Şimdi Ara

Doom Metal - Duygusal Müzik Köşem / Sohbet Konusu (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
63
Favori
22.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Açılın efsaneler ligine girecek bir grup daha geldi.Grubun türü Death/Doom Metal.Fakat biraz klasik Doom gruplarına benziyor.Normalde yavaş parçaları çok zor beğenirim fakat 14 dakikalık Celia parçası sıkmadan dinletiyor kendini.Metalstorm da en iyi 27. Death/Doom albümü seçilmiş.Fakat grup dağılmış.Bir My Dying Bride olabilirdi.

Albümün yıldızları: Celia(Dehşet ötesi), Rite of Shrouds, Desire(The Dawn & The Chrysalis), Touching Eternity(2.dakikada başlayıp 30 saniye süren bölüme oyşşhhh diyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 30 Haziran 2020; 18:0:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Swallow The Sun reisle kapanışı yapalım.Eylül geldiğinde yapraklar sararıp Doom Mevsimi başladığında görüşmek üzere... Before The Summer Dies

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 14 Haziran 2021; 21:21:57 >
  • @Cerade hocam dediğim gibi ö.m. olayı sıkıntılı. Son gelen mesajın bildirimlere sığan kısmı görünebiliyor. Eğer iki tane atıldıysa, önceki görünmüyor. Son yolladıklarınız da çok iyi. Hatta buraya ben paylaşmış olayım.https://www.youtube.com/watch?v=GoApb9LMUdg&feature=youtu.be

Bu şarkıyı da bizim tarafta paylaşayım diyorum. Dinlediğim en melodik doom şarkılarından biri oldu.

Yalnız ö.m. üzerinden değil de daha sağlıklı bir yer üzerinden irtibat kurarsak sevineceğim. Hatta reklam gibi olmasın ama buyrun gelin paylaşımların bir kısmını bizim tarafa da atabilirsiniz. Sonuçta elenmiş bir içerik toparlamaya da çalışıyoruz. Rock metal namına hem az bilinenler listelenmiş oluyor hem de "TANI" bölümünde özellikle irtibat kurduğumuz Türkiye'den gruplar mevcut. Neresi burası link nerde deniyorsa, hemen imzamda zaten :)

• Zor donemlerden geciyorum Tekrar aranizdayim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 24 Şubat 2021; 0:24:33 >
  • Cerade kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi geldi baslangici. Dinliyorum suan

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 14 Haziran 2021; 21:45:32 >

• Seneler evvel ne dinlerdim be

• From Comayoutube
    Title: In Loneliness Of Two Souls Artist: Autumnia Album: Two Faces Of Autumn [CD2] (2015) Genre: Gothic/Doom Metal
    https://www.youtube.com/watch?v=GG1iU9AIGrA&feature=youtu.be
  • Seelen Grabyoutube
    Band: Left in Torment Album: Saturnian Rites (Demo) Genre: Funeral Doom Metal Lyrical themes: Depression, Sorrow, Death, Solitude, Sadness Country: France Year: 2008
    https://www.youtube.com/watch?v=eh6WnswoG8M&feature=youtu.be
  • Morbydia - Topicyoutube
    Provided to YouTube by CDBaby Upon the Lake She Sings · Morbydia Requiem to the Sun ℗ 2004 Morbydia Released on: 2004-01-01 Auto-generated by YouTube.
    https://www.youtube.com/watch?v=N79TEX5iNhk&feature=youtu.be
  • Dört yanımda var yara

Tuz bastım her satır arama

Yıllarca ağladım gören olmadı

Bu hayatta yokum, arama...

Bahadir Uludaglaryoutube
    GROZA - BAHADIR ULUDAĞLAR "Hayali" - Single 2021 One Man Project from TURKEY :::::::::: (Bahadır Uludağlar are Moribund Oblivion's guitarist-vocalist) instagram.com/bahadiruludaglar instagram.com/grozadarkmetal facebook.com/bahadiruludaglar twitter.com/bahadirgroza bahadirgroza@gmail.com Lyrics, Music & Arrangements: Bahadır Uludağlar All Instruments: Bahadır Uludağlar Director: Mustafa Boz Production: Ashina Records / 2021 HAYALİ Hayali gözler karanlık perde Açsam göreceğim belkide Hayat berbat bir bilmece Düştüm belki de binlerce Sözler verildi de nerede? Yalanlar sarmış sinsice Dönsem dönemem ki geçmişe Kaybolup gittim bu denizde Sessiz kalamam ki yerimde Anılar arkamda bir gölge Ruhum dolanır evrende Dünya kapkara işkence Hayali bir dünya, hayali bir yaşantı Gerçek olan tek şey ölümse Bir kere gelinen bu yerde Aradığım tek şey tek bir parıltı Dört yanımda var yara Tuz bastım her satır arama Yıllarca ağladım gören olmadı Bu hayatta yokum, arama
    https://www.youtube.com/watch?v=sv6PfAZi0wI&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 18 Ağustos 2021; 22:46:29 >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Bu mesajı attıktan sadece aylar sonra birisiyle tanıştım ve hayatımın aşkı oldu. 14 yıldan sonra biri vardı artık. 14 yıl arkadaşlar.. Sonra ne mi oldu? Tam 1 sene sürdü ve bitti. Onunlayken o kadar mutluydum ki doom metal açsam bile etkilemiyordu. İlişkim bitince hayatım kaydı ve bu illete tekrar başladım. Dinledikçe hayatım kaydı. Sağlık sorunlarım ortaya çıktı. Tavsiye etmiyorum arkadaşlar doom metal tavsiye etmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.