Şimdi Ara

Donald Trump: Hiçbir bilgisayar güvenli değil, kullanmayın! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
6.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu trump kadınların paraya taptıklarının bir göstergesi bence
  • tamam donald amca :)
  • Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt
    Boy pos diyon da 1.68 di atam. Yanlis anlaşılmasın Ataturkcuyum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende zaten fiziksel avantaj sağlayacak etkileyecek uzun boy, kalın tok ses gibi fiziksel ekstra avantajlara sahip olmadığını belirttim.
  • maykılsıfofiyıld M kullanıcısına yanıt
    Atatürk 1.74 boyundadır. Bence daha uzun aslında(fotoğraflarda yanındaki kişilerle karşılaştırma yapınca) ama kaynaklarda böyle kabul edilmiştır. Boyun çokta önemi yok ama yanlış bilgi vermeyelim lütfen!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saab9000

Bence haksız değil. Intel'in işlemcilerinde kapatılamayan donanımsal açık kapıların var olduğu haberlerini hatırlıyoruz. Hatta Rusya, buna istinaden kamu kuruluşlarında kullanmak amaçlı kendi işlemci ve işletim sistemi çalışmalarına başlamıştı. Çok geri kaldık, çok...

Vay be ben bunu yazdıktan tam 1 sene sonra Meltdown ve Spectre açıkları ortaya çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Saab9000

Bence haksız değil. Intel'in işlemcilerinde kapatılamayan donanımsal açık kapıların var olduğu haberlerini hatırlıyoruz. Hatta Rusya, buna istinaden kamu kuruluşlarında kullanmak amaçlı kendi işlemci ve işletim sistemi çalışmalarına başlamıştı. Çok geri kaldık, çok...

bilmem farkında mısın pardus diye bir işletim sistemi var.
  • The Time Lord kullanıcısına yanıt
    Kamuda aktif kullanım alanı var mı? Okullardaki akıllı tahtalar hariç.
  • amerikada cidden bilgisayar suçları çok işleniyor. telif hakları sürekli ihlal ediliyor. müzik,yotube,filmler internet üzerinden çok paylaşılıyor . tabi buda o sektörleri olumsuz etkiliyor. ama trump kendi ülkesinde önlem alması gerekir. serverlarını dış dünyaya önce kapatırsa daha iyi olur. sonuçta tüm dünyaya bilgisayar kullanmayın mesajı anormal bir mesaj. ama ülkesine emir vererek ülkesinin dijital ağ sistemlerini kontrol ettirebilir. paylaşımı sınırları içerisinde tutarak ülkesinin güvenliğini ve sızmaları önleyebilir. söylemeye çalıştığı büyük bir ihtimal budur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scooting2563 -- 27 Şubat 2018; 13:19:57 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.