Şimdi Ara

!!! Dosya Kurtarma Yazılımları !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
13
Favori
375.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merabalar. Bilgisayarıma format atmıştım ve belgelerim klasörünün yedeğini almayı unutmuşum. Bunun üzerine EasyRecovery Professional programı ile bütün dosyalarımı kurtardım. Ancak excel dosyalarını açabilirken doc uzantılılı dosyaları açamıyorum. Karakterler çok bozuk geliyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Bu doc uzantılı dosyaları nasıl düzeltebilirim.
  • Rietveld saolasın
  • arkadaşlar mailime recovery my files programının çalışan bir sürümünü gönderebilir misiniz. deneme sürümü değil. gvnyldrm@hotmail.com
  • sağolasın
  • Bunlara ilaveten Get Databack for fat(fat sistem için) ve Get databack for ntfs adlı programlarıda tavsiye ederim.
  • teşekkürler paylaşım için .
  • arkadaşlar bilgisayarı açtıkta hard diskten sesler geliyor tak tak diye hafiften ve pc donuyor reset atıyorum yine aynı ba zen açılıyor sorun ne olabilir
  • abi elleriniz dert görmesin...
    bu "recover my files" manyak bisi yaaaw....dun format atttım laptopa...tabi butun diigital photo resimlerim silindi...cd'ye yazmayı unutmusum

tabi imdadıma buı program yetişti...yaklaşık %90 resimlerimi buldu....simdide cd'ye cektim onları...içim rahat we mutluyummmmm

• ben hard diski ikiye ayırdım d ye format attım yanlışlıkla nası geri getircem.nolur yardım edin.
  • Recover My Files'ın 3.98 Build 5134 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

• merhaba arkadaşlar

yedekleme olarak kullandığım external 40Gb lik bir hdd var (vardı) dün herzamanki gibi taktım ama alet çalışmadı mekanik olarak bir sorun yok yalnız hdd deki datalarım yok ve disk formatsız diye ikaz çıkıyor cihaz içinde işimle ilgili ve bugüne kadar (yaklaşık 11 yıllık) bilgi ve tecrüblerimi kaydediyordum hepsi gitti
    vermiş olduğunuz programları gördüm ama hiçbirini indirmedim
    nasıl bir yol izlemeliyim
    lütfen yardım edin

Valla ne demeli "kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş"
  • çok saol rietveld çok işime yaradı programlar
  • hocam 2. verdiğin program üzerine bişey yazılmamışsa diyo yani hdd de nasıl bir sonuç alırız
  • Undelete Plus 2.2 programı eklenmiştir.Tavsiye ederim.

İyi Forumlar...

• arkadaşlar handy recovery veya Recover My Files programları nasıl kullanılıyor.bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.aslında biraz da acil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esilece -- 14 Kasım 2006; 16:39:09 >
  • rietveld hocam sağol çok yardımcı bir paylaşım olmuş.benim derdim bi resim silindi o resmi bulabilmek için bunlardan hangisini önerirsin.çok acil.
  • carbonun bir partını yanlışlıkla sildim .rar uzantılı arkadaşlar hangi programla geri getirebilirim bunu offffff 2 günde indirdim bee
  • işte arkadaşlar resmini de koydum nasıl geri getircem ben bunu

!!! Dosya Kurtarma Yazılımları !!!
  • yaw niye 0 kb gözüküyo kurtaramıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.