Şimdi Ara

Dragonica -Open Beta- (Gpotato) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
770
Cevap
1
Favori
44.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 Lv. Olmak üzereyim hangi Clası seçmeliyim beyler?
  • Sen thief sın herhalde ben jester olmanı öneririm
  • bu arada birşey daha söyleyeyim . oyunda seal itemler var görmüşsünüzdür onları satmayın sakın . Seal removal scrool kullanarak seali açıyoruz . Şansınıza bağlı olarak karşınıza yeni özeliklerde bir item çıkıcak . Bu item yeşil veya blue olabilir hatta daha ilerisi ben bikaç tane açtırdım güzel şeyler çıktı . Seal removal scroolu elde etmek için de towndaki bir npcden (soul crafter olması lzm ) elinizdeki soulları bu scrolla takas etmeniz lzm . ben 30 soul verdim 10 tane removal scrool verdi bana .

Ha bi de soulun nasıl elde edileceğini söyleyeyim itemleri kırarak elde ediyoruz . kırmak için inventoryi açıp sol altta dismantle diyoruz ve itemi seçip kırıyoruz . Kaç tane soul verirse artık .

• quote:

Orjinalden alıntı: dogii

bu arada birşey daha söyleyeyim . oyunda seal itemler var görmüşsünüzdür onları satmayın sakın . Seal removal scrool kullanarak seali açıyoruz . Şansınıza bağlı olarak karşınıza yeni özeliklerde bir item çıkıcak . Bu item yeşil veya blue olabilir hatta daha ilerisi ben bikaç tane açtırdım güzel şeyler çıktı . Seal removal scroolu elde etmek için de towndaki bir npcden (soul crafter olması lzm ) elinizdeki soulları bu scrolla takas etmeniz lzm . ben 30 soul verdim 10 tane removal scrool verdi bana .

Ha bi de soulun nasıl elde edileceğini söyleyeyim itemleri kırarak elde ediyoruz . kırmak için inventoryi açıp sol altta dismantle diyoruz ve itemi seçip kırıyoruz . Kaç tane soul verirse artık .

Saolasın bunu arıyodum bende.

• lvl kasmak zorlaşıo baya lvl 28 im bi f4 missondan anca %4-6 alabiliom eskiden exp pot çıkıca sevinmezdim şimdi çıksın diee dua ediom
  • Lord ranger dan bahsetsene biraz bende ranger olucam ama pek bi bilgim yok
  • Arkadaşlar bu oyunun wiki sitesi varmı skillere falan bakabileceğimiz?

Shieldler npc de satılmıyor ama shield düşürdüm Knight için. Knight mı olayım Gladiatormu karar veremedim
  • Kırmızılı item düştü Seal dan +4 Str veriyo
  • Gladiator fazla vuruyo knight a göre
    Bu gün 15 kere falan dungeon a girdim toplamda 4 ünün sonuna kadar gidebildim
    Son girdim dungeon da D aldım üzüldüm kötü item gelicek diye sonra bi baktım set itemi geldi
    Sonra seal item aldım 1 tane 20 silver dan kırdım hp +5 veren ultimate thief itemi çıktı
  • Ya Class seçmenin final testinde dr. farrell felan diyor hiçbişy anlamadım Yardım edebilecek varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Am l Evil?

Ya Class seçmenin final testinde dr. farrell felan diyor hiçbişy anlamadım Yardım edebilecek varmı?

clas görevinin 3. adımında Farrel'i kesiceksin . şehrin hemen altında bi yer var dungeon girişi sewers yazıyo + 22 lwl . orası dr. farrelin mekanı işte . kapıda bi party bulup içeri gir. partysiz kesmen imkansız gibi bişe
    içerde 5 tane boss odası var bu 5 bosstan da anahtar düşüyo bu 5 anahtarı alıp en son Farrelin odasına girmeniz lzm anahtarsız giremezsiniz . Bu arada işin en önemli noktası anahtarların hepsini aynı kişi alıcak ve bu kişi party başkanı olucak yoksa Farrel'in odasına giremezsiniz . Başka bir kişi yanlışlıkla anahtarı alırsa dışarı çıkıp partyi tekrardan kurmanız lzm ve bossları kaldığınız yerden kesmeniz lzm . Farrel'i öldürmek o kadar zor değil öldürdüğünüz zaman ekranda 4 tane kutu çıkıcak birini seçiceksin ona göre item alıcaksın .

• quote:

quote:

Ya Class seçmenin final testinde dr. farrell felan diyor hiçbişy anlamadım Yardım edebilecek varmı?

clas görevinin 3. adımında Farrel'i kesiceksin . şehrin hemen altında bi yer var dungeon girişi sewers yazıyo + 22 lwl . orası dr. farrelin mekanı işte . kapıda bi party bulup içeri gir. partysiz kesmen imkansız gibi bişe
    içerde 5 tane boss odası var bu 5 bosstan da anahtar düşüyo bu 5 anahtarı alıp en son Farrelin odasına girmeniz lzm anahtarsız giremezsiniz . Bu arada işin en önemli noktası anahtarların hepsini aynı kişi alıcak ve bu kişi party başkanı olucak yoksa Farrel'in odasına giremezsiniz . Başka bir kişi yanlışlıkla anahtarı alırsa dışarı çıkıp partyi tekrardan kurmanız lzm ve bossları kaldığınız yerden kesmeniz lzm . Farrel'i öldürmek o kadar zor değil öldürdüğünüz zaman ekranda 4 tane kutu çıkıcak birini seçiceksin ona göre item alıcaksın .

Bütün günümü buna harcıyacak gibiyim Aradaki mobları öldürmemize gerek varmı?

• quote:

quote:

quote:

Bütün günümü buna harcıyacak gibiyim Aradaki mobları öldürmemize gerek varmı?

mobları direk geçin bosslara yönelin . anahtarları alınca da farreli kesin bu kadar Akşama girersem yardım edebilirim . Ama biraz geç girebilirim bugün sen party bulmaya bak

• dogi iyiki bu seal işini öğrettin itemlerimi full dizdim 4 gold param var satacak bi yıgın itemim var cursed claw çıktı 15 lvlik
  • Farrell'a kadar geldik keserken öldüm :( diğerleri ne yaptı bilmiyom potsuzluğu ben .......
  • Knight mı olayım Gladiator mu hala karar veremedim. Guildden knight pvp de en iyisi falan diyolar :(

Soracağım 2 soru daha var;

Bazılarının kafasında ayı suratı falan oluyor o nasıl oluyor? + sı nedir? (see information yaptığımda face bölümü boş.)
    Birde bazılarında bir tabela gibi bişey oluyor. Önünde Gpotato arkasında Dragonica yazıyor. Bu nedir premium un göstergesi gibi falanmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 17 Haziran 2009; 18:45:43 >
  • Belive knight çok fazla def i oluyo 5 dk önce bi adam gördüm 37 lvl knight 1200 defi vardı atck ıda pek az deildi o kafa larındaki hayvanlar örnein magede kedi oluyo onlar buff bana pm at oyuna Thekerow 17 lvl archer ama birazdan çıkıcam malum kafede oynuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kerow009

Belive knight çok fazla def i oluyo 5 dk önce bi adam gördüm 37 lvl knight 1200 defi vardı atck ıda pek az deildi o kafa larındaki hayvanlar örnein magede kedi oluyo onlar buff bana pm at oyuna Thekerow 17 lvl archer ama birazdan çıkıcam malum kafede oynuyorum

iyi o zaman benim olacağım class belli

+2 shield de basmıştım kendime 20 lv shieldi

• quote:

Farrell'a kadar geldik keserken öldüm :( diğerleri ne yaptı bilmiyom potsuzluğu ben .......

Gene Farrell'e kadar geldik ama herkez gene yattı

BleiveMe abi 20 level olmakla iş bitmiyo

------------------------

Sonunda bitti Dr. Farrell Jewel Verdi kaça gider bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 17 Haziran 2009; 20:35:27 >

• quote:

Orjinalden alıntı: BelieveMe

Knight mı olayım Gladiator mu hala karar veremedim. Guildden knight pvp de en iyisi falan diyolar :(

Soracağım 2 soru daha var;

Bazılarının kafasında ayı suratı falan oluyor o nasıl oluyor? + sı nedir? (see information yaptığımda face bölümü boş.)
    Birde bazılarında bir tabela gibi bişey oluyor. Önünde Gpotato arkasında Dragonica yazıyor. Bu nedir premium un göstergesi gibi falanmı?

o ayı suratı ve benzeri şeyler buffla oluyo sende de olması lzm .Mesela bende bi buff var verince kedi kafası oluyo . eğer ayarlardan view helmeti kapadıysan sen kendi kafanı o şekilde göremezsin
    ikincisini bende çözemedim .

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.