Şimdi Ara

DVD wrt yazmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim pc de philips SPD6000L1 dvd wrt var. normal yazılımı yapıyor. sorunsuz hemde. herhangi bir sorun göstermiyor. hatta yazım işi bitince kontrol ediyorum, yazdıklarım görünüyor içinde. ancak dvd yi çıkarıp yeniden takınca ...süpriz !!! hepsi gitmiş... dvd de boş alan:0 kullanılan alan:0 görünüyor. yani sanki dvd yanmış gibi duruyor... pc doldu yedekleme yapmak istiyorum ancak olmuyor. yenisi al diyecek arkadaşlar için söylüyorum... benim dvd lightscript dvd wrt. lazerli... şimdi almaya kalksam normal bir dvd wrt alırım... yardımcı olursanız sevinirim. neden olabilir. şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgs17

arkadaşlar benim pc de philips SPD6000L1 dvd wrt var. normal yazılımı yapıyor. sorunsuz hemde. herhangi bir sorun göstermiyor. hatta yazım işi bitince kontrol ediyorum, yazdıklarım görünüyor içinde. ancak dvd yi çıkarıp yeniden takınca ...süpriz !!! hepsi gitmiş... dvd de boş alan:0 kullanılan alan:0 görünüyor. yani sanki dvd yanmış gibi duruyor... pc doldu yedekleme yapmak istiyorum ancak olmuyor. yenisi al diyecek arkadaşlar için söylüyorum... benim dvd lightscript dvd wrt. lazerli... şimdi almaya kalksam normal bir dvd wrt alırım... yardımcı olursanız sevinirim. neden olabilir. şimdiden teşekkürler...

İçi tozlanmış olabilirmi optik kısmı tozdan belki yazım yapamıyordur? pek anlamam
  • sanmam ama zaten birtane hdd dürdüm kenara koydum açıp bakıcam diye :)) cesaret edip açamam... 120 gb lık hdd kuzu gibi yatıyor hemde içindekilerle beraber :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgs17

sanmam ama zaten birtane hdd dürdüm kenara koydum açıp bakıcam diye :)) cesaret edip açamam... 120 gb lık hdd kuzu gibi yatıyor hemde içindekilerle beraber :)))

Piyasada tüylü CD'ler var diye duymuştum buradaki arkadaşlardan. Alıp çalıştırınca temizliyormuş onu bir deneyin bence
  • ben bir yerde dvd içindeki bios benzeri driver çökmesi gibi bir durum duymuştum . o olabilirmi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.