Şimdi Ara

Dreambox Hakkında Bilgi Lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
6.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle yardımlarınız için Şimdiden Çok teşekkür ederim Kafam Çok Karıştı Cidden Bu konuda beni aydınlatırsanız Rahatlamak istiyorum...

Hemen Konuya geleyim.Şimdi ben Evde uydu sistemi kurmak istiyorum.Şuan Evde 2 Adet samsung full Hd lcd tv Var..Biri saloN diğeri yatak odasında Şuan her ikisine de Dectron 95000 serisi uydu alıcısı mevcut.Tek çanağım var ve bu çanaktan Çift çıkışla Her iki tv de turksat ı seyredıyorum..

Gelelim istediğim duruma Şimdi bu konuda ben bi geliştirme yapmak istiyorum.İnternette dream box uydu alıcılarıyla ilgili pek çok sey okudum.Ve kafamı karıştırdı.Hemen bununla ılgılı sorularımı sorayım

1) dreambox Uydu alıcısı Çanak anten kurulumuna ıhtıyaç duyuyo mu?
    2) Dreambox uydu alıcısı internet uzerınden yayın yapıyomus sanırım.. Bunun için sürekli nete bağlı olması mı gerekiyor?
    3) Dreambox alıcısında tüm kanalları seyredebılıyomuyuz? ( kast ettiğim kanallar Nette yazdıkları gibi Digitürk - dsmart - Discovery - animal planet - Lig tv - ve ulusal kanallarımızıN yANINDA dİğer kanalları seyretmeye olanak tanıyor mu?
    4) Dreambox a çanak anten kurulumu ıhtıyacı varsa Tek çanak iş görür mü ?
    5) Bu yayınları internet uzerınden alıyosa çanağa gerek yok deniliyo doğru mu?
    6) Bir dream box kutusuyla 2 tv de izleme yapılır mı?
    7) Dream box da Hd yayını izlenebiliyo mu?
    8) Dream box ta kart paylaşım ücreti veriliyomus Yukarıdakı tum kanallar için Kart paylaşım paketi mevcut mu? Mevcut oldugu soylentılerı dolanıyo nette...!
    9) Dreambox Çok karışık Bi içerik gibime geliyo sizce Başarabilirmiyim :)

Yukarıda kı sorular cıdden başınızı agrıtabılır ama İnanın bunlara ihtiyacım var sonuçta Ciddi bir Maliyet var ortada Yardımlarınız ve bilgileriniz için Şimdiden teşekkür ederim.....

• 1) tabiki ihtiyac duyuyor Dream'i bu kadar abartmayin
    2) Yayın yapmiyor , eger bir server'a üye isenız internete bagli kalarak mesela o an Skyitalia paketinde skysport'u izliyorsanız o an serverdan gelen key'lerle kanali izliyorsunuz. yoksa yayın alma gibi bişey söz konusu degildir.
    3) Legal yoldan da Evet , İllegal yoldanda Evet , yanliz Server olmasi şartiyla izlersin. (tabii server destekliyorsa Evet)
    4) Tek çanakla eger Türksat'ı izlemek istiyorum dersenız gidin daha ucuz bi ürün alin derim ben size.
    5) Kim demişse iyi sallamiş
    6) Yapmaz. (aynı kanallari izlemek istiyorsan evet ama farkli kanallari izlemek istiyorsan hayir.)
    7) Dreambox 800HD veya 8000HD alirsan HD yayınlari izlersin. (8000HD'nın fiyati 2000 YTL olmasi lazim.)
    8) Elbetteki kart paylasimi istiyorsanız server'a üye olmanız gerek. server desteklerse istediginiz kanallari seyredebilirsiniz. bunun içinde bi ücret talep ediyorlardir şüphesiz. kimse kimseye bedava bişey vermez.
    9) bilgisyardan anliyorsanız eger Dreambox'tan da anlarsiniz. Dream işi biraz merak işi'dir bu işlerde merakli isenız yaparsiniz. zaten dreambox'la ilgili dökümanlar paylasimlar oldukca fazla, internette mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 19 Aralık 2008; 11:29:48 >

• Eğer dreambox pahallı gelirse aynı işlevi gören dijitaltv kartı alabilrsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

1) tabiki ihtiyac duyuyor Dream'i bu kadar abartmayin
    2) Yayın yapmiyor , eger bir server'a üye isenız internete bagli kalarak mesela o an Skyitalia paketinde skysport'u izliyorsanız o an serverdan gelen key'lerle kanali izliyorsunuz. yoksa yayın alma gibi bişey söz konusu degildir.
    3) Legal yoldan da Evet , İllegal yoldanda Evet , yanliz Server olmasi şartiyla izlersin. (tabii server destekliyorsa Evet)
    4) Tek çanakla eger Türksat'ı izlemek istiyorum dersenız gidin daha ucuz bi ürün alin derim ben size.
    6) Yapmaz. (aynı kanallari izlemek istiyorsan evet ama farkli kanallari izlemek istiyorsan hayir.)
    7) Dreambox 800HD veya 8000HD alirsan HD yayınlari izlersin. (8000HD'nın fiyati 2000 YTL olmasi lazim.)
    8) Elbetteki kart paylasimi istiyorsanız server'a üye olmanız gerek. server desteklerse istediginiz kanallari seyredebilirsiniz. bunun içinde bi ücret talep ediyorlardir şüphesiz. kimse kimseye bedava bişey vermez.
    9) bilgisyardan anliyorsanız eger Dreambox'tan da anlarsiniz. Dream işi biraz merak işi'dir bu işlerde merakli isenız yaparsiniz. zaten dreambox'la ilgili dökümanlar paylasimlar oldukca fazla, internette mevcut.

Arkadaşım öncelikle bilgiler için çok teşekkür ederim.Peki meraklıyım elbette ben 8000HD modelini 670,00 YTL 'ye buldum 2.el alıcam yarın ancak bu kart paylaşımı yani server'a üye olmak için nasıl bi yol izlemeliyim.Yani kimler bu işle ilgileniyor? Ayrıca Ben Bütün serverlara bir anda üye olabılırmıyım.? Birde Motorlu Çanak Kullanmak istiyorum Tüm uydularI seyretmek için Bu ürünler Motorlu Çanağı destekliyor mu?

• http://forum.donanimhaber.com/m_27297466/tm.htm

burayı iyice oku incele gerisi kolay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 19 Aralık 2008; 21:29:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: anildogru

quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

1) tabiki ihtiyac duyuyor Dream'i bu kadar abartmayin

Arkadaşım öncelikle bilgiler için çok teşekkür ederim.Peki meraklıyım elbette ben 8000HD modelini 670,00 YTL 'ye buldum 2.el alıcam yarın ancak bu kart paylaşımı yani server'a üye olmak için nasıl bi yol izlemeliyim.Yani kimler bu işle ilgileniyor? Ayrıca Ben Bütün serverlara bir anda üye olabılırmıyım.? Birde Motorlu Çanak Kullanmak istiyorum Tüm uydularI seyretmek için Bu ürünler Motorlu Çanağı destekliyor mu?

evet arkadaşım motorlu çanağı destekliyor.server hakkında bilmek istediklerin olursa pm atarsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.