Şimdi Ara

Dragonica -Open Beta- (Gpotato) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
770
Cevap
1
Favori
44.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kerow009

20 lvl queti nereden alınıyo

kendi class npc nden
  • Buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerow -- 18 Haziran 2009; 17:24:00 >
  • Beyler Şu Aralar Yeni Oyun Aramaktayım Her Oyuna Açığım Deniye bilir...
    Oyunun Grafiklerine Baktığımda Böle Oyunları Hiç Sevmezdim Ama Bu Oyun Bana Başka Gibi Geldi Gözüme Güzel Göründü

Size Sorularım Şunlar
    Bu Oyun Oynanamaya Değer Bi oyunmu ?
    Oyunda Guild Klan Gibi Şeyler Varmı Bi Birlik Beraberlik Ortamları Varmı ?
    Oyunda Lv Kasmak Dışında Ne Gibi Şeyler Yapılabiliyor[PvP , ... Savaşları Felan Varmı]
    Oyunda Fasla Türk Varmı
    Yani Kısacası Oynarsam Zevk Alırmıyım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _MetalGirL_

Beyler Şu Aralar Yeni Oyun Aramaktayım Her Oyuna Açığım Deniye bilir...
    Oyunun Grafiklerine Baktığımda Böle Oyunları Hiç Sevmezdim Ama Bu Oyun Bana Başka Gibi Geldi Gözüme Güzel Göründü

Size Sorularım Şunlar
    Oyunda Lv Kasmak Dışında Ne Gibi Şeyler Yapılabiliyor[PvP , ... Savaşları Felan Varmı]
    Oyunda Fasla Türk Varmı

''Yani Kısacası Oynarsam Zevk Alırmıyım...'' bu çok yanlış bir soru ... bunun cevabını sadece sen verebilirsin diğer sorular ise her oyunda war zaten online online rpg oyunalrının temelini oluşturan şeyler nede olsa...

• quote:

Beyler Şu Aralar Yeni Oyun Aramaktayım Her Oyuna Açığım Deniye bilir...

Size Sorularım Şunlar
    Oyunda Fasla Türk Varmı

Sırayla hepsine cevap veriyim o zaman :

1- Evet oynamaya değer bir oyun.
    2- Benim guildim var ama Türk guildi değil Dh guildi planları yapılmakta
    3- Oyunun pvp si gayet zevkli ve iyi düşünülmüş pvp sistemi odalı oyun şeklinde. 1vs1 veya Group Match gibi çeşitleri var.
    4- Valla tartıp ölçmedim türkleri oyun yeni bir oyun eminim çok türk vardır.
    5- Bunun cevabını arkadaş vermiş

• Cevaplar İçin Teşekkür Ederim Biraz PvP Videoları İzledim Ve Çok Güzel Hoşuma Gitti İnş Başlıcam...

Tekrar Teşekkürler İkinizede

• quote:

Cevaplar İçin Teşekkür Ederim Biraz PvP Videoları İzledim Ve Çok Güzel Hoşuma Gitti İnş Başlıcam...

Tekrar Teşekkürler İkinizede

Ben teşekkür ederim, bi sorun olursa oyunda Mastr
  • umut nerelerdesin

sabah alvida dungeon yaparız diyodun yoksun

Hookah kese kese bi hal olduk
  • quote:

Orjinalden alıntı: BelieveMe

umut nerelerdesin

sabah alvida dungeon yaparız diyodun yoksun

Hookah kese kese bi hal olduk

Olum oyundayım msn açamıyorum res atıyo pc pm at oyundan

• Oyunun Tek Sıkıcı Yanı Sürekli Aynı döngü üzerinde dönmesi lvl alıyorsun map değişiyor sonra o mapin bossunu 5 defa kesiyosun dungeonu temizliyosun sürekli böyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vyn

Oyunun Tek Sıkıcı Yanı Sürekli Aynı döngü üzerinde dönmesi lvl alıyorsun map değişiyor sonra o mapin bossunu 5 defa kesiyosun dungeonu temizliyosun sürekli böyle

arada pvp yap sıkıntına iyi gelir
  • Arkadaşlar Alvida dungeonunu bitirdim sonra questte Bearded whale coast ve bi tane daha map adı verdi burayı araştır (investigate) dedi. Nasıl yapcam bunu? mapda quest işareti falan yok.
  • Oyuna Giiremiyorum Bakımamı Alındı

• quote:

Arkadaşlar Alvida dungeonunu bitirdim sonra questte Bearded whale coast ve bi tane daha map adı verdi burayı araştır (investigate) dedi. Nasıl yapcam bunu? mapda quest işareti falan yok.

Görevde yazıyo bi map vardı adını unuttum oraya gidiyosun bak haritaya soru işareti var oraya git oluyo Ondan sonrada tekrar dr. Farrell öldürme görevi var.
  • Cursed itemleri cursed ini çıkarmayı çözdüm arkadaşlar Soul crafter a gidiyoruz ordan soul craft ı seçiyoruz 2. seçeneğe tıklıyoruz iteme göre bizden belli bi miktarda soul isticek soul u koyuyoruz itemide ok diyoruz yalnız dikkat failed da verebiliyo ama item gitmiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Am l Evil?

quote:

Arkadaşlar Alvida dungeonunu bitirdim sonra questte Bearded whale coast ve bi tane daha map adı verdi burayı araştır (investigate) dedi. Nasıl yapcam bunu? mapda quest işareti falan yok.

Görevde yazıyo bi map vardı adını unuttum oraya gidiyosun bak haritaya soru işareti var oraya git oluyo Ondan sonrada tekrar dr. Farrell öldürme görevi var.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Am l Evil?

quote:

Olum var ben yaptım.

• Oyunu Oynayanlar Nicklerini Yazsınlar Benimki

Violinist
    Kemancı Demek Glb

Oyundayım
  • Nick : Mastr

oyunda değilim yeni çıktım Dr. Farell Göreviniz varsa her zaman yardımcı olurum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.