Şimdi Ara

EDERİNİN %60'ına KARAMBİT VE M9 BAYONET'imi SATIYORUM!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler. Paraya ihtiyacım olduğundan dolayı envanterimi satıyorum. Aramızda güven sorunu umarım olmaz çünkü ben bir profesyonel oyuncu + streamer'ım. Zaten facebook, steam profilimi ve geçmiş yayınlarımı incelediğin vakit nasıl bir insan olduğumu az çok anlayabilirsin. Yukarıda belirttiğim gibi sadece paraya ihtiyacım olduğundan dolayı satıyorum. Hayatımda ilk defa item satma girişiminde bulunuyorum. Forumda eğer middleman var ise onun aracılığı ile satış yapabilirim. İlgilenen arkadaşlar, ya facebook'tan ya steam'den ya da pm atarak bana ulaşabilirler.

★ Karambit | Katliam (FN): 1500 TL<---->850 TL Meshaidas adlı DH Kullancısına SATILDI!
    ★ M9 Bayonet | Doppler (FN): 1200 TL<---->650 TL

Ödeme yöntemi sadece nakit ve VAKIFBANK

İLETİŞİM İÇİN;
    FACEBOOK:www.facebook.com/Demirayakk
    STEAM:www.steamcommunity.com/id/ceyhunkoc
    TWITCH KANALIM:www.twitch.tv/demirayak_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhun999 -- 24 Ekim 2015; 19:54:26 >

• Akbaba24 kullanıcısına yanıt
    Satmadım dostum. İstersen bana facebook adresimden yazabilirsin :)
  • Günceldir.
  • Günceldir.
  • Hala güncel arkadaşlar.
  • Güncel dostlarım.
  • Fiyat cok iyi ama pahalı bıçak o yüzden hemen satılmıyor. 2-3 hafta felan satılmazsa bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan 2 tane karambit doppler aldım, ikiside tertemiz mavi bıçaklar. Angel pattern karambit slaughter FN + 200-300 liralık karışık skin geliyordu tekliflerde. Ben bıçağın tekini 750 ye, diğerini 800 e aldım. Steamanalyst fiyatına bakarak %60 almışsınız ona kalırsa doppler için 4500 lira fiyat yazıyor o iş olmaz.
  • Bu fiyatlardan biraz daha inersem eğer bu foruma borçlu çıkacağım ona inanıyorum. Abi bu kadar bencillik olmaz. Fiyatlar gayet düzgün yerinde nasıl bu kadar pahalı bulursunuz bıçakları. %60 diyorum dana ne diyeyim? %30'a mı satayım? Çok saçma bir anlayışınız var. Eğer paranız yoksa daha düşük bütçeli bıçaklara bakın. İlla Factory New alacaksın diyebir şey yok. Git başkasından Minimal Wear al? Veyahutta başka skin al? Sizin bu pahalı bıçağı en ucuza alıcam sevdanızı vallahi anlamıyorum. 500 Liraya M9 DOPPLER FACTORY NEW mi satayım? Ciddi misiniz? Vallahi bu forumdaki insanların bu kadar bencil olduğunu bilmiyordum. Bu bıçak nasıl elime geldi? Ne zorluklarla almıştır bu çocuk? Biraz da satanı düşünseniz iyi edersiniz. İyi günler.
  • dostum burası serbest piyasa ben burda bayonet marble fade satamadım 800 liraya 140 keye verip 750 lira para aldım.O dopplerı dedigin gibi %60dan satıyosan olması gereken fiyat 620-630 tl dir.Phaseine bakmadım ama piyasası 110-120 key. Karambitin fiyatıda 850 falan olmalıydı.Konun bayadır burda baltalamak istemedim ama 650ye 2 kere aldım doppler
  • Günceldir.
  • Günceldir.
  • Günceldir.
  • Günceldir.
  • Karambit satıldı ve sadece M9 Bayonet Doppler var elimde. Fiyatı güncelledim 650 Lira. Günceldir.
  • Günceldir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.