Şimdi Ara

düz liseyim danışacak kimse yok bi sıralama yorumu yapsanız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler cevap yazsanız bi nebzede olsa umutlansam çok iyi olacak. öle umutlansam dedim diyede iyi guzel sıralama yazmanıza gerek yok öyle ilk aklınıza geleni yazsanız yeterli benim için ygs2 de 18k dayım mf3 te ne olur
    mat 35 net
    geo 15 net
    fiz 18 net
    kim 23 net
    bio 21 net

lise 1-2 kan revan. onun için obp 70tir. yani 42 puan geliyor (

• cvp
  • mf3 23bin civarı geldi aklıma araştırma yapmadan
  • Istanbul erkekteki ygsde bin kusuruncu olmus arkadasim 37 mat neti yapti sen 35 yaptiysan otur bi once kendini tebrik et

Pek inanmadim kusura bakma netlerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mami4gs kullanıcısına yanıt
    eyv kardeş. diş hekimliği istiyorum ama kaçırdım gibi napalım yapacak bişi yok
  • ygslysx1 Y kullanıcısına yanıt
    insan insandan üstün değildir cano. ben kendimi tabiki tebrik ediyorum fakat o ygs de sıralaması 4 haneli olan arkadaşınla aynı neti yaptım diye degil. Elimden geleni yaptıgım içindir. netlerime inanmadın sıkıntı yok canın sagolsun
  • Helal olsun düz liseden nasıl yaptın o netleri? Obpde çok iyi değil aslında. İsteyenin çalışınca yapacağını kanıtlamışsın :) inşallah istediğin yere girersin. Emeklerini karşılığını alırsın merak etme. Yolun açık olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zapataa

beyler cevap yazsanız bi nebzede olsa umutlansam çok iyi olacak. öle umutlansam dedim diyede iyi guzel sıralama yazmanıza gerek yok öyle ilk aklınıza geleni yazsanız yeterli benim için ygs2 de 18k dayım mf3 te ne olur
    mat 35 net
    geo 15 net
    fiz 18 net
    kim 23 net
    bio 21 net

lise 1-2 kan revan. onun için obp 70tir. yani 42 puan geliyor (

15k gelir diş hekimliği olur

• quote:

Orijinalden alıntı: zapataa

insan insandan üstün değildir cano. ben kendimi tabiki tebrik ediyorum fakat o ygs de sıralaması 4 haneli olan arkadaşınla aynı neti yaptım diye degil. Elimden geleni yaptıgım içindir. netlerime inanmadın sıkıntı yok canın sagolsun

Ustun oldugunu dusundugumden degil, ozel ders dahil cok emek vererek bunu yaptigindandi inanmadigimi soylemem.
    Fakat dedigim gibi kendini tebrik etmelisin bence, cogu anadolu liseli insanlardan daha iyi net cikarmandan dolayi
    Bu kapasite meselesinden degil cevrenle alakali bir sey, duz lisede olup okulu birakan cok insan biliyorum. Okulda kavgalar cikarip duran sorumsuz tipler. Kendine inanmis ve calismissin tebrikler yani

• RickyMartin1907 R kullanıcısına yanıt
    inş dediğin olur keko sağolasın :)
  • Dis gelir kardesim rahat ol simdiden hayirli olsun

• ygslysx1 Y kullanıcısına yanıt
    anladım seni. haklısında. Yani burda düz lise ogrencilerinin hakkını yedirtmem moduna girmeye gerek yok. Gerçekten dedigin gibi kavgalarda dolu 4 yıl geçirdim. Müfredat olarakta yetersizdik. Ama insan çalışınca ne okul dinliyor nede dershane. İnterneti verimli kullanan adam Fen lisesi ogrencisinin aldıgı verimin aynısını alır bence yani. Ama şunuda belirteyim düz lise ogrencileri bir anadolu veya fen lisesi ogrencisiyle cok karsılastırıyor buda benim ve benim gibilerinin inancını cok yıpratıyor. Yani herkes yapıyor komsu, arkadaş, akraba anne baba... düz liseysen kötüsündür bitti. Bu inanç yıkılırsa düz lise başarı kitlesinde bir artış olur bence
  • Martinez856 kullanıcısına yanıt
    eyv kardeş inceden umutlanmaya başladım çünkü forumu soyle bi kolaçan ettim herkes +25 yapmış insan üzülü,yor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.