Şimdi Ara

Donanım Haber Türkçüler Otağı(600+ Türkçü Bu Otağıda) (144. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.686
Cevap
91
Favori
161.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harika bir derleme olmuş emeğin için teşekkürler
  • Atatürk ün bu resmi nerede çekildi acaba biliyormusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: lion45

Atatürk ün bu resmi nerede çekildi acaba biliyormusunuz

o resim photoshop orjinalinde arkada 6 ok var
  • ekler misiniz benide.
  • Beni de eklerseniz sevinirim soydaşlar
  • beni de ekleyin hocam.
  • ekli değilsem beni de ekle başbuğ
  • eklermisin
  • Bende artık aranızdayım Bozkurtlar.Eklersen Sevinirim şu imzayıda yapamadım yardımcı olursanız iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buz Gibi Sıcak Su -- 3 Kasım 2014; 18:14:00 >
  • Beni de eklermisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serenissimo kullanıcısına yanıt
    Ağzın bal yesin. Bir türlü anlatamadık şunu.
  • Selamün aleyküm . Nasılsınız Bozkurtlar ?
  • Benide eklermisiniz

• YASASIN TÜRK IRKCILIGI

• quote:

Orijinalden alıntı: I AM MONGOL

YASASIN TÜRK IRKCILIGI

Bu arka kapagi kullaniyorum.Varsa kendine guvenen laf söyler karsiligini alir.By lanet ülkede mehmetcigin kolunu bacagini koparan sehit edenler davul zurnayla karsilaniyor Irkçilara dusman muamelesi yapiliyor hepsinin cani cehenneme.

• Benide ekleyin soydaşlar.İmzalarımıza milliyetçi sözler ekleyelim forumda bir farkındalık yaratalım.Ülke gündemi bölümünede böyle bir konu açmak lazım.
  • Beni de otağa eklerseniz çok müteşekkir olurum.Türkçü,Türkleri seven ve Türk'e taraftar olmak demektir.Dolayısıyla Türkçü olmayanın Türkiye Cumhuriyetini
    bırak hiç bir türk budununda yeri yoktur.Umarım milletine sahip çıkan ve gönülden bağlanan aynı zamanda da bilinçli,şuurlu vatan evlatları asla tükenmez.Otağa
    fitne sokanlara aldırmayın.Tek yapmamız gereken şikayet sistemini kullanmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harahetta -- 23 Kasım 2014; 22:31:42 >
  • hocam beni de ekle
  • eypenseypen kullanıcısına yanıt
    orta asyadan gelme değil nerdeyse 10000 yıldır bu topraklardayız anadolu tarihi türklerle şekil buldu 1071 ilk gelişimiz değil son gelişimizdir.

birde nazilerin kulandığı işaret gamalı haç nereden alınmıştır bir araştır derim oz tamgasını biz ne zamandır kullanıyoruz .

bunlar haricinde sana katılıyorum

esen kal kandaşım
  • Türkçü kişinin sahip olması gereken en önemli özelliklerden birisi okuması, araştırması, sorgulamasıdır. Özellikle de Türk'e dair ne varsa. Ne yazık ki gerek burada, gerek forumun başka konularında, gerekse başka alanlarda Türkçüler'in hatrı sayılır bir kitlesinin abartı söylemlere balıklama atladığını görüyorum. 10000 yıllık Türk tarihi, Macarlar'ın-Moğollar'ın Türk olması, Kızılderililer'in Türk olması, gamalı haç, Anadolu'da bilmem kaç bin yıllık varlığımız vs. Öncelikle şunu söylemem gerek: Birilerini Türk yapmak bizim geçmişimize bir şey katmaz. Zaten böyle bir şeye gerek te yok. Bir yığın milleti üst üste koysalar ulaşamayacakları bir tarihimiz zaten mevcut. Neden kahraman yaratma, coğrafya sahiplenme, kültür sahiplenme gibi şeylere giriyoruz ki ?

Her şeyden önce bilimsel olmalıyız. Rahmetli Servet Somuncuoğlu'nun kaya resimleri çalışması bir duyuldu, internette herkes Türk oldu. Yahu 10000 yıldan, 14000 yıldan bahsediliyor. Bir düşünün o zaman devlet, millet kavramı var mıydı, varsa nasıl bir biçimdeydi, bugünküyle aynı mıydı, bunları sorun kendinize. Üstelik Servet Somuncuoğlu'nun araştırmaları alanında kapsamı açısından ilkti. Yani yolun başındayız. Henüz sadece varsayım ve tahminlerde bulunabiliyoruz o çağlar hakkında. Perdeyi aralayalım bir bakalım, ondan sonra kimi nereye koyacaksak koyalım.

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.