Şimdi Ara

Dota 2 Live Stream

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
0
Favori
6.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dota 2 live stream başladı arkadaşlar buyrunuz :

http://www.dota2.com/tournaments/international/?q=hd&c=English

• 3 dür lag giriyor adamlara. Bence maç tekrarı olması filan lazım. Son lag 1 dakika sürdü ve hala devam ediyor.

Edit: Yanını kestiler, baştaki backgroundu koydular Maç tekrarı olacak sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkumaRai XIII -- 17 Ağustos 2011; 11:56:24 >
  • gang olayı güzel gibi ama oyun çok hızlı kimin ne yaptığı belli bile olmuyor
  • Epic fail bir stream olma yolunda hızla ilerliyor :D İnanılmaz kaliteli ses , lag ile dolu bir oyun . Şuana kadar yeteri kadar rezillik oldu bari bundan sonra bi sorun çıkmasa .
  • Çalışmamış bu streame Valve. Online Scoreboard bile patlamış vaziyette. Maçtan önceki site çökmesini hiç saymıyorum.
  • Şu an ben bişey gözükmüyor sadece kırmızı bir sayfada bir animasyon ve müzik var. Herheste böyle mi?
  • Malesef öyle çünkü Valve'nin stream patlayı verdi .
  • Bende açıldı izliyorum oyun gerçekten hakkını veriyor grafikler felan iyi ama biraz abartı gibi :) Bu tür oyunlarda fazla grafiğe gerek yok diye düşünüyorum. Oyunun f2p veya p2p oldugu açıklandımı sizce ne olur ?
  • Başladı stream. Bu arada oyn çok hızlı değil mi ya?

Edit:Yine gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neuro -- 17 Ağustos 2011; 12:11:04 >
  • Stream gidip geliyor. İngilizce yayın yapan adamlar gitti. Kuru kuru izliyoruz şu anda şu rune olayını sevemedim gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet// -- 17 Ağustos 2011; 12:17:52 >
  • spectre cok benziyor nocturneye
  • fena combat tı be pugna dağıttı
  • Minimap'ın sol alt tarafta durması daha iyi bence Lol'e göre çünkü lanede kasarken filan daha rahat izlenebiliyor sol tarafta olunca gözüme daha rahat geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mec_Cem

Bende açıldı izliyorum oyun gerçekten hakkını veriyor grafikler felan iyi ama biraz abartı gibi :) Bu tür oyunlarda fazla grafiğe gerek yok diye düşünüyorum. Oyunun f2p veya p2p oldugu açıklandımı sizce ne olur ?

Oyun b2p valve'ın f2p yapma olasılığı nedir?

Bence minimap'in yeri değiştirilebilmeli. Bana sağ daha rahat geliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmur adam -- 17 Ağustos 2011; 12:43:39 >
  • Birader onumden cekilirmisin goremiyorum ya !...
    Linkler acmiyor youtube dussede izlesem bari :(
  • LoL'den daha akıcı daha hızlı combotların olduğu oyunda ( ki bana öyle değil gibi geldi ) 60 küsür dakikada skorun 28-21 olması bi hayli enteresan .
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltaninsapi

Minimap'ın sol alt tarafta durması daha iyi bence Lol'e göre çünkü lanede kasarken filan daha rahat izlenebiliyor sol tarafta olunca gözüme daha rahat geldi.

lol'de de yyapabilirsin haritayı sola almayı.
  • Yayın yine gitti
  • Olmamış bu oyun. Sunucu olayı ise farklı bir konu. Biz Dreamhack'de 2 maçta DC oldu diye Riot kötü falan diyorduk da, koskoca Valve bir maç bile oynatamadı şurada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 17 Ağustos 2011; 13:04:24 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.