Şimdi Ara

Duran arabama vurdular ama?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün öğlen saatlerinde park halinde duran aracima akülü motorsikletlerden birisi gelip carpti. Çocuğun ailesi geldi ilk verdikleri tepki yaptirin getirin faturasini oderiz oldu. Sesimi cikartmadim ehliyeti yok birseyi yok. Aksam tekrar geldiler arabanin marka modelini alıp hasar durumunu tekrar gorup gittiler. Araba Fiat Siena on tampon catlak, kaput yamuldu cift katli oldugu icin degismesi gerekiyor. Çekiçlenemez boyanamaz. Şimdi asıl sorum şu bu saatten sonra yapabilcegim birsey var mi ? Değer kaybım ne olacak ? İzmir'de Poyraz otomotivde mi yaptirtayim yoksa Birmot'ta mı ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorun yok bence. Yaptır öderiz demişler. Eğer gerçekten laflarının arkasında dururlarsa değer kaybı ile vs. uğraşma.
  • Bence satarken sorun olmaz resmini çekin ve satarken belirtin çift katlı sac olduğu için çekiçle düzeltilmedi,yenisiyle değişti diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

Sorun yok bence. Yaptır öderiz demişler. Eğer gerçekten laflarının arkasında dururlarsa değer kaybı ile vs. uğraşma.

Sözlerinden caymazlarsa sitenin güvenlik kameraları kazayi kayıt altına aldı. Olmadı trafiğe veririm diye düşünüyorum. Araba kazasız boyasız şimdi bu şekilde bi kazayla değeri düşecek.

• Yaptırmaları açısından iyi niyetli olaya devam et baktın kafana yatmadı veririm görüntüleri de o zaman seve seve senin şartlarına okey diyecekler
  • Birmotta yaptır,nasıl olsa ödeyecekler,hem sağlam olur hem de daha çok girer onlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

Sorun yok bence. Yaptır öderiz demişler. Eğer gerçekten laflarının arkasında dururlarsa değer kaybı ile vs. uğraşma.

Sözlerinden caymazlarsa sitenin güvenlik kameraları kazayi kayıt altına aldı. Olmadı trafiğe veririm diye düşünüyorum. Araba kazasız boyasız şimdi bu şekilde bi kazayla değeri düşecek.

Kamera kayitlari polis karsisinda bi ise yaramaz isterseniz arastirin. Odemezlerse diye cekinceniz var ise kaza aninda trafik ekibi cagirip tutanak tutdurcaktiniz ehliyetsiz tasit kullanimiyla ilgili ceza odiyceklerdi,mahkemeye cikicakti motoru suren cocuk ve motorun sahibi sonra sizin hasarinizi karsilasinlar diye tutanak alcaktiniz vs. Aracin fotografini cekin ve satmak istediginizde detaylica anlatin sorun olmaz.

• İş işten geçti tutanak tutturmadık değer kaybi konusunda yan çizecekler gibi geliyor bana

• Bu değer kaybı mevzusuda popüler oldu. Her kaza yapan değer kaybı ödese oooo. Artık bu devirde kazasız arabaya acaba gözüyle bakıyo millet. Çamurlukluk, tamponmuş ne ki? Direği yamulttu sanki motosiklet. Keşke tutanak tutsaydınız A2 ehliyetli birisini bulsaydınız o kişiyle tutanak tutsaydınız sizinde içiniz rahat olurdu trafik sigortası ödeme yapardı.
  • değer kaybı falan uğraşmayın bence. sonuçta ödeyecekler. öyle ileri geri konuşmamışlar. sorun çıkarmaya gerek yok. araba kaç model?
  • ben tam aksini düşünüyorum, değer kaybını da dile getirin..

duran arabaya vuruyor, trafikte bile değil..ne kadar resimleseniz de belgeleseniz de

alıcının midesi bulanıyor..ee araç sahibinin suçu ne bu durumda??

bırakın değişimi ufak tefek lokal boyalara takan insanlar var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Kowalski -- 28 Temmuz 2012; 13:30:49 >
  • Aracın resmini muhakkak çekin. Daha sonra satmayı düşünürseniz, büyük bir hasardan dolayı olmadığını kanıtlamanız kolay olur. Kimi araç 90 KM hızla ağaca çarpıyor, sizin araçta ise bundan çok daha basit oluşmuş bir hasar var. Bu nedenle değeri çok düşmez aracın.
  • Sonuç olarak adamla tatlıya bağladık durumu. Ücretini bugün aldım. Önümüzdeki hafta arabayı bırakıyorum bakalım.
  • Yerinizde olsam fazla üstlerine gitmezdim.. Belli ki iyi niyetli insanlar..

Piyasa vurup kaçanlardan, çamura yatanlardan, kavga çıkaranlardan geçilmiyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.