Şimdi Ara

direksiyon sesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa arkadaşlar bende yaklasik olarak 6 aydır 2009 model fiesta 1.25 aldım arabamdan çok memnunum ama yaklaşık olarak 15 gundur direksiyonu sağa sola cevirdigimde hafif tak tük şeklinde ses geliyor sanayiye gittim rot olabilir dediler arbayi kaldırım baktılar bisey yok dedi direksiyon kutusu olabilir dedi usta ona baktı direksiyon kutusu değil dedi bisey bulamadılar sizde bu sorunu yaşayan varmı sorun ne acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Apranax87 kullanıcısına yanıt
    Levent sanayide bi usta çözdük zorda olsa dedi sorunu kronik bir peoblemmiş tornaya gönderiliyormuş bir parça zaman olmadığı için arabayı bırakamamıştım maliyeti 200-250 arası demişti yanlış hatırlamıyorsam no name ford servisi osman usta

kronik direksiyon sorunu

cozumu 10dk da direksiyon mafsalı değişiyor
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Ücret ne kadar ve serviste mi değişiyor bu mafsal

serviste değiştirmenize gerek yok, en yakın sanayiye gidin, ford yedek parcacıcıdan mafsalı alın,sonra 1-2 yerden kaça takarsınız diye fiyat alın(işcilik cok onemlı değil) sonra taktırın, ben direksiyon kutusunu söktürürken görmüştüm mafsalda sokulmustu 5-10dk lık işlem,pedalların hemen arkasında parca

http://www.yedekparcaford.com/?urun-10015-fiesta-direksiyon-ara-mafsali-2009-2012-orjinal (sanayi daha ucuz)

ekleme:mafsal yağlanarak gecici cozum yapılıyor,isterseniz yağlatabilirsiniz.
  • Kronik sorun, bende mafsalı yağladılar servisde geçti şimdilik. Tekrar olursa mafsalı değiştiririz dediler 400 yetale:) Kalsın dedim bende böyle iyi, servise değilde özel servisler daha uyguna yapıyor.
  • Direksiyon sesi için sanayideki ustalara gittim biri direksiyon kutusu dedi biri mafaaldir dedi biri root dedi sinirlendim servise gittim onlarda baya bi inceledi bu sese çare yok dedi direksiyon kutusu değişse bile ses kesilmeye bilir dedi ayrıca aks bilyesi dağılmış onu değişirler 400 TL de ona aldılar ama hala ses çok kötü tali yolda çok berbat ses geliyor servisten yediğim kazigami uzulem bitmeyen sese mi uzulem yokmu caresi

• Hocam tekrar gotur servise ses gecmedi diye, ayrica keske hemen yaptirmayip ozel servislerdende fiyat alsaydiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam tekrar gotur servise ses gecmedi diye, ayrica keske hemen yaptirmayip ozel servislerdende fiyat alsaydiniz

• Aka bilyasinin ses ile alakasi yok b nm derdim direksiyon dan gelen ses

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.