Şimdi Ara

DonanımHaber Assetto Corsa Yarış Etkinlikleri (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
4
Favori
2.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benide ekleyin dostlar.takvim güncellendiğinde konudan haberdar edin. ayrıca bir steam grubu varsa onada ekleyebilirseniz sevinirim.yoksa da oluşturalım.

gt2 için 458 seçimimdir hepsine katılım gösterebilirim.kolay gelsin.

steam adım woxed9
  • Bu konu niye öldü arkadaşlar hani etkinlikler duzenlenecekti ne oldu, hemen pes etmeyelim bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durum nedir yarış yokmu ? heveslenmiştim tamda
  • Merhabalar öncelikle pes etmedik aslında ancak 1-2 kötü izlenim aldık hevesimiz kırıldı yani.Server'ı disable konuma getirdim eğer yeterli talep gelseydi çoktan başlamış olurduk zaten.Sanırım insanlar korkuyorlar piste çıkıp geçileceğiz diye ama bunu tamamen keyif için yapıyoruz.Ortamı mad max gibi sanıyorlar belki.

''Şimdilik'' bir etkinlik hayali uzakta gibi görünüyor.
  • azda olsa talep var gibi sanki. biraz yarış yapıp gelmek isteyenleri toplasak hatta oynamak isteyenler birbirini eklesinki bir gurup oluşsun. Özgür arkadaşım antreman niyetinde ufaktan çıtır 1-2 yarış ayarla sonra gelenler belli olunca düzgün zorlu yarışlar yapalım

steam hesabım boundless34
  • aynen yarış olsun ya hatta etkinlik ilerlerse kazanana ödül bile verilebilir tabi etkinlik büyüdüğünde

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgur4670

Merhabalar öncelikle pes etmedik aslında ancak 1-2 kötü izlenim aldık hevesimiz kırıldı yani.Server'ı disable konuma getirdim eğer yeterli talep gelseydi çoktan başlamış olurduk zaten.Sanırım insanlar korkuyorlar piste çıkıp geçileceğiz diye ama bunu tamamen keyif için yapıyoruz.Ortamı mad max gibi sanıyorlar belki.

''Şimdilik'' bir etkinlik hayali uzakta gibi görünüyor.

Hocam kalkistiginiz iş kolay birşey değil 1,2 olumsuz görüş olacaktır bence hevesiniz kırılmasın, illaki takdir edenler olacak, işin başında bu sancılar normaldir zamanla herkes alışır ortak bir yol bulunur, önemli olan bir yerden başlamak, katılım da zamanla artar.
    Misal şu an yardımlar açık olsun diyen arkadaşlarımız ileride kendileri teklif edecek yardımları kapatalım diye, biraz zaman alacak ama ben güzel şeyler olacağına inanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.