Şimdi Ara

Donanimhaber.com ekran kartı test tabloları güncellendi! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
9.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ben inanmak istemiyorum bu tabloya.

Sebebi gtx295 hala neden lider vasfı taşıyor.

5970 bile OC haliyle, kaldı ki yeni teknolojisiyle, bant genişliğiyle, mhz hız farkıyla vs. vs.halen gtx295'in arkasında...

Neden 3dmark halen gtx295 sevdalısı anlamadım?

.........
  • Kim 3-way SLI kullanıyor? :) Abartı şeyler var biraz orada, direkt kendimizi ezik hissetmemiz için yapılmış gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRED BAKER

linke tıklayınca forum mobıle versıyona gıdıyor bu sorunu duzeltebılırmısınız

Evet bu sorun bendede var donanimhaber anasayfasi ve bolumsonu anasayfasina girince herzaman mobile kismi geliyor sorun bende sanmisdim ama diger arkadaslardada ayni sorun var IE 8 ile yasiyorum bu sorunu duzeltilirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerroner

Kim 3-way SLI kullanıyor? :) Abartı şeyler var biraz orada, direkt kendimizi ezik hissetmemiz için yapılmış gibi.

Belki vardır bellimi olur..
    Paylaşım yapılmış orda senin kendini ezik hissetmen için yapıldığını sanmıyorum..
  • Çok teşşekürler DH
  • çok iyi bir iş çıkarmış dh tebrikler elinize sağlik.
  • 5870 overclock suz 18000 civarı puan alıyor 3mark performance testinden. ama listede 15800 gibi bir rakam çıkıyor.Büyük ihtimal tekrar güncellemek lazım listeyi. Ati nin güncellemeleri işe yarıyormuş anlaşılan
  • hiç inanmıyom bu sonuçlara nedense neden 4890 vapor x 2gb ile test yapılmıyor neden 5870 vapor x ile test yapılmıyorda gidiliyor nvdia kartlarla bide en son cıkanlarla test yapılıyor bu haksızlık gtx 295in son modeli ile test yapmak ama neyse bu önerim göz öüne alınırMESUT CEVİK abi tarafından 4890 gtx 275ten daha iyi bu arada
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.