Şimdi Ara

Dota 2 Live Stream (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
0
Favori
6.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beğenmedim oyunu. Çok hızlı her şey. Ama sırf Venomancer (a.k.a menemensır) Oyuna eklenmiş diye oynıcam bu oyunu
  • Beta kayıtları başlamış Resmi sitede alt tarafta

Not:STEAM üyeliği gereklidir.
  • ne maçtı öyle. nirvana- ig. çok çekişmeliydi replay izleyin mutlaka
  • Grafikler falan hoş olmuşta lolden sonra havası biraz itici geldi, 10 kere oynasam sıkılırmışım gibi duruyor. Tabi oynamak lazım.
  • DotA 2, bu yıl gelmez!

Valve'ın patronu Newell, DotA 2'nin tarihi hakkında konuştu

Valve tarafından geliştirilen DotA 2, bu yıl satışa sunulmayacak. Gamescom'da Eurogamer'a konuşan Valve'ın başkanı Gabe Newell, bu yıl içinde DotA 2'yi piyasaya sürmeyi düşünmediklerini belirtti. Şu an Gamescom'da 1 milyon dolar ödüllü DotA 2 turnuvası devam ediyor. Turnuva bittikten sonra da Valve, DotA 2'nin halka açık betasını düzenlemeyi planlıyor. Ek olarak oyunun kullanıcılara henüz nasıl sunulacağı belirlenmemiş. Steam üzerinden para ile satılabilir veya F2P yani ücretsiz olarak Team Fortress 2 modelinde de sunulabilirmiş. Bu konuda Valve'ın kararı henüz belli değil. Beklemedeyiz.

kaynak: merlininkazani.com
  • f2p olursa çok yazık, itemler para ile aldıktan sonra taktiğin çok ta anlamı kalmaz. ben hiç bulaşmam bu tarz olursa, zaten bıktık liselilerden, seviye arıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

quote:

Orijinalden alıntı: dipcihino

quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

para versen oynamam
    berbat olmuş

kimse sen oyna diye para vermez zaten rahat ol

anlayacak kapasiteye ulaşında bi daha gel bi kez daha oku

sen benim IQ seviyeme ulaştığında çaldır konuşuruz

• ok.Nirvana.cn vs. Mineski harika maçtı
  • final yaklaştıkça maçların heyecanıda artıyor hepsi çok çekişmeli geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmur adam

Dota lol çakması Blizzard'ın bir tane orjinal oyunu yokki.

Güldürdün
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgdincer

final yaklaştıkça maçların heyecanıda artıyor hepsi çok çekişmeli geçiyor

fanboy musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuneForce

quote:

fanboy musun?

Ya adam girl ise?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltaninsapi

quote:

Orijinalden alıntı: RuneForce

quote:

fanboy musun?

Ya adam girl ise?

Fail. Adam girl olamaz ki.
  • birazdan oynanacak maçı kaçırmayın ehome turnuva favorisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hünerli

quote:

Orijinalden alıntı: yagmur adam

Dota lol çakması Blizzard'ın bir tane orjinal oyunu yokki.

Güldürdün

Sarkazm anlıyorsun herhalde? mesajı tek başına ele almak çok saçma olur. Zaten edebiyatta öyle birşey var da unuttum hani konu bağlamına göre değerlendirme falan. Blizzard'ı sevmesem Wow,Warcraft 3, Starcraft, Starcraft 2 oynamam herhalde.
  • Ben daha önce ciddi anlamda dota oynamamış biri olarak daha farklı bir açıdan yorum yapmak istiyorum.

HON ve DOTA ya alışamamamın 1. nedeni crep ve heroların görünüşleri ve haritanın karmaşıklığı idi.
    Bazen bu oyunları oynarken tabiki bu biraz da oyuna alışık olmamaktan kaynaklanıyor ancak creep mi kesiyorum heroalra mi vuruyorum
    ilk görüşte hemen ayırt edemiyordum. Karmaşık geliyordu bana bunu çözmüşler birkere şu anki grafiklerle ve yeni görünüşlerle hero creep ayrımı
    çok güzel olmuş. Aynı şekilde harita da çok karmaşık geliyordu bilhassa birbirinin aynı agaçtan mı yoldan mı geçtigimi anlayamadıgım grafikler yuzunden
    bazen minimap e baksam dahi haritada kayboluyordum (antiparantez tabiki bu daha önce dota oynamamış olmamdan kaynaklanıyor yani görünüşlere alışık
    değilim ancak şu an birincil kullanıcı ve oyunu ilk kez oynuyor gözü ile bakıyorum) Yeni hartia grafikleri sayesinde haritanın artık çok daha kolay anlaşılabilir
    oldugunu düşünüyorum. Anime ve manga vari grafikleri oldum olası sevmişimdir bu açıdan da yeni grafiklerle ilgili bir sorunum yok açıkçası bunu bekliyordum.

Daha önce çok az dota ve hon oynamış birisi ve betasından beri lol oynayan birisi olarak hon ve dotanın bana itici gelen yanları giderilmiş gördügüm kadarı ile
    bu açıdan ben gibi düşünen geniş bir kitle için bence oyun daha çekici hale getirilmiş ve bu dota2 için pozitif bir durum. Turnuvada aksaklıklar oldugunu gördüm
    bu açıdan oyunun henüz hala beta aşamasında (hatta daha beta bile olmamasından dolayı :) olmasından dolayı bence bunlar gözardı edilebilir.
    Sonuçta fan kitlesine bu kadar kısa zamanda karşılık vermeyi başardılar en azından bir turnuva gösterimi ile. zaten herşeyin mükemmel olduguna kanaat getirseler oyunu
    çıkarırlar ve bence bu fuar dota2 için feedback almak adına çok iyi oldu, bu bilgiler sayesinde çok daha hızlı ve emin adımlarla yol alacaklarına eminim.
    Her ne kadar lol hayranı olsam da dota2 gercekten bekledigim bir rekabet ortamı yaratacak bir oyun idi ve bence bunu basaracak. Ben şimdiden
    bir sonraki adımda neler ile geri döneceklerini merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.