Şimdi Ara

Dyson Fırsatları (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
820
Cevap
101
Favori
96.700
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hatırlıyorum hocam total cleani aldığımda sizde benimle beraber almıştınız,ben o zamandan beri aktif kullanıyoruz evde ev ahalisinin dediği kelime şu ''biz bu zaman kadar temizlik yapmıyormuşuz'' cidden her kuruşa değdiğini daha iyi anlıyorsun o zaman.

1-kablosuz mouse

2-z906 bu 2 üründe kendime küfür ettim bu zamana kadar niye almamışım diye birde dyson eklendi bu listeye Dyson Fırsatları 

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt

Pandemideki paradoks dolu maske/hijyen tartışmalarını hatırlatı bana..

İki gündür inceleme videolarını izliyorum, sizin fotoğraftaki gibi : gün içinde iki defa süpürülmüş yeri tekrar süpürüp kalıp kalıp toz ve 300 küsür milyar daha yeni toz akarı ve partikül bulmak 

Bir videoda 4cü süpürüşü yaparken dün 2 kere süpürdüğü yeri tekrar süpürürken meğer eskiden hiç toz almıyormuşuz diyordu..

Bu durum kimseye tuhaf gelmiyor mu ?  

Bende hanım yok fakat ben de Dyson almayı planlıyorum, yeni submarine hep filtreli seri değilmiş, o sebeple siparişi erteledim..

Yeni hepalı model daha aklıma yattı gibi..

Bu arada, hepalı Dyson ve kaliteli bir MOP kombosu daha mantıklı gelmeye başladı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adanaliboy -- 20 Nisan 2024; 23:27:31 >

Ahaha 😁 valla alacaz alacazda zaten dysondan başka istemiyorum diyor 🫤

Şuan sitesinde ayaklı ünite hediye mevcut fakat 6 taksit veriyor sadece.Hepsiburadada 9 taksite bölüyor Peşin fiyatına kararsız kaldım nerden alsam diye 😁

https://www.hepsiburada.com/dyson-gen5detect-prusya-mavisibakir-kablosuz-sprge-p-HBCV00004UJY78?ftid=sgr4ofkmwpnbctsl&magaza=Dyson+T%C3%BCrkiye&url_src=and-product-detail

• adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Bende gen5 detect modeline bakıyorum buda hepa filtreli degilmi acaba

hocam yanlız şöyle birşey var maske ağızdan bi kere çıkmazsa hiç yakalanmıyordunuz koronaya   bu arada annemde toza alerjisi var eskiden günde 3-4 kere hapşururken şuan teke düştü biz cidden yararlarını hem gözle hemde bedensel olarak görünce her yerde överim hocam dysonu maaşsız fanıyım  

submarinedeki paspas eklentisini başka bir dyson çalıştırmıyor sadece o model çalıştırıyor hocam,yazılımsal olarak engellemiş dyson abimiz bende diyordum aliexpressden filan ayrı olarak alır çalıştırırım v15 ile ama instagramda youtubeda videoları izleyince hayallerim suya düştü,black deckerın paspas makinesini alacağım full parçalı olan şuan amazonda 8bin onu düşünüyorum ama şuan değil acelesi yok her gün paspas çekmiyoruz eve ama ev süpürülüyor  

• FunnFrell F kullanıcısına yanıt

Dyson Gen5detect™ Absolute (Prusya mavisi/Bakır)

1460 Değerlendirme

• Dyson’ın en güçlü, HEPA filtreli kablosuz süpürgesi.

hocam şu şekilde eğer makineyi alırsanız kendi standıylada asabilirsiniz yada benim ve çoğu kişini yaptığı gibi duvar delme işine girişmeden benim aldığım standlardan alırsanız yanında gelen süpürge başlıklarını standa takabilirsiniz yerde kaplamaz,eğer bu şekilde düşünüyorsanız bende 6 taksit ve ayaklı ünite mantıklı gibi duruyor.

Dyson Fırsatları

Dyson Fırsatları

Dyson Fırsatları

Benim de annemde alerji var ve bizde de Dyson hava temizleyici dediğiniz gibi sorunumuzu çözdü   Hatta yerde yumak yumak toz olduğu durumda dahi reaksiyon olmuyor.. Enterasan..

Dyson ın kalitesinde şüphem yok fakat incelemelere bakılırsa, tekrar eden süpürme ve sürekli yeni parçacıklar bulma yarışı adeta bir toz fetişine dönüşmüş.. 

8k mop mu ? Aman aman..  

Evet bu ürünü düşünüyorum
    Evet bu aparatıda gördüm 400 500 civarı bir fiyatı vardı,kendi standına hiç bakmadım ama 4 bin bir fiyatı var.6 dan fazla taksit olsa benim için daha iyi olacaktı ama yapacak birsey yok kampanyaya dahilken kendi sitesinden almak daha mantıklı gibi geliyor.

evet hocam dyson alınca toz fetişi otomatik bulaşıyor insana ve diğer gelmeyen aparatlarınıda tamamlamak istiyor insan,ben eksik olan parçalarını aliexpressden tamamladım 3 gün öncede ekstra aparat takma parçasını sipariş ettim başka hiçbirşey almayacağım diye düşünüyorum Dyson Fırsatları 

bu parçalar şuan boşta kaldı çünkü yer yok Dyson Fırsatları  n11den şu parçayı aldım büyük ihtimalle işimi göreceğini düşünüyorum.

Dyson Fırsatları
    Dyson Fırsatlarıwww.n11.com
    Dyson Uyumlu V7 V8 V10 V11 Için Tutucu Aksesuar, Bağlantı Istasyonu Düzenleyici Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/dyson-uyumlu-v7-v8-v10-v11-icin-tutucu-aksesuar-baglanti-istasyonu-duzenleyici-46114713?magaza=happyplanet

Dyson Fırsatları

• Sipariş vericem ödeme ekranına geçmiyor yav anlamadım adres vs giriyorum ödeme adımına geçmiyor
    filtre kabı açık mavi olanlar hepa
    Ürüne lafım yok 10 numara çok iyi temizliyor ama işin servis kısmına düşersen yandın. Çözüm yok bekletiyorlar. Yahu 2,5 ay olmuş hala yurtdışından gelmesini bekliyoruz diyorlar.
  • ...::: ÇARŞI :::... . kullanıcısına yanıt
    1 saat önce aldım 😏 ben servis konusunda her zaman şanslı oldum ama Allah düşürmesin tabi 🤣
  • supersonic dün teslim edildi anca açabildim kutusunu,şuan alışma sürecindeyim erkek oldugum halde saçlarımı dümdüz yaptı saçlarım uzun ve tokayla bağlı şuan, daha şimdiden bi wow yaptırdı çünkü evde bulunan kuaför(powertech) fön makinem ile 15-20dk uğraşıp yaptığım şeyi 20-30 saniyede yaptırdı daha ilk kullanımda bakalım deneyimledikce ve kullandıkca neler bekliyor bizi.

Dyson Fırsatları

Dyson Fırsatları

Dyson Fırsatları

Dyson Fırsatları

• Normalde inceleme videosu izledikçe bir üst modele aklı çelinir insanın ama Dyson süpürgede gen5 yerine v15 ; 15 yerine v12 öneriliyor incelemelerde..

Ben yeni submarine in parasını gözden çıkarmıştım fakat hepa flitre olmaması caydırdı beni..

Hepalı en iyi tercih hangisi olur ?

Dostum nedir bunun işi?
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Fön makinesi hocam,elektriklenme yapmadan dömdüz yapıyor,benim alma amacım powertech fön makinemle duştan sonra saçımı kuruttuğumu sanıyordum ve oda bende baş ağrısı yapıyordu alma sebebim en başta bu
  • merhaba airwarp saç şekillendiricileri kaçtan gidiyor piyasada? çoğu yerde stok yok yazıyor.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.