Şimdi Ara

DVB-C Tuner bulunan TV'lerde Teledünya yayınlarını izlemek. (303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.465
Cevap
60
Favori
790.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende merak etiim nerede coldasice73 ne zamandır yok. İyi bir arkadaştı pek çok konuda ona danışıyorduk. Bizede yardımcı oluyordu. Bu işi bıraktımı acaba bilen varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARTEGENA -- 17 Ekim 2014; 16:26:59 >
  • conax neotion modul kullaniyorum. fotodaki gibi bir uyari aliyorum ve kanallar gidiyor. cozumu nedir bilen varmi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desarc -- 22 Ekim 2014; 18:55:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• engizisyon E kullanıcısına yanıt
    Techni sat conax modül ile philips te Yıllardır seyrettim. Tv yi değiştirdim şimdi lg lb 670v ile kullanmaktayım. Hiç sorun çıkartmadı. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARTEGENA

Bende merak etiim nerede coldasice73 ne zamandır yok. İyi bir arkadaştı pek çok konuda ona danışıyorduk. Bizede yardımcı oluyordu. Bu işi bıraktımı acaba bilen varmı ?

satış yaptığı sitede kapanmış. zannederim batmış. iyi insandı ben ondan almadım benimki tecchnisat ama müşterileriyle de müşterisi olmayan kişilerle bile ilgileniyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 29 Ekim 2014; 15:04:23 >
  • neotion conax modül ile teledünya hd izlemek istiyorum herşeyi yaptım yayın var fakat bazı yayınlarda hd kanallarda star hd gibi sinyal sorunu yaşamaya başladım sorun nedir stb box ile sinyal sorunu yoktu tv lg LA 970 V UHD sanırım neotion conax larda sorun var ve çözülemeyecek yanılıyormuyum
  • Arkadaşlar yararı olacağını düşünüyorum neotion conax modül sonrası sinyal sorunu olmadığı halde sinyal yok hatası alanlar için ben sorunu çözdüm önce modülü fabrika ayarlarına döndürdüm daha sonra LG LA970 V marka tv de ülke ayarlarından dil yada ülke değil işletim sistemi ayarını fransa yapınca bu ayar sonrası hbb tv denilen ayar kapalı şekilde hiç bir sorun kalmadı tek sorun lg uygulamaları fransızca oluyor bilginize
  • Selamlar

Samsung C653 TV bugün Teledünya yayınları göstermemeye başlamış, kartı çıkartıp taktık , faydası yok, baktım pinlerde bir sıkıntı yok ancak TV card hatası veriyor. Arızalandı mı acaba?
  • Hocam, modülü fabrika ayarlarına nasıl alıyorsunuz? Nişanlımdaki Samsung 40D5003 TV'de de arada bir sinyal hatası görüyorum ben de. Vereceğiniz bilgiye göre müdahale yapabilirim (tabii "Samsung'da ülke ayarı değiştirmek gerekecek mi? Gerekecekse hangi ülke olacak?" gibi sorular da var kafamda )
  • Arkadaslar merhaba bi sorum olacak cevaplarsaniz sevinirim.samsung 46 es televizyonum var teledunyayi kutuyla beraber izliyorum ayrica canak antenden gelen kabloyu tv nin arkasindaki girisi takarak izleyebiliyorum.sorum su teledunyayi modul ile izlemek istiyorum hem canak yayini hem teledunyayi busekilde tek bir tv den izleyebilirmiyim cunku tv nin arkasinda teledunyanin kablosunu takacagk yer yok canak kablosu takili nasil bir yol izlemem lazim

• Değerli arkadaşlar merhaba,
    Yakın zamanda Samsung 40 " H7000 serisi TV aldım. Şimdi de Teledünya abonesi olmaya çalışıyorum. Ancak Tv'de çift toner mevcut, Teledünyanın verdiği box ı almak istemiyorum. Conax modul alarak şifre kartı talep etmeyi düşünüyorum. Eğer bu model tv kullanan bir arkadaşımız ver ise uygun conax markasını söyleyebilirmi? Ayrıca çift tuner olmasından dolayı merkezi uydu antenini bir hatta, teledünyayıda diğer hatta bağlayabilirmiyim?
    Ne yapmam gerektiği konusunda yol gösterirseniz sevinirim.

Saygılar.
  • sayin forumcular hepinize iyi forumlar ben butun yayinlari destekleyen full hd bir led tv aldim Dahili HD Uydu Alıcı var Dijital Tuner DVB- T2/C/S2 ve CI+ yuvasi Var turksat dan uydunet ve teledunya abonesi olacagim

bu televizyonda hd kutu almadan televizyonun kendi Dahili HD Uydu Alıcı ile teledunya yayınlarını izleyebilirmiyim illa uydu modelini teledunyanın verdigi uydu alıcısını mı almalıyım birde conax modul ile hd uydu alıcısı almadan teledunya seylediliyormus hangi modül ü almalyım hd kutu ile teledunyayı seyretmek ile modul ile teledunyayı seyretmenin bir farkı varmı ikinci bir kumanda kullanmak istemiyorum ne yapmam gerekiyor sistem nasyl calısıyor cevaplariniz icin tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasans -- 17 Kasım 2014; 12:26:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasans

sayin forumcular hepinize iyi forumlar ben butun yayinlari destekleyen full hd bir led tv aldim Dijital Tuner DVB- T2/C/S2 ve CI+ yuvasi Var turksat dan uydunet ve teledunya abonesi olacagim

bu televizyonda hd kutu almadan conax modul ile teledunya seylediliyormus hangi modül ü almalyyym hd kutu ile teledunyayy seyretmek ile modul ile teledunyayı seyretmenin bir farkı varmı ikinci bir kumanda kullanmak istemiyorum ne yapmam gerekiyor sistem nasyl calısıyor cevaplariniz icin tesekkurler

modül garantili olsun en ucuz olanı alın fark etmiyor. modülle ikinci kumandaya gerek kalmaz kutuya da. teledünya kartını modüle takıp modül girişine taktığında izlersiniz.
  • tesekkur ederim serdar_ayberk e cevabı icin
  • quote:

tesekkur ederim serdar_ayberk e cevabı icin

önemli değil aklınıza takılan bir şey varsa sorun bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

quote:

önemli değil aklınıza takılan bir şey varsa sorun bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışırım.

Ben bi soru dordum ama cevaplayan yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrkaya

quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

quote:

Ben bi soru dordum ama cevaplayan yok

sorunuzu görseydim cevaplardım,görmemişim ya da görmüşümdür bilmediğimden cevaplamışımdır. sorunuza baktım da aynı tv'da aynı girişten olamaz gibi geliyor. kablo ikili aparat var onu alıp bağlarsınız da kanal araması hem uyduyu hem teledünyayı aynı anda kaydedilmez benim lg'de imkansız samsungda olabilir mi zannetmiyorum. tabi yine de aparat alıp deneyebilirsiniz. modül almadan deneyin hem uydu hem teledünya kanallarını buluyorsa sorun yok. şifreli der modülle oluyorsa çözersiniz. olmuyorsa ya çanak ya teledünyayı modülden birini seçmeniz gerekiyor.

• Modul olmadan hem uydu hemde teledunya izleyebiliyorum uyduyu tv nin dahili uydu alicisina teledunyayida hdmi kabloyla izleyebiliyorum simdi modul aldim teledunya izeleyebiliyorum analog kabloyla simdi uydu kablomda takili tv ye ayni anda uydu da izleme sansim olcak mi

• quote:

Modul olmadan hem uydu hemde teledunya izleyebiliyorum uyduyu tv nin dahili uydu alicisina teledunyayida hdmi kabloyla izleyebiliyorum simdi modul aldim teledunya izeleyebiliyorum analog kabloyla simdi uydu kablomda takili tv ye ayni anda uydu da izleme sansim olcak mi

dahili derken hocam hdmi ya da scartla mı bağlıyorsunuz? o zaman işimiz kolay
  • Tv nin kendi uydu girisi var oraya takiyorum harici bir alicim yok direk kablo da uydu da tv nin arkasina takili

• quote:

Tv nin kendi uydu girisi var oraya takiyorum harici bir alicim yok direk kablo da uydu da tv nin arkasina takili

uyduyu anten girişine takıyorsun modülle olunca teledünya'da anten girişine takabilirsni de tv aynı anda iki kanalı bulabilir mi benim tvda yok samsungda da zannetmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.