Şimdi Ara

dymatize Iso 100 protein alıcam ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SA arkadaşlar ben uzun zamandır fitness yapan birisiyim ama pek supplement kullanmadım şimdi protein tozu alıcam fakat aklımda bir kaç soru var şuan benim yağ problemim yok ama kas kütlemi arttırmak istiyorum şimdi buna göre İso 100 ve bir aminoasit mi alayım yoksa optimum gold standart whey ve aminoasit mi alayım kullanan arkadaşlar yardımcı olur musunuz ?

• celebi1993 C kullanıcısına yanıt
    Optimum whey ve optimum kreatin alabilirsin. Madem kas kütleni arttırmak istiyorsun ağırlıklarıda arttırman gerekicek. Bunun için en faydalı supplement kreatin kesinlikle. Bu arada optimumu tavsiye etmemin nedeni kendim kullandım ve verim aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Supplementler bir yana beslenmen daha çok önemli.
    Yağ yoksa ya optimum al ya da bulabilirsen syntha-edge nutrade premium protein felan da alabilirsin ama dymatize gereksiz olur.

• Aratorn Oglu Aragorn kullanıcısına yanıt
    anladım saolsın ama bişey daha sorucam şimdi iyi yemek yiyorum günde en az 4 öğün gibi hidrolize mi alsam optimum whey mi bilemedim çünkü netten alıcam içinden çıkacak ürün orjinal mi bilemiyorum da
    Iso 100 daha çok definisyon dönemine uygun bir whey ayrıca optimumdan daha pahalı, optimum gold standart alman daha iyi olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.