DVR Kayıt cihazını internetten izlemek
50 Cevap101922 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

11 Mesaj
14 Şubat 2011; 13:38:31 

Merhaba,

Apartmana güvenlik kamerası kurduk.
DVR Kayıt cihazı: Neutron
İnternet bağlantısını yaptık. Ben evden 192.168.1.200 şeklinde giriyorum. Kullanıcı adı ve şifreyi yazıp evden sorunsuz giriyorum. Görüntüleri izliyorum. Başka yerlerden izleyebilmek için de NAT ayarlarını yaptım. Şu anki IP ile sorunsuz bağlanabiliyorum. Kullanıcı adı ve şifre giriş ekranı çıkıyor. Fakat kullanıcı adı ve şifreyi girince 15-20 saniye sayfa takılıyor. Sonrasında ise "Fail to connect the device in main connection" bu şekilde bir hata veriyor. Tamam diyorum yine kullanıcı adı şifre ekranında kalıyor.Yine tamam diyorum yine aynı hata. Aceba nerede sorun var. Cihazın bağlı olduğu modemden 192.168.1.200 ile giriyorum fakat. Genel IP den girdiğimde dediğim hatayı veriyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Geleceği Satın Alabileceğimiz Tek Şey Bugündür.

1801 Mesaj
14 Şubat 2011; 15:38:50 

Cihazın yanında size bir cd vermis olabilir genelde kendi baglantı programları var onu kurarak deneyin birde.

SAYGILARLA

CCNA / MCITP + S +V
ACMT / ACA / ASP / ACSP / ACTC
Eyefinity Kurulum Rehberi<-->Disk Bölme İşlemi Videolu

7198 Mesaj
14 Şubat 2011; 15:56:47 

Dışarıdan erişim için birden fazla port açmanız gerekebilir. Kullanım klavuzunda veya ayarlarında network bölümündeki port ayarlarını gözden geçirin.

708 Mesaj
14 Şubat 2011; 21:48:52 

Sanal sunucuları LAN tarafında bir özel IP adresi ile İç sunucusuna WAN tarafına gelen trafiğe doğrudan izin vermemiz gerekir Eğer harici bir bağlantı noktası dönüştürmek için gerekirse bir dahili port girmeniz gerekir.
NAT ayarınızı yanlış yapmışsınız muhtemelen

192.168.1.200 ip adresinizi modeminiz wan a aktaramıyor veya aktarıyr amar eksik olabilir, gerekli Portlarda bir eksiklik olabilir. DVR sisteminin ihtiyaç duyduğu portları 192.168.1.200 için açmanız gerekir.
modeminizin markasını yazarsaniz daha net yardımcı olabiliriz inşallah.

إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ

11 Mesaj
19 Şubat 2011; 13:00:06 

Makineyi kurup gittiler hiçbir cd veya bir bilgi vermediler.

İlginiz için teşekkürler. Kısa süreli tatile çıktım yorumlarınızı yeni gördüm. dyndns.org ile işimi çözdüm çok şükür. Eski modem TP-Link di onda olmadı veya ben yapamadım. Şimdi airties modemden portu açtım ve ddns ye dyndns.org bilgilerimi girdim. Şimdi sabit IP de ihtiyaç olmadan direk dyndns den bağlanabiliyorum. Modemi kapatıp açsam dahi Değişen IP otomatik güncelleniyor. Sabit IP ye hiç gerek yok. Birde ona vermeyin bence ek ücret. :) Ama TP-Link de yapamadım.

Önerileriniz için tekrar teşekkür ederim.

Geleceği Satın Alabileceğimiz Tek Şey Bugündür.

101 Mesaj
11 Nisan 2011; 13:53:20 

arkadaslar bendede scsi nin 5004 dvr harici kayıt cihazından var. modem olarakta zte 300w modem var bende goruntuleri internetten izlemek istiyorum ... bunun için ne yapmam gerek . modemden virtual serverdan ne yapmalıyım benim harici kayıt cihazında cıkıs portıu 8080 diyor. birde ip si var 170. li bir numara simdi yapmam gereken nedir . 8080 pordunu ip olarak dvr kayır cihazının ip sinimi yonlendirmeliyim ne yapmalıyım... yardımcı olurmusunuz ?

1 Mesaj
23 Nisan 2011; 23:07:59 

Selamlar.

Modemden 80 , 37777, 37778 portlarını açmanız gerekiyor. Modemden Firewall devre dışı bırakın. Sorunu gideremezseniz selimh@netraelektronik.com.tr adresinden ulaşın. Siteye sadece bu cvbı yazmak için üye oldum

Saygılar.

76 Mesaj
25 Nisan 2011; 0:48:16 

kayıt cihazı üzerinde network ayarları bölümünde açılması gereken portlar mutlaka yazar. cihaza WAN ip ile bağlantı yapabilmeniz için cihazın bulunduğu networkde olmamanız gereklidir.
dışardan başka birine denetmeniz gerekir yada 3g modem varsa bağlanmak istediğiniz bilgisayarı oradan internete çıkarın.

teknoizmir.com | Fotokopi Makinesi Satışı ve Kiralama Hizmetleri | Muadil Lazer Toner Kartuşlar | Sharp Fotokopi İzmir

29 Mesaj
18 Temmuz 2011; 11:43:45 

Merhaba

Chenova marka DVR kayıt cihazım var. DVR web isimli bir program ile İE üzerinden IP girildiğinde kameralar izlenebiliyor. Aynı ağ üzerinde bulunan evdeki bilgisayardan IP girerek kameraları izliyorum. Fakat başka yerdeki bilgisayarlardan IP girdiğim zaman izleme gerçekleştiremiyorum.

Modemin markası 3Com wirelesss modem. Pot açma işini tam bilmiyorum fakat bir şeyler karıştırarak 9998 nolu portu açtım sanırım. Fakat yinede başka bilgisayarlardan bağlanamıyorum.

DVR kayıt cihazının IP si 192.168.1.3 portlar 9998 birde yine bazı yerlerde 80 olarak başka bir port numarasıda geçiyor.

Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.
Teşekkr ederim.

10 Mesaj
18 Eylül 2011; 23:45:48 

arkadaşım internet bağlantını başka bir modemdnen yapıyorsan ya bağlandığın cihazın o anki IP adresini bilmen gerekir yada telekoma baş vurarak yanılmıyorsam aylık 5 tl karşılığında sabit (değişmeyen) bir IP adresi satın alman gerek. (çünkü IP adresler belli zamanda bir kendiniyeniler sende aynı modemden bağlandığın için bu durum seni etkilemiyor ama modem değişince IP adresini bilmekten başka çare yok) hep aynı adresten girebilmen için...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bilen varsa: arkadaşlar bende kayıtları canlı olarak hem izliyorum hemde dinleyebiliyorum buraya kadar sorun yok. ama geçmiş bir zamanı (videoyu) izlerken ses varmış gibi bi hışırtı var ama ortamın sesi gelmiyor... görüntüyü izleyebiliyorum ama ses yok ....

10 Mesaj
18 Eylül 2011; 23:49:45 

bu arada unutmadan cihazın markası chenova 804

71 Mesaj
28 Ekim 2011; 23:10:28 

Profit Güvenlik sanal mağazasındaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Dvr kayıt cihazları için: http://www.profitguvenl...al-kayit-cihazlari.aspx
Uygun fiyatlı 4 kanal kayıt cihazı için: http://www.profitguvenl...jital-kayit-cihazi.aspx
Sitedeki tüm ürünleri peşin fiyatıne 12 aya varan taksitlerle satın alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasaronal -- 28 Ekim 2011; 23:10:48 >

76 Mesaj
20 Şubat 2012; 19:07:36 

arkadaşlar bende dvr cihazında network e girdiğimde sadece 80 portunu görüyorum. ve kullanıcı adı şifre vs hiç birşey yok elimde. bırakın interneti aynı ağdan bile izleyemedim. konu hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

9 Mesaj
1 Ağustos 2012; 16:45:28 

İnternetten en kolay en iyi sekilde ve genis acıklamalı bugüne kadar Avenir dvr gördüm ona rastaldım adamlar noktasından virgülüne herseyini kullanma kılavuzuuna yazmışlar avenir diye bir marka kullanıyourm tanıdıgım komsularım da aldı kesinlikle tavsiye edebileceğim ürün bu zaten avenir dvr kayıt cihazını icerisindeki kullanma kılavuzunudaki talimatları birebir uyguladıgın zaman bakıyosunki tak diye internetten gorüntü gelmiş

9 Mesaj
1 Ağustos 2012; 16:48:43 

aynı bu üründen bizde de vardı sorunlardan bir türlüm kurtulamadık internetten sürekli düşmeler portu sürekli yeniden girmeler internette ki yavaşlıgı nescafemi yapıp gelene kadar daha aynı yerde kaldıgını gorüyousn gorünütlerin sonradan cihazı değiştirdim su an cok memnunm

2 Mesaj
6 Ağustos 2012; 18:31:14 

merhaba admin ya bi sorum olucaktı benim dükkanda güvenlik kamerası var ve dükkanda komple elektirikler kesildi 45 dk boyunca ve bu 45 dk boyunca elektrik olmayınca güvenlik kamerasıda iptal oluyor mu ya :( onu sorucaktım ben kayıtyapıyormu ? lütfen yardım edin

1093 Mesaj
7 Ağustos 2012; 12:33:41 

quote:

Orijinalden alıntı: lan3tim

merhaba admin ya bi sorum olucaktı benim dükkanda güvenlik kamerası var ve dükkanda komple elektirikler kesildi 45 dk boyunca ve bu 45 dk boyunca elektrik olmayınca güvenlik kamerasıda iptal oluyor mu ya :( onu sorucaktım ben kayıtyapıyormu ? lütfen yardım edin

heralde kayit yapamazz...bunun icin yuksek gucte ups alabilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2 Mesaj
7 Ağustos 2012; 15:25:37 

peki teşekkürler admin

71 Mesaj
9 Ağustos 2012; 17:52:46 

kendım halletımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

-

8 Mesaj
12 Eylül 2012; 14:24:31 

arkadaşlar bendede neutron marka kayıt cihazı var işyerinde.merkezden burası izleniyor.ancak merkezdekiler kamerayı internetten bağlanıp bilgisayarda açtıkları anda benim buradaki bilgisayarda internetip inanılmaz yavaşlıyor.bunu nasıl çözebilirim yardım edebilirmisiniz.

1093 Mesaj
12 Eylül 2012; 17:28:16 

quote:

Orijinalden alıntı: vozger

arkadaşlar bendede neutron marka kayıt cihazı var işyerinde.merkezden burası izleniyor.ancak merkezdekiler kamerayı internetten bağlanıp bilgisayarda açtıkları anda benim buradaki bilgisayarda internetip inanılmaz yavaşlıyor.bunu nasıl çözebilirim yardım edebilirmisiniz.

çözmek için tek cevap: merkezden izlenmemektir..çünkü senin netin uploadı 1024...ve bunuda kamera kullanmış oluyor...adsl dede upload downloada etkide edince net resmen kısırlaşıyor..başka çare ise ayrı bir net hattı almanız..

9 Mesaj
9 Ekim 2012; 10:00:23 

kayıttan cıkar elektirik geldikten sorna tekrar kayıt etemeyee devam eder

9 Mesaj
9 Ekim 2012; 10:05:04 

belli bir süre sonra bunlarda bu sıknıtı cok sık yaşanıyor

9 Mesaj
10 Ekim 2012; 9:44:52 

hic bir kayıt cihazı elektirik gittiğinde kayıt yapmaya devam etmez ancak elektirikler geldiğinde tekrar acılır kayıt yapmaya devam eder

9 Mesaj
10 Ekim 2012; 9:52:15 

bu cihazlarda genelde bu sıknıtı yaşanıyor honeywell kullanın hic bir sorun yaşamassınız

9 Mesaj
19 Kasım 2012; 10:26:11 

benimde benzer bir sorunum var. cn-404 dvr kayıt cihazım var, buna internet üzerinden chrome, explorer kullanarak görüntüyü izleyebiliyorum ama çok yavaş, bir kaç saniye sonra donuyor. bu internet upload hızıyla alakalı olduğunu düşünüyorum. asıl sorunum ise Cenova sitesinden indirdiğim cms yazılımı ağ içindeki bilgisayarda kurduğumda çalışıyor ama internet üzerinden başka bir yerden bu yazılımı kullanmaya çalıştığımda cihazları bulamıyor. ip adresini giriyorum modemdeki yönlendirmeler yapılmış vaziyette ama cms yazılımı bağlanmıyor. port ayarlarında bir sıkıntı olsa chrome üzerinden izleyemem. cms yazılımı için farklı bir ayar mı yapmak gerekiyor. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

6 Mesaj
2 Aralık 2012; 0:17:37 

Direk Olayını Anlatayım Modem Ayarlarına gırıorsun ılk önce guvenlık duvarı firewall kapalı olucak .. . sonra ınternet ayarlarından nat a gır ordan port acmayaa gır diyelımkı kayıt cıhazı ip si 192.168.2.100 nattan ekle dıye bıyer var bu ıp yı yaz sonra sırasıyla 37777 37778 80 portlarını ac telden ızlemek ıcın 37778 portu pc den ızlemek ıcın 37777 portu 80 portuda mutlaka acık olacak.. sıkıntı kalmaz dahada

6 Mesaj
2 Aralık 2012; 0:19:15 

internetten yavas ızlenme olayları fln yazmıs arkadaslar onlarda tamemn sısteme baglı cat 5 kablo deılde cat6 kabloyla cekılı bı sıstem farklıdır proff sıstem kullanılmalıdır. tabiki bu sızın ınternet saglayıcınızdan aldıgınız ınternet erısım hızıda etkıler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ownerpc -- 2 Aralık 2012; 0:20:04 >

28 Mesaj
25 Aralık 2012; 1:06:31 

Merhaba; Neutron dvr kayıt cihazım var bunu internet üzerinden yani web sayfamızdan kamera görüntülerini izletmek istiyorum bunu nasıl yaparım.

Örnek:www.siteadi.com/kameralar/ sayfası çagrıldıgında oraya kullanıcı adımı ve şifremi girerek izlemek istiyorum ?

39 Mesaj
25 Aralık 2012; 11:07:02 

dvr cihaza sabit ip ver,
modemde port yonlendirmede DMZ enable yapıp DVR ip sini yaz.
internetin sabit ip ise kolay.ayda 3-4 lira
Sabit IP yi yazıp gelen DVR ekranına sifre ve kullanıcı yaz. tamamdır

Sabit ip yoksa DynDNS e uye olman, free kullanıcı olursa ayda 1 siteye girmen gerekli. veya pro alıp kullanabilirsin. Bu değişen IP yi kontrol etmene yarar.Modemle bağlantılıdır.

13 Mesaj
25 Aralık 2012; 21:07:49 

Peki arkadaşlar bu DVR cihazını ben 3G Modeme bağladım (ADSL yok kameranın yerinde) uzaktan izlemek için.
Şimdi bu görüntüyü upload ediyor dolaysıyla Turkcellde upload da kotadan düşüyor. acaba ne kadar kota harcıyor ?
Sadece uzaktan izlediğim zaman mı upload ediyor yoksa devamlı mı upload ediyor cihaz ? eğer devamlı ediyorsa günde 7GB dan fazla eder 4 kamera için bu da
tabii ödenmez. bilen varmı acaba ?

SEMPER FİDELİS !

39 Mesaj
25 Aralık 2012; 23:58:07 

uzaktan erişim saglıyorsanız upload olması gerek. sonucta modeme baglantıyı siz istiyorsunuz. Modem ping atarak up ve down yapacaktır.ancak goruntu almazsanız sorun yok bence
En dogrusu gprs modemin programından takip edin.

13 Mesaj
26 Aralık 2012; 10:20:29 

Modemden takip edemiyorum , bencede sadece uzaktan erişim yaptıktan sonra kota harcar, bakalım ne olacak :)

SEMPER FİDELİS !

1 Mesaj
3 Ocak 2013; 17:22:50 

NEUTROM dijitak video recoder var calışıyor ama tv ye görüntü gelmiyor sorun nedir

39 Mesaj
7 Ocak 2013; 23:05:43 

TV cıkısıda var,HDMI da,VGA da .
goruntu almamanız olanaksız gibi.

Tv de AV ayarı ,yanlıs hdmı portu???
monitorde VGA (DVR da cıkıs seciliyormu)

İşletim SistemiGömülü LINUX

SıkıştırmaH264

Video Girişi16 Kanal, BNC, 1.0Vp-p, 75ohm

Ses Girişi4 Kanal, BNC; 200-2800mV,30KOhm

Ses Çıkışı1 Kanal,BNC,200-3000mv,5KOhm

VGA ÇıkışıVAR, HDMI

TV ÇıkışıVar

Kayıt İzleme Modu4 Kanal kayıt izleme. Duraklatma,Durdurma,Başa ve ileri sarma.

Kullanım ArayüzüGrafik Arayüz, Ana Ekranda İpuçları

Uzak ErişimMonitör,PTZ Kontrolü, Kayıt İzleme, Sistem Ayarları, Dosya İndirme, Günlük Bilgisi

Cep Telefonu İzleme DesteğiVar. iPhone ve Android bazlı tüm telefonlar.

KontrolRJ-45 Port (10/100M)

3 Mesaj
22 Ocak 2013; 10:06:08 

şifreyi unuttuysan dst elektronik a git dosyalar bölümünde crack programı mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toker4242 -- 22 Ocak 2013; 10:07:09 >

12 Mesaj
1 Mart 2013; 15:17:12 

Merhabalar,

Benim elimde LG LE1004-NH Dvr cihazı bulunmakta. İnternet üzerinden diğer bilgisayarla dvr cihazına dışardan bağlanıp görüntü izleyebiliyorum. Fakat şöyle bir surunum var ve çözüm üretemedim;

XP yüklü bilgisayarla bağlandığım zaman IE üzerinden sorunsuzca canlı olarak kamerayı izleyebiliyorum, görüntüler gayet akıcı ama Win7 işletim sistemli herhangi bir bilgisayardan bağlandığımda ilk ekran görüntüsü alıyorum ve devamı gelmiyor. Yani ilk bağlantı anında görüntü neyse ekranda sadece o kalıyor. Refresh ettiğim zaman görüntü yineleniyor ve yine orda takılıyor. LG yetkilileri sorunun PC lerde olduğunda ısrarcı. Acaba IE 8.0 ve üstü sürümlerde değiştirmem gereken bir ayar olabilir mi? Yardımlarınız için teşekkürler!

2 Mesaj
30 Mart 2013; 16:55:56 

KArdeş Senin Sorunun Explorerdenn kaynaklı Eğer Vin 7 den izliyorsan Explorer 8 Versiyonuna düşür 9 veya 10 veriyonlarda sıkıntı çıkarabiliyor saygılar

12 Mesaj
1 Nisan 2013; 21:02:49 

Geçen hafta dediğin gibi sorunu çözdük. IE 8.0 ve 9.0 da çalışmazken 10.0 olunca sorun halloldu. Teşekkürler

351 Mesaj
7 Nisan 2013; 1:39:45 

Konu hakkında genel bilgi vereyim.
Aldığınız veya taktırmış olduğunuz kayıt cihazını uzaktan izlemek için modem üzerinde portları açmanız gerekir. Eğer port açma konusunda bilginiz yok ise internet ten port açmak diye aratıp bulduğunuz sitelerden modeminizin marka ve modeline göre nasıl port açacağınızı görebilirsiniz.
Genelde tüm kayıt cihazları uzaktan izlemek için 80 portunu kullanırlar . Genellikle kullanılan modemlerin ip yapısı 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 şeklindedir.
Örneğin modem ip yapınız 192.168.2.1 ise kayıt cihazınızın ağ ayalarına girerek cihazınıza 192.168.2.*** şeklinde bir ip veriniz. Ben genellikler 192.168.2.100 veriyorum unutmamak için.
Cihazınıza ip verdikten sonra mevcut modem üzerine bağlı bir bilgisayardan İnternet Explorer açarak (diğer taracıyıcılardan kesinlikle denemeyiniz açılmaz ) adres çubuğuna 192.168.2.100 yazıp enter a basınız. Kayıt cihazınız üzerinden pc nize active x dosyalarını yüklemek isteyecektir. Açılan bar çubuğuna sağ tuşla tıklayıp yüklediğinizde cihazınıza erişmeniz için kullanıcı adı ve şifrenin yazılacağı bir ekran gelir.

Buradan sıkıntısız bir şekilde izliyorsanız Şimdi cihazınıza uzaktan izlemek için yapacağınız ayarları anlatacağım.
Kayıt cihazımız a ip numaramızı vermiştik. Şimdi modemimizin ara yüzüne (içine) girerek yukarıda anlattığım gibi marka modele göre port açma yöntemi her modeme göre farklıdır. Kayıt cihazımızın ağ ayarları bölümüne girdiğinizde açılması gereken portları size gösterecektir. Neutron marka cihazda 80 portu (pc den izlemek için) 37777 portu (akıllı telefonlardan izlemek için) açmanız gerekir . Genellikle pc den izleyeceğiniz 80 portu tüm cihazlarda aynıdır.
Modeminizin içine girerek port açma bölümünden 192.168.2.100 e 80 ve 37777 portunu açınız. Kayıt ederek çıkınız.

Eğer kayız cihazınız modeminize bağlıysa ve ayarları yaptığınızdan eminseniz canyouseeme.org adresine girip açmış olduğunuz port yazıp Check Your port tuşuna basınız. Gelen ekranda Success diye bir mesaj aldıysanız portunuz kayıt cihazına açılmış demektir.

En önemli nokta İnternet aboneliğinizin ip numarası sabit yani statik olmak zorundadır. Eğer sabit değilse servis sağlayıcınıza başvurup sabitletmeniz gerekmektedir.

Destek için info@lenta.com.tr adresine mail atabilirsiniz. 24 saat içinde mailiniz cevaplanacaktır.

Guest bu mesajı paylaştı

30 Mesaj
16 Ocak 2014; 21:35:41 

Konuyu hortlatayım ACENOVA YENİ NESİL DVR KAYIT CİHAZLARINDA PORT AÇMA VE SABİT İP DERDİNE SONNNNNNSTATİK İP OLMAYAN DVR KAYIT CİHAZLARI CENOVA DVR KAYIT CİHAZI
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atesgede -- 26 Mayıs 2014; 12:59:14 >

Cenova , Dayline , Avenir , Wisetech, Lifesos, Paradox Güvenlik Kamerası, Dvr Kayıt Cihazı, Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemleri İzmir ve Egede En ucuz Adresi www.enucuzguvenliksistemleri.com www.cenovaizmir.com 0232 441 11 20 - 0531 085 63 81

10 Mesaj
19 Ocak 2014; 15:58:11 

Statik ip olmadan Avenir Dvr Kayıt Cihazlarını ve kameraları izleyebilirsiniz
http://www.youtube.com/watch?v=9ktUIpw9tJA

Güvenlik ve Bilişim Sistemleri Üzerine Faaliyet Gösteren Firmamız Kaliteyi Hedefleyen Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini İlke Edinmiş Deneyimli Ekibiyle Isparta da Hizmet Vermekteyiz. Güvenlik Kameraları ve Hırsız Alarmları Ana Başlıca Çalışma Alanlarımızdır. Bütün Ürünlerimiz 2 Yıl Garantili Olup Müşteri Memnuniyeti İçin Arıza Halinde Birebir Değişim Vardır. www.maxiguvenlik.com

10 Mesaj
19 Ocak 2014; 15:59:42 

Statik ip olmadan Avenir Dvr Kayıt Cihazlarını ve kameraları izleyebilirsiniz
http://www.youtube.com/watch?v=9ktUIpw9tJA

Güvenlik ve Bilişim Sistemleri Üzerine Faaliyet Gösteren Firmamız Kaliteyi Hedefleyen Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini İlke Edinmiş Deneyimli Ekibiyle Isparta da Hizmet Vermekteyiz. Güvenlik Kameraları ve Hırsız Alarmları Ana Başlıca Çalışma Alanlarımızdır. Bütün Ürünlerimiz 2 Yıl Garantili Olup Müşteri Memnuniyeti İçin Arıza Halinde Birebir Değişim Vardır. www.maxiguvenlik.com

1 Mesaj
3 Şubat 2014; 17:58:48 

ARKADAŞLAR 4 KANALLI EVEREST MARKA KAYIT CİHAZIM VAR UZAKTAN TEL İZLEMEK İSTİYORUM BUNUN İÇİN SABİTİP ALDIM FAKAT BAŞKA NELER YAPMAM GEREKLİ BİLMİYORUM PORT FALAN AÇILMASI GEREKİYORMUŞ HERHALDE MODEMİM NET MASTER KABLOLU TV MODEMİ TESİMLİ ANLATACAK BİRİ VARSA YADA UZAKTAN BAGLANTIYLA YAPAÇAK BİRİ VARSA LÜTFEN YARDIM ACİL ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

10 Mesaj
4 Şubat 2014; 23:59:23 

kayserilirecep gönderdigim linke tıkla orda Modem Port Açma, Açıklayıcı Döküman var size faydalı olacaktır bütün modem markalara göre port açma anlatıyor

http://www.maxiguvenlik...erik/yazilim-indir.aspx

1 Mesaj
8 Şubat 2014; 17:40:42 

merhabalar. yeni bir konu açma gereği duymadan sıkıntımı burada sizinle paylaşacağım umarım bilen ve beni aydınlatacak bir cevap alabilirim. şuan iş yerimde 16 kanallı avtech marka dvr kayıt cıhazım var.ek olarak yeni bir sistem ve ek kameralar konulacak.2. dvr cihazına ve eskisine telefonumla bağlantı yaparken ayrı bir program ındırmem gerekecek ve cihazlar arasında değişim yaparken her defasında çıkıp farklı bir programa girip ancak öylemi izleyebilirm.yoksa aynı programda her ıkı dvr görüntülerini birleştirebilimiym.? şimdiden teşekkürler

30 Mesaj
22 Mart 2014; 23:40:12 

Mrhba metekse;

Alcağınız dvr marka model(yazılımlar) bir ise aynı program ve telfon üzereinden izleyebilirsniz değil ise aynı port numaraların vererek denemenizi tavsiye ederim, deneme yanılma yolu ile bunu ancak bilebilirsniz ama kesin bir çözüm istiyorsanız 2.Cİ YERİNZE YA AVTECH MARKA DVR KAYIT CİHAZI ALMALASINIZ YADA YENİ SİSTEMİNİZE ALICAĞINIZ MARKADAN ESKİ SİSTEMDEKİ DVRINIZ DEİŞTİRMENİZ GEREKECEKTİR.
0

Cenova , Dayline , Avenir , Wisetech, Lifesos, Paradox Güvenlik Kamerası, Dvr Kayıt Cihazı, Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemleri İzmir ve Egede En ucuz Adresi www.enucuzguvenliksistemleri.com www.cenovaizmir.com 0232 441 11 20 - 0531 085 63 81

1 Mesaj
7 Nisan 2014; 10:55:13 

merhaba
işyerinde bullwark marka dvr var işyerini evden izlemek için ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

356 Mesaj
7 Nisan 2014; 10:57:02 

en iyi izlediğim film osurung bonbası izleyin görün

MSI GE60 0NC-065XTR
CPU: Intel Core i5-3210M || RAM: 6GB DDR3-1600MHz || hdD: 750GB 7200 RPM
GPU: 2GB nVidia GeForce GT650M GDDR5 (128 bit) (384shaders) || Display: 15,6" Full HD LED Backlight, Anti-glare
Audio: THX Studio PRO & 4Hoparlör Premium Sound Technology || Ağırlık: Pil dahil sadece 2,4kg

10 Mesaj
7 Nisan 2014; 13:45:18 

quote:

Orijinalden alıntı: kunarci

merhaba
işyerinde bullwark marka dvr var işyerini evden izlemek için ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Kayıt Cihazınızdaki İp Adresini İnternet Explolere Yazarak Bağlanacaksınız

81 Mesaj
24 Mayıs 2014; 6:42:41 

Tesekkurler bilgilendirmeler icin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Network ve Güvenlik » Network » DVR Kayıt cihazını internetten izlemek
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.594