantı seçeneği olmasına rağmen ikisini birlikte bağlatmıyor. bir ara devre koymak bu kadar zor olmasagerek diye düşünüyorum. uyduları duvara asmak için yer yapmış ama mandallarıda arkaya koymuş. bence alt kısımda olsalar daha iyiydi. ve son eleştrimde uyduları kapak açık kullanabilmeyi isterdim. ama o minicik twiterlerin başına bir şey gelir diye korkudan kapağı açamıyorum. ama her dinlediğim şarkıda keyfim hep artıyor hep artıyor. son olarak ses kartım creative fatal1hd. helal olsun edi. sevgiler.

• Arkadaşlar, yorumları okudukça çok büyük bir yanılgı olduğunu farkettim.

Öncelikle tavsiyem kesinlikle iyi bir ses kartı kullanan arkadaşlara, çıkış olarak mutlaka analog kullanın. Eğer Ses kartınız onboard ise yada düşük seviye bir kartsa o zaman optik yada koaksiel çıkışı tercih edin. Ediferin üzerinde kullanılan dijital analog
    çeviricinin kaliteli bir dac olduğunu sanmıyorum. İşte bu nedenle iyi ses kartı, analog çıkış, edifer sadece yükselteç görevi görsün, en iyi performansı bu şekilde alma şansınız var, elbette ediferin kaliteli bir yükselteç ve sürücüler barındırdığını varsayarak söylüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESAJANS -- 30 Aralık 2012; 14:55:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: motorcu35

logitech z623 le yarışamaz bile
    kalite şıklık ses gücü sağlamlık vs. yönünden en iyisi bence..

bi kere karşılaştırılamaz bu 2 sistem mukayesesi bile yapılmaz...edifier s-550 ile karşılaştırsan tamam dicem...ki benim görüşüm edifier s-550 logitechten kat kat üstündür...ben bu 2 cihazada sahip deilim ama 2sinide aynı ortamda aynı şartlarda test fırsatım olmuştur...s-623 bence yeni başlayanları kandırma sistemidir.akustikten uzak dengesiz..edifier s-550 ondan daha üstün.creative t3 ise bu 2 cihazdan daha kaliteli ses sunmaktadır...

eğer gerçekten bu sistemleri objektif olarak aynı şartlarda dinleyip yorum yazıosan bişi diyemem.sonuçta senin görüşündür...ama bence sınıfları farklı.yani şahsen 350 lira para verecek olsam logitech 623 yerine creative t3 650 lira bütçem olsa edifier s-730 yerine aego m jamo bose gibi birşey alırdım...yani vw passat ile audi a6 karşılaştırmak istesek ne kadar şartlar eşit olabilirki??

• Nerde bulabilrim bu ürünü vatanda stokta bulunmuyor.Vatanda 5+1 olanı var onun da optik girişi yok.Odam kçük olduğu için 2+1 alacağım.
  • bildiğim kadarıyla çoğu kişi ariyor ama sıfır yok gibi bende zor bela buldum sıfır ama 2. el piayasada satılıyor.

heralde yeni model gelecek o yüzden piaysaya sürmüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbilgin

bildiğim kadarıyla çoğu kişi ariyor ama sıfır yok gibi bende zor bela buldum sıfır ama 2. el piayasada satılıyor.

heralde yeni model gelecek o yüzden piaysaya sürmüyorlar

Merhaba. Siz nereden aldınız acaba sıfır ürünü?
  • Ben bi arkadas vasitasiyla vatan bilgisayradan almistim sistemi kendilerine magazada kalmasi amacli getirtmisler rica ettim urunu temin etti bana yoksa alamazdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.