Şimdi Ara

DVR Kayıt cihazından uzaktan izleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadarşlar, 3 gün önce kurduğum sistemi uzaktan izleyemiyorum. Gerekli portları açtım modem üzerinden. LAN üzerinden hiç bir sorun yok, ancak sabit IP adresimden girmeye çalıştığımda modem arayüzüne ulaşıyorum. Nerelere baktıysam fayda olmadı, yardımlarınızı bekliyorum...

• Yok mu yardım edebilecek kimse?
  • Cihazın marka modelini belirtirseniz yardımcı olabilirim.
  • Buradan belki bir çözüme ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıpçak Beği -- 7 Nisan 2013; 1:43:19 >
  • Forumu iyice taradım ve cevabımı alamadığım için ayrıca bir başlık açma gereği duydum.

Sorunum şu, modemimde gerekli ayarları yapmış olmama rağmen, IP numaramı girmiş olduğum zaman kameraya değil de modemin arayüzüne ulaşıyorum. Bu konuda yardım istiyorum...
  • Forumdaşlık bitmiş arkadaş

Forumda bakmadığım yer kalmadı, sorunumu çözmek için ayrı bir başlık da açtım ancak yine yardımcı olan çıkmadı.

Sorunum şu, DVR Kayıt cihazımı internetten izleyemiyorum.

Ağ üzerinden sorunsuzca izleyebiliyorum,http://canyouseeme.org/ sitesinden de 80 numaralı portumun açık olduğunu görebiliyorum. Şimdilik sorun yok ancak IP (IP numaram sabit) numaramı girdiğim zaman modemin arayüzüne ulaşıyorum...

Bu konuda yardımcı olabilen çıkarsa sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: poweruser

Cihazın marka modelini belirtirseniz yardımcı olabilirim.

DVR : Miracle mk-304 e
    Modem : Huawei HG655d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csknyy -- 9 Nisan 2013; 14:16:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: csknyy

quote:

Orijinalden alıntı: poweruser

Cihazın marka modelini belirtirseniz yardımcı olabilirim.

DVR : Miracle mk-304 e
    Modem : Huawei HG655d

modemden port açmana gerek yok dostum eğer dvrdan dışardan izleme portunu 8080 yazarsanhttp://xxx.xxx.xx.xx:8080 yazarsan izlersin
  • Balitech kuruyoruz biz
    MEDİA port 9000 web port 80 mobile 15961
    oluyor genelde bunlara kayıtcihazı ipsini modemde yönlendiriyorum nat üzerinden

sonra direk dış ipden herhangişbiryerden baglandıgımda çalışır hale geliyor
    modemde firewall kapalı olsun

ve dikkat çeken diğer husus
    uzaktan izleme yazılımı olabilir kayıt cihazının bazen explorerden açmayıpta programdan açtıgı olabiliyor.

ve bir diğeri (google) what is my ipden ip adresini öğren google dan sonra eve yada dışarıda herhangibiryerde pinglemeye çalış ipni eğer ping atılıyorsa yukarıdaki hususlara dikkat et
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.